17.04.2019 03:38
for all
84 views
    
rating 5 | 9 usr.
 © Борис Костинський

Як і кого обирають в США

Сходу хочу попередити, що мої думки дуже не збігаються з тим, що говорять і пишуть про систему виборів в США на офіційному американському рівні.

Перш за все хочу сказати, що в Україні зараз суттєво більше демократії, ніж в США. Чому? Тому, що в Америці ніколи і ні на яких виборах не стояло питання: "ЧИ БУТИ АМЕРИКАНСЬКІЙ ДЕРЖАВІ ЯК ТАКІЙ?" Американська політична система(вірніше, СИСТЕМА!) ні за яких умов не допустить до влади пройдисвіта чи дурника з вулиці! Як це працює? А ось як.

Трошки Теорії змови, прихильником якої я став не так вже й давно(це вельми окрема тема розмови). США - держава, котру започаткували й, тримають досі, масони. Жоден кандидат на президента США не може пройти на цю посаду без згоди могутніх та таємничих "каменярів". Але це тільки початок шляху. Далі йдуть внутрішні партійні вибори - праймеріз, де кандидатів ретельно перевіряють на "вшивість". І тільки після усього того кандидати виходять у фінал боротьби за місце у Білому домі. Тобто, хто б не став президентом, він(вона ще не була жодного разу) є людиною СИСТЕМИ. Ви закинете мені приклад Дональда Трампа, який за офіційною версією є "людиною з вулиці". Га-га-га! Панове, Дональд Трамп - не з вулиці! За ним стоять могутні масонські сили і він прийшов до керма(був ПРИВЕДЕНИЙ!) не волею долі-ідіотки! Які в мене докази? І знову: "Га-га-га!" Докази ви можете пошукати в Мережі, там про це є більш, ніж достатньо. Читайте, дивіться, аналізуйте і вірте, або ні. Це усе не мій бізнес! ;-)

Таким чином, кожен президент або конгресмен, або банальний мер містечка в США ні за яких умов не може бути НІКИМ, ХТО ПРИЙШОВ НІЗВІДКИ! Ви спитаєте, а де ж тоді Її Величність Демократія? Як де? Її навалом в Америці! Виборцю дають вибір? Так! Кандидати дебатують і борються? Абсолютно! За шахрайство під час виборів реально б`ють? Ще й як! Ну, от вам і все - ДЕМОКРАТІЯ! Що, не смакує? Ви хочете, щоби Америка кожні 4 роки колотилася і виверталася від жаху, що ось прийде ХТОСЬ і країна піде казна куди? Ні, панове, таке - суто українська хвороба(вірніше, ХВОРОБА!).

Ви думаєте, що отаке "неподобство" тільки в США? О, ні - так живе і Великобританія, і усі країни Заходу! СИСТЕМА! Всюди - вона, мила! Ну, а там, де СИСТЕМИ нема, там є диктаторські режими. Але ніде, окрім Неньки, немає такого, аби вибори кожного разу перетворювалися на стояння над прірвою. Тільки в Україні, панове! It`s sad but true!

Публікації: Борис Костинський

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 17.04.2019 12:58  © ... => Тетяна Ільніцька 

Пані Тетяна, нехай УСЕ буде добре! :-))) 

 17.04.2019 12:46  © ... => Суворий 

Пане Адміне, я - не науковець та не політик, аби давати на літсайтику ГРУНТОВНИЙ аналіз системи виборів США. Такі дослідження, при бажанні, можна знайти в Мережі. Я написав моє ГОЛОВНЕ враження від виборчої СИСТЕМИ в Америці. Не можу не додати ще до цього і те, що ніякої багатопартійності в США нема і ніколи не було. Так, є дві головні партії, але їхня НЕНАЧЕ боротьба між собою - це вельми майстерна ПРОФАНАЦІЯ. І демократи, і республіканці - невід`ємна частина СИСТЕМИ. Різниця між ними тільки в тім, що Демпартія грає в захисників трудящих, а Республіканська партія опікується середніми та заможними. Такий СЦЕНАРІЙ цієї гри. :-))) Таке саме і у Великобританії. Плюс-мінус, так само закручено і в інших країнах "золотого мільярду". Тобто, всюди панує СИСТЕМА. Чи це та демократія, котру хочуть українці? Ну... Можливо, Україні більше пасуватиме те, що було за СРСР - призначення Батька з Московської Орди. Поїхав - отримав ясак - став Головою - українство ненавидить, але мовчить. :-)))

 17.04.2019 11:53  Суворий => © 

Жаль... Я приготувався прочитати щось по суті від інсайдера, а окрім ще одного підтвердження існування теорії змови, в існуванні якої немає жодного сумніву бо сумніву в її існуванні бути не може, нічого не побачив...  А тема цікава. Дуже... Саме простудіював одну симпатичну книжечку по США. Практично від самого початку, від змови батьків-засновників з під пера яких постала Декларація Незалежності.

 17.04.2019 09:54  Тетяна Ільніцька => © 

Пане Борисе, прочитала Ваші думки. Усе слушно, з усім погоджуюся. Я не живу в США, ніколи там навіть не була. Утім, навіть я, далека від США, чула про процеси над Манафортом, який публічно визнав себе винним за всіма пунктами звинувачення. Трамп відразу відхрестився від нього, злив, як кажуть у нас. Але це не міняє суті проблеми. От Ваш сьогоднішній допис - як на мене - "заговорювання теми виборів". Ніколи й ніде вибори не проходили гладко. Скрізь є проблеми. Бруд. Вишукування компромату. Нечесна гра. Ск...