17.02.2020 00:59
for all
103 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Борис Костинський

Колишній риг Царьов - про підкилимну війну в сучасному політикумі України

PlayКолишній риг Царьов - про підкилимну війну в сучасному політикумі України

Це дуже стара, але абсолютно слушна істина, що ворогів треба чітко знати і ретельно слухати. Олег Царьов - стовідсотковий агент Кремля і один з українських фанатів Росії, як імперії, де місце України - губернія і не більше. Тим не менше, його інтерв`ю від 14.02.20 р. на інтернет-каналі російських націоналістів "День", здалося мені реально сенсаційним. Ясна річ, що зараз хтось може звинуватити мене у поширенні ворожої пропаганди, але я би жорстко попередив крикунів: НЕ СПІШИТЬ ВОЛАТИ! ПОДИВІТЬСЯ ЦЕ ВІДЕО УВАЖНО ТА ПОДУМАЙТЕ! Я маю дуже сильну природну інтуїцію і вона зараз підказує мені, що це проімперське падло таки добряче обізнане в українських реаліях і він сказав відверто страшні, але - дідько їх бери! - доволі правдиві речі. 

Головною метою публікації цього відео є одне - щире бажання ПОПЕРЕДИТИ українських братів та сестер про тяжкі події, що насуваються на нашу з вами Батьківщину! Як-то кажуть, ПОПЕРЕДЖЕНИЙ, ЗНАЧИТЬ ЗБЕРЕЖЕНИЙ! То ж, панове, дивіться та включайте ваші мізки! 

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 19.02.2020 02:35  © ... => Суворий 

В принципі, я нікому не вірю на усі 100. Так виховали - "Нє вєрь, нє бойся, нє просі!" ;-)
Але справа не в Царьові, в котрого і мордяка алкоголіка, і минуле - ригівське. Справа в тім, що УСЕ, окрім цитат із Помпео(довести їх ПРАВДИВУ наявність може тільки прослушка ЦРУ), страшенно схоже на правду! Але! Почекаємо на розвиток подій. А ЗСУ... А що такого особливого може СЛАБКА чи нехай і ПОТУЖНА армія, в країні, де нема військової еліти, здатної на путч? ЗСУ проковтнуть ВСЕ, що їм пришлють з Банкової. Проти підкилимних оборудок "Булати" та "Точки-У" ТОТАЛЬНО безсилі. 

 18.02.2020 13:24  Суворий => © 

Не ображайтесь. Ми обговорювали питання, чи може ворог обєктивно зливати супротивнику оперативну інформацію і з якою метою. Я тверджу, що це мета заплутати, залякати і деморалізувати, Ви - допомогти дізнатися всю правду. Де тут виринуло про "ми найкращі" мені не зрозуміло... Якщо в тому, що ситуація з обороною у нас краща ніж була, то це факт. Але з іншого боку вона суттєво обмежена економічною слабкістю. І це теж правда... Себто навіть тут краща не означає найкраща... Не вірте Царьову навіть, якщо дуже хочеться. В кращому випадку це так звана сурогатна правда - солодка і отруйна водночас.

 18.02.2020 13:10  © ... => Суворий 

Ну, я написав в тексті, що моя ІНТУЇЦІЯ підказує мені, що пан Царьов говорить правдиві речі. Попри висловлювання Царьова є ж ще і купа всього іншого - вже зі ЗМІ України. Аналіз фактів дає певну картину - що може бути РЕАЛЬНИМ, а що - не дуже. Мені ЗДАЄТЬСЯ, що ситуація вельми схожа на те, про що говорить ворог України. Ну, а право читача та глядача сприйняти те, чи, як Ви, категорично відкинути. Взагалі, я по життю - поміркований песиміст і мені здається, що підстрибування з прапором і вигуки "Ми найкращі!" мають дуже красивий, але НЕНАДІЙНИЙ напрямок. Я пройшов супершколу СРСР, де всі ми ЗМУШЕНІ були щоденно підстрибувати з прапорами та щось впевнено вигукувати. З тих пір я ВКРАЙ скептично ставлюся до підстрибувань і вигукувань чогось на адресу ворогів. :-) Але! Те справа особистого смаку - бути скептиком чи ентузіастом-оптимістом. ;-) 

 18.02.2020 12:10  Суворий => © 

Я розумію, але навіть Ви не вказали в тексті, що ворог не може бути об`єктивним. Ніколи... Ціль пропаганди завжди незмінна: сіяти страх і непевність. А Ви, натякаючи в тексті на обізнаність і достовірність інформації, несвідомо стаєте рупором пропаганди. В 2014 році таємне стало явним. Усе інше - брудні технології примітивного залякування та спроб дестабілізуаати Україну з середини. Бо назовні ми сильні, як ніколи раніше. Навіть Лукашенко, завдяки нам, відчуває себе впевненіше...

 18.02.2020 00:45  © ... => Суворий 

Пане Суворий, я ж сказав, що метою публікації інтерв`ю цього путінського пса було тільки бажання ПОПЕРЕДИТИ. Бо, так, Царьов - гнида, але ОБІЗНАНА гнида. І те, що він розказав, виглядає вельми ймовірним. Але! Час покаже, що вилізе на люди, а що назавжди буде поховане від ЗМІ. 

 18.02.2020 00:40  © ... => Анатолій Костенюк 

Героям слава! 

 17.02.2020 18:04  Суворий => © 

Інтернет - гіганський інкубатор баб Ванг і дідусів Нострадамусів, які передчувають лихо. Але дещо можна сказати точно і без них, якщо озирнутися в недалеке минуле. Статус-кво 2014 року, коли в Україні була відсутня армія, а в страшилки, що на нас нападуть і щось анексують, вірив лише душевно хворий, уже НЕ повернути... З цього випливає багато втішних висновків про найближче майбутнє до речі, котрі мало хто помічає. А помічають лише всіляке лайно та Царьових... Це не конкретно про Вашу публікацію, а взагалі про інформ. потік, що вперто сіє смуту.

 17.02.2020 14:24  Анатолій К... => © 

Лишається сподіватия, а я в це вірю, що Україна пережила безліч Барабашів і цих переварить на гумос. Слава Україні!

 17.02.2020 13:12  © ... => Анатолій Костенюк 

Так, пане Анатолію, ворогів завжди треба слухати - іноді це зберігає від проблем. Факти, котрі навів цей недобитий риг, приголомшують. Судячи з усього, Україна стоїть на порозі чергового роздраю. Але колишні роздраї не були на фоні війни, а зараз йде повноцінна, хоча поки що(ПОКИ ЩО!) і окопна війна. Чи по силах Україні буде битися на два фронти - зовнішній і внутрішній? Питання... 

 17.02.2020 12:19  Анатолій К... => © 

Гарна, корисна публікація. Через відсутність незалежних ЗМІ, корисно послухати ворогів.