24.12.2017 11:09
for all
262 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Вікторія Івченко

Думки з приводу: ХТО НАСПРАВДІ ПРОВОКУЄ??

Думки з приводу: ХТО НАСПРАВДІ ПРОВОКУЄ??

Мені показали невелику публікацію зі свіжого номера газети «Слово просвіти» - про діяльність Михайла Саакашвілі в Україні. Перше, що кинулося в очі – заголовок. Щось про кровопролиття… Яке він готовий був організувати.

Одразу ж хочеться відкласти газету. Але пробігаю очима – по діагоналі – і чую коментар моєї близької родички: «Я і двох рядків не прочитала… Огидно!»

Ви дивуєтеся? Я – ні. Мені відкрилася суть одного конфлікта, який стався не так давно. Нагадати?

Якщо коротко, йдеться про усунення з посади головного редактора «Літературної України» Станіслава Бондаренка його ідейними, так би мовити, опонентами. На цю тему вже висловилося чимало літераторів, тож не буду повторюватися. Просто мої гіркі прозріння вкотре підтвердилися: ніколи не будуть підтримувати Михайла Саакашвілі люди, які протягом багатьох років маніпулювали тими ж Шевченківськими преміями… Видавали власні твори державним коштом… Просували СВОЄ, не помічаючи нікого, окрім себе... Збагачувалися і будували маєтки.

І от ­ – багатотисячні демонстрації, що пройшли в центрі Києва. Під проводом РУХУ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ Полум’яні промови Степана Хмари, Олеся Донія… Але – ­ до головного: НЕ ХОЧЕТЬСЯ, ОЙ ЯК НЕ ХОЧЕТЬСЯ декому бачити за вікном очевидних речей! ЇХНІЙ ПОГЛЯД. Їхнє право. Але нехай не забувають: ми живемо у Час Змін. Маски на багатьох обличчях – зірвані. Обличчя під ними ­ без вуалі патріотизму та любові до України.

Ще багато чого можна сказати на цю тему. Під Новий рік прийнято підбивати підсумки. Старі сили нині ведуть запеклу боротьбу з новими, більш перспективними. Свіжими. Молодими. Незаплямованими. Тож публікації на кшталт вищезгаданої – не дивина.

Важливо правильно зрозуміти СУТЬ подій, які відбуваються на наших очах. І тоді це розуміння змінить навколишню РЕАЛЬНІСТЬ ­ гармонійно та безболісно. Оскільки будь-яка влада і справді ВІД БОГА. Коли ми ­ в муках ­ прозріваємо, нам ВІДМІНЯЮТЬ ЧЕРГОВУ ПОКАРУ. І дають більш світлих ДУХОВНИХ УЧИТЕЛІВ. Михайло Саакашвілі є одним із них.

Він, підіймаючи народ з колін, веде його не до кровопролиття, а до ПРОЗРІННЯ. І нової ери в історії України. Звісно, корумпованим владарям будь-якого рангу це не може сподобатися! ВОНИ ВИГАДУЮТЬ ВСЕ БІЛЬШ ОГИДНІ ПЛІТКИ про лідера Руху Нових Сил, сподіваючись на те, що народ не помічає брехню, що він СПИТЬ. У такий спосіб СИСТЕМА захищає не лише свої статки, вона захищає власне минуле – компартійне, кадебістське. Вона не хоче помічати ЗМІНИ В СУСПІЛЬСТВІ, залякуючи його, сіючи тотальну недовіру. Вона відчайдушно чіпляється за старе.

Але демонстрація, що відбулася у центрі Києва минулої неділі, стала яскравим прикладом того, як МИРНИЙ ПРОТЕСТ впливає на владу. Впливає на суспільство в цілому. Веде Україну до РЕАЛЬНИХ ЗМІН, а не лише на папері.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 02.01.2018 01:14  © ... => Каранда Галина 

Вот-вот, пані Галино! З НОВИМ РОКОМ! 

 30.12.2017 14:33  Каранда Га... => © 

"Часто, когда вам задают вопрос про политику, ответ "я не знаю" является признаком наличия ума."  © Смирнов И


"Как показывает история человечества, труднее всего Родину защищать не от чужих, а от своих." © Юрий Татаркин, 2009


 30.12.2017 12:24  © ... => Каранда Галина 

Так, Ви праві, пані Галино! У мене взагалі телевізора немає, тож - епізодично - дещо дивлюсь у батьків. Але небагато. Що мене зачіпає насправді, це ПОВНА ВІДСУТНІСТЬ ХОЧ ЯКОЇСЬ ПОЗИЦІЇ БІЛЬШОСТІ ПЕРЕСІЧНИХ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ (НА ЩАСТЯ, ОСТАННІМ ЧАСОМ БАГАТО ХТО ПРОКИДАЄТЬСЯ). Ото ж бо й воно, що на сайті анекдотів щось там відображається... А тим часом ОЛІГАРХІЧНІ ЗМІ продовжують нас зомбувати. Перетворюючи на баранів. Ні, я не про Вас. Принаймні, якийсь діалог виходить. Але є величезна маса тих, кому абсолютно байдуже, що завтра станеться з Україною. "Її окраденую збудять..." ОХ НЕ ОДНАКОВО МЕНІ. 

 29.12.2017 11:56  Каранда Га... => © 

знаєте, в мене вже більше місяця зламаний телевізор.
Якщо якась новина не мелькнула в Твіттері Проби Пера чи не відобразилася на сайті анекдотів, то я про ту новину не знаю... І, як бачу, це корисніше для мене. Тому й не спішу ремонтувати телевізор. Мені вже давно здається, що в багатьох ситуаціях ігнор - найкраща політика. Люблю анекдот: "— Почему вы не желаете служить в армии? — Я пацифист. — А если все пацифистами станут, кто Родину будет защищать?
— Ой, я вас умоляю! Если ВСЕ станут пацифистами, ОТ КОГО ее тогда защищать?"
Я НЕ знаю, що там з дітьми в жовтневому, і мені якось не дуже приємно, коли на якусь невідому мені пані голоту кричать у коментарі, адресованому мені... я не знайома з нею, і передати їй не зможу... А відчуття, що фраза "Як так можно?" - це докір мені. Я тут точно ні при чому...
Щодо балачок - згодна абсолютно. І не тільки від газетних! Від балачок в соцмережах теж. 

 29.12.2017 11:37  © ... => Каранда Галина 

P.S. Повідомлення про "дітей у Жовтневому палаці", на яких начебто хотіли напасти протестувальники, взагалі ФЕЙК. Як так можно, пані Голото?.. Підіграти продажній владі - то останнє діло в наші часи. УКРАЇНА ПЛАЧЕ. Од газетних балачок ніякого толку! 

 25.12.2017 13:25  © ... => Каранда Галина 

Дякую, Галино! Я щойно написала коментар до цієї статті, опублікованої на іншому сайті. Ось він: "Річ у тім, що ми не вміємо дискутувати, обговорюючи складні теми. Ми або замовчуємо те, про що усі давно уже чули - одне від одного - "в кулуарах", або взагалі не звертаємо уваги. Так, наче ...

 24.12.2017 15:47  Каранда Га... => © 

зараз можна брати політичні статті кінця 13-го року, перетасовувати їх, як карти, з політичними статтями 17-го, і друкувати... якщо не вживати імен, то різниці ніхто не помітить.
"Час змін", "жити по новому", "нові сили", "корумповані політики"... дістало!