17.04.2011 19:49
Без обмежень
3147 views
Rating 0 | 0 users
 © Микола Щасливий

Результати зимового конкурсу віршів "Вірш про зиму"

Доброго дня, шановні літпортальці!

Були, нажаль, затримки, але ось і результати зимового конкурсу віршів «Вірш про зиму». Дуже перепрошуємо, що дата оголошення надто сильно відсунулася, в цьому ми звісно винні, але, як і обіцяли, ми це компенсуємо сюрпризом.


Поїхали, як казав Гагарін. Спочатку оголосимо вірші-переможці.

1 місце – вірш «Пам`яті рудого лісу» автора Тетяни Чорновіл.

2 місце – вірш «Приходила зима» автора сашОК.

3 і 4 місця – вірші «Для сина ліплю бабу снігову...» автора Світлани та «Січневий світанок» автора Андрія Найт-Гагіна.


Щиро вітаємо авторів цих чудесних творів з їхньою перемогою та бажаємо їм і надалі перемагати та бути кращими. Нам дуже приємно, що на літпорталі «Проба Пера» так багато талановитих людей, яких можна вільно називати українськими поетами. А усіх, хто не дістався до п’єдесталу, вітаємо з участю та надіємось, що їхні наступні твори знову здивують читача та все ж переможуть в наступних номінаціях.


Як і обіцяли, кожен автор-переможець отримає сюрприз, який буде компенсацією за довгі тижні чекання результатів. Сюрприз простий та водночас має сподобатись усім – ми збільшили зимовий призовий фонд, щоб ще краще заохотити наших поетів. І тепер, за І місце ми даруємо 100 грн., за ІІ місце – 50 грн., за ІІІ та IV місця – по 30 грн. (тобто поповнимо рахунки мобільного зв’язку переможців на дані суми, як і було вказано в нормативах конкурсу).


Дякуємо, що приймаєте участь у наших змаганнях та пишете на українській мові. Завдяки вам, розділ твори про зиму збільшився до 88 публікацій.


Пам’ятайте, що саме ми зараз творимо українську літературу початку XXI століття.

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Біографія Івана Яковича Франка. Ранні роки». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Зимовий конкурс поезії – «Вірш про зиму»».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 30.10.2011 14:55  Оля Стасюк 

Вітаю усіх!


А мені всі твори сподобались:))))))))))

 21.04.2011 10:37  © ... 

УВАГА!!!

УВАГА!!!

УВАГА!!!

Прошу усіх авторів, які перемогли, прочитати отримані повідомлення від адміністрації в своїй панелі управління. Поки лиш з одним переможцем навів контакт, інші так і не прочитали надісланий лист та не відповіли.

 17.04.2011 22:01  Андрій Гагін 

Дуже приємно зайняти призове, почесне 4-те місце, в першому конкурсі в моєму житті. Дякую всім читачам, що читали та голосували за мій "Січневий світанок", який крім того був моїм дебютом в жанрі вірш-монофон. Також хочу  подякувати адміністрації Літпорталу, що відзначили цей вірш високим почесним місцем.

 17.04.2011 20:24  Тетяна Чорновіл 

Я свій коментар вставила "не туди", тому й тут скажу, що вдячна адміністрації за прсвоєння призового місця моєму улюбленому віршу!  Ще вдячна всім, що читали, голосували і коментували! Вітаю інших призових авторів з перемогою!

 17.04.2011 20:01  © ... 

Відкрию таємницю, новий конкурс вже підготовлений і скоро здивує авторів трошки іншим підходом, ніж у нас повелося.

 17.04.2011 19:54  © ... 

Хочу додати, що багато чудесних творів, які вільно змогли б перемогти, не виконали пункт "твори мають бути доповнені великим зображенням..." і просто не розглядалися при виборі переможців.

Публікації автора Микола Щасливий

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо