Публікації: Каранда Галина

Пошук по сайту

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • «Всесвітній Ремарк»

  «Всесвітній Ремарк»

  Серед матеріалів виставки Weltweit Worldwide Remarque – «Всесвітній Ремарк» – є посилання на сайт ПробаПера.

 • Коли кольори зливаються

  Коли кольори зливаються

  Клікаючи по заголовках новин,   очима зачепилася за фразу  "Коли чую Фаріон, переходжу на російську". Чомусь відразу відчула, що в тій статті не буде ні слова ні про саму Фаріон, ні про скандали, з нею пов’язані. Бо й не читала б такого. І не помилилася. Розумні думки нормального українця,  який не хоче, щоб його насилували. І якому неприємно, коли насилують інших.

 • Історія Лубен

  Історія Лубен

   Взагалі історія Лубен дуже багата і цікава, маленькою публікацією не можна охопити навіть простий перелік основних пам’ятних подій  міста. Тому постаралася просто згадати ті факти, які знають всі лубенчани.

 • 290 років з дня народження Григорія Сковороди

  290 років з дня народження Григорія Сковороди

  Всякому городу нрав і права, Всяка імієт свой ум голова, Всякому серцю своя єсть любов, Всякому горлу свой єсть вкус каков.А мні одна только в світі дума, А мні одно только не йдет с ума.

 • Творчість Тетяни Чорновіл

  Творчість Тетяни Чорновіл

  Щиро вітаю пані Тетяну з Днем народження! Бажаю щастя і втілення всіх творчих задумів. Я дуже пишаюся знайомством з такою неординарною і талановитою людиною.

 • Остап Вишня

  Остап Вишня

  «У мене нема жодного сумнiву в тому, що я народився, хоч i пiд час мого появлення на свiт бiлий i потiм – рокiв, мабуть, iз десять пiдряд – мати казали, що мене витягли з колодязя, коли напували корову Оришку.» – так починає свою автобіографію Остап Вишня. І нам уже смішно. Вимальовується в уяві такий собі веселий чоловічок, душа компанії, що за словом в кишеню не полізе… Хоч насправді доля одного з найвизначніших і найвідоміших українських гумористів дуже трагічна.