18.04.2019 21:29
for all
101 views
    
rating 5 | 4 usr.
 © Суворий

Україна – не Афганістан або теорія змови, у яку неможливо не повірити

Чому не варто довіряти теоріям змов

Колега Борис Костинський написав емоційний текст про масонські ложі і теорію змови в апологеті демократії США. Я скептично ставлюся до цих теорій не тому, що в них не вірю, а тому, що з факту чи є вони чи ні абсолютно нічого не випливає і точно нічого не змінює в кращу сторону (чого не скажеш про гіршу). Плюс будь-яка більш-менш думаюча людина може вигадати діжку таких змов не виходячи за поріг бунгало, маніпулюючи висновками на основі фактів з усім доступних джерел. Щоб не бути голослівним, проілюструю сказане на конкретному прикладі. Тим паче, що теорія змови викладена на коліні апріорі являється лише вигадкою. Конспірологам приготуватись...


Війна у В`єтнамі, як інформація для подальших роздумів.

Після завершення 2 Світової війни такі країни, як Франція та Великобританія, спочатку марили бажаням втримати свої колонії в сфері колишнього впливу. Але справи пішли не так, як хотілося. Домініони почали повставати, розпочалися громадянські конфлікти. Знаковою точкою напруження став В`єтнам. Більшість колоній хворіли на одну й ту ж хворобу. Деяка умовно меншість, що не бідувала при попередній владі, об`єднувалась духовно та ідейно з колонізатором проти вбогої та не менш ідейної більшості. В`єтнам охопила громадянська війна, з якої Франція мріяли вийти переможницею, відновивши статус-кво. Втім час йшов, вогнище горіло і можливо затухло б саме собою, але США, СРСР та Китай почали активно «протягувати руку допомоги». В червні 1954 р. в Женеві домовились розділити країну по 17-й паралелі. Тоді це було модно, Кореї не дадуть збрехати. Наступні 10 років усе далі продовжувало худо-бідно тліти аж поки десь на півдорозі не поділась зневірена Франція, розчинилася в часі. США не зчулося, як на самоті вляпалось в історію, з якої після десятилітньої кривавої заруби ледь видряпалось. Докладніше можна прочитати на Вікіпедії, суті теорії змови це не стосується.

Демократичній країні варто вести короткі переможні війни. Втягуючи країну в конфлікт, влада ризикує на наступних виборах отримати під дих. І не раз. Марк Курляндські в книзі «1968. Рік який потряс світ» прекрасно описує жахіття вуличних протестів в США причиною яких, не в останню чергу, стала в`єтнамська війна. 1968 взагалі був роком всесвітнього протесту молоді проти старих пердунів, які вперто намагалися затягти народжених в світову війну або відразу після неї в новий кривавий конфлікт. Бунтували всі великі європейські столиці, США, та навіть Чехословаччина і Польща. Францію накрив небачений 10 мільйонний страйк спровокований студентами. Дідок-президент Шарль Де Голь, французький герой №1, набрид усім до кольок.

США ж трусилися від відомостей з передової та картинок по тв. В окремі тижні 1968 втрати сягали більше тисячі вбитими. На хвилі протестів до влади прийшов Річард Ніксон, що пообіцяв швидко і гідно вийти з цієї війни. Не вийшло ні гідно, ні швидко. Американці драпали з Сайгону, полишаючи країну «червоній заразі». Совєти вдоволено скалили зуби, але висновків не зробили. Американські аналітики схоже чогось таки навчились.


Уроки в`єтнамської авантюри.

Висновок напрошувався сам собою. В епоху заочних протистоянь краще не влазити самому в багно, а заманити туди супротивника. Радянський Союз варто було теж якось примусити увійти на територію не менш затятого суперника, ніж в’єтнамці. Європейці на цю роль не підходили. Чехи після вторгнення того ж 1968, максимум, що могли, так це пісяти на танки та викрикувати непристойні слова чи показувати п’яним танкістам голі сраки.

Треба було підшукати гідного кандидата. Було ясно, що СРСР не посуне регулярну армію, як американці, хрін зна куди через океан. Не через мудрість свою, а бідність та технологічну відсталість. Гагаріна підкинути в небо – це не 10 років фінансувати 100-200 тисячне угрупування за тридев`ять земель хай навіть не за найвищими стандартами. Отож з цією країною має бути, як мінімум, спільний кордон. Водимо пальцем по карті...


Афганістан - держава на кордоні.

В цьому місці оповіді варто перенестися в Афганістан 60х – 70х років. Що ж ми там побачимо? А побачимо ми цілком пристойне суспільство. Дороги, парламент, університети, активний туризм. Кінотеатри демонструють Клінта Іствуда в найсучасніших вестернах. Фахівці з Німеччини, СРСР та інших країн допомагають впроваджувати новітні технології. Одна з найвідоміших стежок хіпі з Турції в Індію та Непал пролягає через Кабул та Кандагар. Уявіть собі, американські хіпі в джинсах кльош топчуть в Пешавар… Вимисел? А це було… Можливо Стів Джобс, коли подорожував до Індії, теж там бував. Забивав афганський косяк з місцевими безхатьками. Дівчата одягнені по моді, що глузували з стареньких в хіджабах. В інтернеті можна відшукати фото Кабулу з 70-х. Мало чим відрізняється від тогочасного та й сучасного Києва. Так, в побуті тяжіє певний дух стереотипів, але все не так жахливо, як стане згодом. Кому цікаво, відсилаю по книгу Госсейні Халеда «Ловець повітряних зміїв». Люди щасливі і з оптимізмом дивляться в майбутнє. Аж раптом в кінці 70-х розпочались незрозумілі військові перевороти… І за них прийнято вішати всіх собак на Брєжнєва і радянське політбюро. Але чи все так просто, якщо відштовхуватись від логіки теорії змови, яку ми ілюструємо.

Необхідний стрибок до іншої теми, щоб глибше розуміти подальше…


Соцмережі та спецслужби.

Чи не кожен зараз є фахівцем в підступності тих механізмів, які в них закладені. Вплив на свідомість (читай на світогляд і Ваші подальші рішення – дії), неможливість відрізнити дійсності від брехні, реального персонажа від вигаданого, бота від небота, ангела від демона. Інтернет перетворився в середовище, де варто до кожного прислухатися, але нікому не вірити. Середовище, яке мало б подати руку допомоги простій людині, вкладає їй в руку тесак і нашіптує, що за тим кущем зачаїлась небезпека. Йди і віднови справедливість. Убий гада. Такий тепер інтернет – чесний і одночасно хворий на всю голову.

Але хіба такого не було ніколи? Хіба лише з появою соцмереж перші люди опинилися в середовищі тотальної брехні? Ні… Джеймс Бонд напевно б підтвердив слова, що це стихія в якій він провів усе своє свідоме життя. В такому середовищі споконвіків жили шпигуни, подвійні та потрійні агенти, різноманітні спецслужби типу ЦРУ та ГРУ і … політики та бізнесмени, по мізках яких прямою наводкою все це лайно і лупило. Просто з появою соцмереж щупальці цього паскудного звіра дотягнулися до кожного. І навряд чи їх вдасться обрубати тепер не спопеливши самі соціальні мережі.

Ключове завдання спецслужб примусити об’єкт інтересу робити так, як потрібно їх замовникам. Робити все по Сунь-Дзи, трактат якого про війну рекомендую в цьому місці, як літературу по темі. Це не просте завдання. Але якщо рухатися системно, видавати бажане за дійсне, а недійсне за реальне, можна змусити не одного престарілого Брєжнєва бігти туди, куди потрібно. І він бігтиме та ще й вестиме за собою натовп таких же переконаних у своїй правоті ідіотів, як сам. Сучасні завсідники соцмереж можуть елементарно відчути себе в піджаку генсека, якого з усіх боків тисне сповнена протиріч інформаційна стружка з достовірних джерел.


Вторгнення в Афганістан

Афганістан опинився в центрі складної геополітичної гри, де одна зі сторін давала зрозуміти іншій, що дивись я йду, третя сторона підбурювала першу – дивись він йде, а перша сторона вивалювала круглі очі то направо, то наліво, як деревний лінивець, шуркаючи вінчестером. Боячись, що б чого не подумали зі сторони, переконано лізла, щоб не відстати, бо все смачне з`їдять. Бо ми ж усьому маємо бути перші… Чудовий лозунг, який згубить у цьому світі ще не одного амбіційного простака.

Вторгнення в Афганістан, стало для США подарунком з небес. Але чи просто подарунком? Не знаю, чи хто отримав за це досягення медаль, але наступним кроком розпочалася добре нам відома уже санкційна війна. Осуд міжнародний, бойкот олімпійський, колони мулів зі зброєю з Пакистану, стінгери (читай джевеліни), стурбовані сенатори, мужні журналісти (Савіка Шустера в студію). Звичайно це все квіточки в порівнянні з тою кривавою масакрою, яка розпочалася далі. 10 років запеклого протистояння, яке вартувало життя 2 мільйонів афганців і 3 мільйони біженців при 7 мільйонах населення. Але, що не зробиш заради того, щоб «імперія зла» розсипалась вщент. Зрештою про афганців так і згадують вряди годи. Справжній переможець цього колоса на глиняних ногах, ясна річ, не босяк з Пешаварської ущелини. Товчуться там собі… Якби не непередбачувані у часі наслідки у вигляді Бен-Ладена та талібану, то б хто тепер взагалі знав, що є така країна на карті.


До чого тут Україна?

Перенесемося в наш час. Поближче до години Х, коли Янукович В.Ф. вальяжною ходою прямував в зал, щоб не підписувати Асоціацію з ЄС. Абсолютно технічна процедура, яку він мав зробити не задаючи жодних питань. І збирався зробити, як усі добре пам’ятають. І, як потім він сіпався без кінця, літав кудись, то дзвонив невідомо кому. Вів себе, як ідіот, бо власне ним трохи був. А між тим трапилося це уже після війни в Грузії, незрозумілих «перезагрузок» Гілларі-Барака у відносинах США з Кремлем… Коли ніхто нічого не говорив, але напруга відчувалася. Не знаю, що вони там «перезагружали», але віддати Крим без спроби елементарного спротиву, щоб ввімкнути вічні санкції, явно ідея не лише наших гео-стратегів. А, якщо бути геть відвертим, геть не наших.

Уже зараз стає зрозуміло, що такий гігантський маховик цього загадкового протистояння розмотується ще досі. І непорозуміння між ними не через Україну. Україна, як висловився вождь і вчитель росіян, лише «підхрюкує»…

Але шановні панове американці: Україна не Афганістан. В обмін на санкції та «джевеліни» українці обезкровлювати Вашого конкурента 10-20 років навряд чи будуть, поки Ви запускатимете дирижаблі з вай-фаєм. Ці вибори уже показали, що українське суспільство -

1. якщо Ви негайно не організуєте умовний план Маршала відбудови України,

2. не розмістити синіх-зелених-жовтих-коричневих шоломів хоча б з українського боку Донбасу і

3. не заохотите НАТО до конкретних дій замість кволих виправдань аж до нашого швидкого вступу

готове «підхрюкувати» і в інший бік. І уже починає «підхрюкувати» своїми сумбурними голосами на виборах. І не треба українцям розказувати з теплих нірок з-за «бугра» про необхідність жити по засобах, мобілізації усіх ресурсів, війни до останнього бійця, цілющої сили виборів для здоров`я нації чи заохочувати до військових переворотів, бо нас врятує лише залізний чоловік з залізними руками та ногами. Розберіться між собою (і з росіянами), будь-ласка, і приїжджайте допомагати відбудовувати державу.

Так і чешеться рука написати оте дурнувате: даємо Вам… до 21 квітня залишилося небагато. Ми все ще тут. Думай-те…. І не дякуй-те.


Старший розробник теорій змов

та архітектор масонських лож

Суворий

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 20.04.2019 14:43  © ... Закріплений коментар

1970s... vs 2000s... 

 20.04.2019 19:14  Каранда Галина => © 

Запалити легко. Погасити б тепер. Сьогодні знову вибухjavascript:mctmp(0);

 20.04.2019 00:46  Борис Костинський => © 

Гарних снів Вам, пане Суворий! 

 20.04.2019 00:43  © ... => Борис Костинський 

Бачу новину, що ваш Помпео пообіцяв покарати Росію. Сподіваюсь він мав на увазі не другий Вєтнам... Хахаха...
Піду спати. Вдячний за цікаву розмову. 

 20.04.2019 00:40  Борис Костинський => © 

В Ізраїль приїхали люди, котрі говорили на різних мовах і мали різні внутрішні культури. Що спільного у польського єврея та єврея з Іраку? Ну, так - синагога. Але ж мова і культура - різні! Як склеїти? Іврит - мертва мова! Тотально мертва! Але СИЛОМІЦЬ навчили івриту, СИЛОМІЦЬ навчили різати ворогів, СИЛОМІЦЬ зробили з бідак-торгашів - ВОЇНІВ! СИ-ЛО-МІЦЬ! А що в Україні? Млявість, телепкуватість, вайлуватість! Пуга та пряник! Пугою - до патріотизму, а за це - пряника добробуту! Тільки ТАК: ПУГА та ПРЯНИК! Провідник-фанатик - на чолі! Жертовність! Звірячі економічні перетворення! Розстріли корупціонерів! Чи можливе таке? Та запросто! Турція у кінці 70-х гинула. Реально! Але потрібні дві речі: ЗАЛІЗНА ВОЛЯ та ЖЕРТОВНІСТЬ ПРОВІДНИКА! Просто, як кут! :-))) 

 20.04.2019 00:27  © ... => Борис Костинський 

Якби сучасна Україна лежала в межах території, де боролась УПА, думаю все було б інакше... Але ж ми приросли землями, де населення має подвійну ідентичність. Чи вони приросли нами. Хрен розбереш. Питання, як з цим жити. І їх багато, їх не поміняти ні депортувати не вдасться. Ми один народ. Принаймні ще поки... Бачите як усе складно. Чужий досвід не вліпиш.

Плюс багато хто відверто розчарувався в Незалежності. А дехто взагалі чухнув від неї подалі. Мета не виправдала засоби...

 20.04.2019 00:22  Борис Костинський => © 

У евреїв-переселенців альтернатива була: тікати на хер до Європи чи Америки. Які проблеми? Хапнув валізу, та - вьо! Але ті, котрі прорвалися(саме ТАК!) в Ерец Ісроель в кінці 40-х, знали, що Ізраїль - понад усе! Така дрібничка, чи не так?.. :-))) І жили жебраками та під кулями. Бо ІЗРАЇЛЬ - ПОНАД УСЕ! Чи можуть ТАК українці? УПА це довело абсолютно - МОЖУТЬ! Чому ж тепер - не ТАК? Бо за УПА - менше 2%! А за аїда-блазня - 50%! Висновок: нація у скруті! Націю потрібно приводити до тями! Як? Та я вже сто разів казав про Піночета. Мені нема чого додати, пане Адміне... :-))) 

 20.04.2019 00:08  Борис Костинський => © 

Гей, але я знаю всіх оцих бідак ще за УРСР - вони і тоді, у брежневському добробуті, ПРОДАВАЛИСЯ за 3 карбованці! :-))) Я сидів - писав антирадянські вірші ночами, а вони оспівували "вільне життя у Радянській Україні"! :-))) Тобто, справа не в голодризі, а у гнилому хохляцькому менталітеті. Це падло казало мені у 1990-му, що вони - за СРСР! Як учора було, пане Суворий! Як учора... А тоді вони мені казали, що Чорновіл - гвалтівник і бандюга... А тоді вони обрали секретаря КПУ з питань ідеології на президента. А тоді - парторга Южмашу. А потім - гречкосія, як самі. А далі - кримінальний пахан. А далі - єврей-вихрест-барига. Ну, а тепер - кошерний аїд-блазень. Слава, бляТь, нації! :-))) Ні, не в злиднях справа! Козаків нема, але валом свинопасів!

 19.04.2019 23:58  © ... => Борис Костинський 

У кожного окремо взятого єврея не було альтернативи. Як казала Голда Мейєр - вони хочуть, щоб ми померли, а ми хочемо жити. Де тут поле для компромісу? Багато ж українців особливо на Сході бачать компроміси. Для них не все так однозначно. І вони голосуватимуть проти. І їх дуже багато.

 19.04.2019 23:49  Борис Костинський => © 

Пане Суворий, в 1948-му році, сходу після виголошення незалежності, Ізраїль був атакований з усіх боків арабами. Вейзмір! Армії нема! А що є? Єврейське УПА - "Хагана". Сіоністи-фанатики з пукалками у руках. Кранти! Кинулися до Вашінгтону, а ті: "Ви дратуєте арабів! Будьте толерантними!" Агіцин паровоз! :-))) Побігли до Сталіна і той дав зброю та євреїв-фахівців. Гоп - перемога! А тоді - гоп! - і здурили Вусатого та крутнулися до Америки. І от - ЦАХАЛ, "Мосад", "Шин-Бет", і лобі у Вашінгтоні і Москві. А не було ні їсти, ні пити, ні хера! А що у тих жидів було? Та херня: ІДЕЯ СТВОРЕННЯ ДЕРЖАВИ! Хто їх вів? Може пацифісти-ліберали? Ні! Їх вели ФАНАТИКИ-СІОНІСТИ, для котрих, як і для ОУНівців , ІДЕЯ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ була тотально понад усе! Себто, коли є фанатичне бажання, то можливе геть усе! ГЕТЬ УСЕ! 

 19.04.2019 23:46  © ... => Борис Костинський 

Найсумніше що більшості з цих людей справді немає більше як дістати ті 200 гривень. Це їх фронт щоденний. На ньому вони теж воюють. Або виїжджати з країни або стояти за 200 грн.

 19.04.2019 23:35  Борис Костинський => © 

Так платять же НАТІвські "брати" дещо... ;-))) Ясна річ, що треба більше, але тут вже і від громади залежить... Хтось приходив десятитисячним натовпом під амбасаду США у Києві вимагати чогось для перемоги? Ні! Зате приходили сьогодні підгавкувати блазню, котрий сепарів та москалів назвав "ПОВСТАНЦАМІ"! Га-га-га! А Держдеп на те зиркає та й міркує собі: "А що то за мазефакери такі, фак їх у жопу? Чи ми маємо оте "купувати"? :-))) Пане Адміне, треба демонструвати НАРОДНИЙ ГНІВ! А то мої земляки з Остра їздять у Київ і "мітингують" там за 200 гривень ЗА БУДЬ-КОГО! Самі мені казали... І що "брати"-амери про ТАКИХ мазефакерів мають думати?.. ;-) 

 19.04.2019 23:29  © ... => Борис Костинський 

Згоден, Ізраілю ця схема дуже допомогла. Але кажу відверто, Україна зараз лежить в економічних руїнах. Нам треба військовий паритет, допомога ззовні і тиша на фронтах. Інакше буде те про що я написав... І часу обмаль. 

 19.04.2019 23:23  © ... => Борис Костинський 

Не робіть вигляд, що Ви мене не зрозуміли. Українці будуть боротися, але хтось за це має заплатити. Самі з усім ми не впораємось. 

 19.04.2019 23:23  Борис Костинський => © 

Ядерну зброю ніхто вже не поверне! Але її легко можна поновити без всіляких дозволів. У Ізраїля є ядерна зброя? Нема! ;-) Чому б Україні не піти таким самим шляхом? Була б на те політична воля, а "брудну" бомбу можна заварганити за короткий час, а тоді - ВИПАДКОВО! - про те взнають у світі. Ну, а тоді можна сказати, що то "черговий фейк" Параші. :-)))

Стосовно порівняння України з Афганістаном. Воно дуже притягнуте за вуха. Афганом крушили Радянську Імперію, яку іншим шляхом коцнути не вдавалося....

 19.04.2019 22:58  © ... => Борис Костинський 

Викиньте увесь досвід з доядерної епохи на смітник... Краще б американці повернули нам ядерну зброю, яку разом з росіянами у нас забрали... Змовились певно? Без неї ми проти Росії що папуаси. Без жартів... Ну і повторно нагадую, що другого Афганістану тут не буде. Виборці будуть проти.

 19.04.2019 22:43  Борис Костинський => © 

Квітуча та заможна Україна - чудова мета! Але я не бачу, як можна досягти тієї мети, ставши у Кремлі на коліна. Фінляндія двічі - у 1939-му та у 1944-му дала реального перла москалям, тому фіни, кінець-кінцем, досягли зараз рівня добробуту, котрого нема і в США. З перемоги у фінів все і почалося. А Росія, придушивши Україну Зеленським, не буде розвивати її економіку - про це навіть смішно казати! Білорусь живе дещо краще за Україну, але, бігаючи перед Кремлем дурниками, бульбаши ніколи не житимуть, як вільн...

 19.04.2019 22:19  Костенюк => © 

Якщо не можеш боротися, то треба викручуватися... Наш ворог розуміє тільки стусана в пику. Приклад - Афган. 

 19.04.2019 21:05  © ... => Костенюк 

Не буде так... Треба викручуватись. Невдале місце для хати Бог нам обрав. 

 19.04.2019 20:26  Каранда Галина => Костенюк 

Підтримую... але ж не дадуть спокою... 

 19.04.2019 18:56  Костенюк => © 

До біса, як Росію, так і Штати.

Так жити хочеться у власній хаті!

 19.04.2019 18:25  © ... => Борис Костинський 

Майдани не Майдани... Хоча те, що тут написано - це бред сивої кобили і золоте дно для конспірологів, а все-таки конкуренція між США і Кремлем присутня. І, щоб у цій суперечці знову взяти гору, Україна має процвітати, а не сидіти в окопах. Росію може змінити лише наш успіх, а не джевеліни чи ракети... Змовляйтесь, допомагайте. Така змова була б мені до вподоби... 

 19.04.2019 14:10  Борис Костинський => © 

Бачте, пане Суворий, за своїм психологічним устроєм я - a direct man. Годинами дивитися на колесо і розпатякувати про його спроможність доїхати чи не доїхати до Москви - те для когось іншого. :-))) Мало того, я вже 25 років живу в США, а це вишкіл колосальний. Америка для флегматичних копирсувальників не є гарна країна, бо вона жорстко вимагає ЧІТКИХ і ШВИДКИХ дій та рішень. Що ж до того, що світ - складний і ніякі змови усе передбачити не можуть - не підлягає сумніву. Але є ті, хто планують ГЕНЕРАЛЬНІ н...

 19.04.2019 13:45  © ... => Борис Костинський 

Теорія змови - це певна інтелектуальна конструкція, яка будується довкола фактів. Ви правильно підмітили, що моя версія дуже довга. Її ніхто читати не буде. Тому в маси найчастіше кидають теорію з 3-4 фактів, з якої щось випливає. І я не заперечую, що вони (факти) обовязково неправдиві. Але світ не такий простий, повірте. Між теорією змови і вашим мозком має стояти емоційно непробивний барєр, стіна. А хочете розібратися в якійсь темі - прискіпливо вибираєте товсту аналітичну книжку, а не ту що вам підсовує плебс, і занурюєтесь в факти. Тонкі захалявні зошити на простаків...

 19.04.2019 12:59  Борис Костинський => © 

Пане Суворий, я Вам надав абсолютно КОНКРЕТНІ факти, котрі ніхто і ніде ще не спростував, а Ви продовжуєте твердити своє. Але! В принципі, Ви робите вірно, бо коли починаєш розуміти, що тебе хронічно тримають за лоха, то стає прикро до істерики. Набагато приємніше думати, що в цьому житті тотально усе залежить лише від твого бажання. :-) До речі, це генеральний напрямок виховання дітей у США: їм з дитсадка вколочують, що в світі усе просто і легкодосяжно - треба лише бажати стати президентом і ти їм буде...

 19.04.2019 10:52  Каранда Галина => © 

можливо. не пам`ятаю точно. 

 19.04.2019 10:33  © ... => Каранда Галина 

Я думаю 1-2% достатньо. При 7% уже можна легко відновити режим схожий на нацистський чи сталінську диктатуру... 

 19.04.2019 10:32  © ... => Борис Костинський 

Це всього лише вигадка з на 100% достовірних фактів, іллюстрація появи теорій змов і чому їх ніколи не варто сприймати серйозно... Задовго, бо деталізовано. Більшість теорій змов значно топорніше роблені, але чіпляють не гірше... Чи Ви повірили????

 19.04.2019 01:43  Борис Костинський => © 

Поставив би "Чудово", аби не було так довго та не чітко. ;-)

Почну з Теорії змови. Я реготав над нею до того моменту, коли мені на екрані ТБ показали трошки обгорілий паспорт Мохаммада Атти. Я сповз з канапи на килим, коли побачив це! Вибух "Боїнгу", вибух хмарочоса(направлений та зрежисований!) і... ЛЕДВЕ ПОШКОДЖЕНИЙ папірець! Як таке можливо?! Я замислився і почав читати в Мережі. Далі були відео з регулярними візитами Генрі Кісинджера до Кремля. Я почав читати далі і запитувати одне: "ЧОМУ?" Н...

 19.04.2019 00:09  Каранда Галина => © 

Колись, перед самим початком цієї війни, в неті гуляла фраза про те, що якщо правлячі верхівки Росії і України будуть зіштовхувати росіян і українців на війну, то людям з обох сторін треба розвернутися на 180 градусів і пристрелити тих, хто їх посилає вбивати. Тоді ще ненависть не хлюпалася через вінця.

Біда в тому, що завжди існують люди (колись наче зустрічала, що 7 %, точно не пам`ятаю), які схильні до вбивства. Їм це в радість. І існує ще більше людей, для яких почуття ненависті є основоположним. Їм дос...