16.03.2011 22:12
775 views
Rating 5 | 1 users
 © Таня Лисюк

Така як є

за романом Люко Дашвар "Мати все"

"Буде боляче, бридко, солодко й дуже добре" Ольга Герасим`юк

Неможливо відчути себе наодинці. Здається одинокий, нікому не потрібний, самотній, один. Але ж ні! Не сам: зі своїми проблемами, страхами, мріями, сподіваннями і реаліями... Із книжками, із музикою, з віртуальним світом. Не сам. 

Вона не здається. Вона несе гідно і високо своє прізвище. Вона приховує таємниці, турбується про родину, кохає чоловіка. Не жаліється, вдовольняється тою кількістю уваги і любові яку їй дають. А може вона заслуговує на більше? Вона достойна кращого? Може краще покинути усе? Не вистачає снаги, сили, розуму, нема відчайдушних ідей. Нема бажання. Вона кориться, піддається - рабиня.  

Сирота, загублена у великому світі серед брехні і гордості, багатства і потворності. Тут її світ, той який має намір але не має сили залишити. Її обов"язок - охороняти, піклуватись, берегти, любити. 

Хіба можна змусити любити? Любити матір, названого брата, розпусного чоловіка, нецікавих колег, шалені і необдумані рішення, брудного бродягу?  

Не можна ховатися за плечима набутого батьківського досвіду, слави, статків, поваги. Випростати плечі і сказати:"Я - одна з них". І довести це. При цьому залишитись людиною. Із втомленою спиною, тяжкими мішками під очима, сухими руками, впалими плечима, смутком в очах. І, залишившись такою, бути важливою для інших, бути коханою і бажаною. Не за прізвище і посаду, а за те що ти є. Така, хай навіть і Вербицька. 

Луцьк 15.03.2011Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Нарис - Ранок приносить сюрпризи». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Нарис - Умовності».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Таня Лисюк

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо