Суворий про себе

Україна   Література, яка намагається повчати, фальсифікує життя. Наперед продуманий автором намір творити добро приводить до результату протилежному тому, якого він прагнув. (Франсуа Моріак)

Публікації автора Суворий

Оберіть авторську збірку з випадаючого списку нижче, якщо у автора вони є

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • Хто такий добрий, а хто лихий політик? (Думки з минулого 15.09.1929)

  Нині цілий світ — це політика, бо нема ні людей, ні речей, ні якихсь там справ — неполітичних. І кожний нині розуміється і визнається на політиці: і той, що свою політичну газету читає, і той, що політичні партії критикує, і вкінці той, що лає та ганьбить своїх і чужих депутатів, вибраних на останніх виборах.

 • Як фіксовані ціни на хліб вбили мільйони українських селян? (Урок економіки / Частина 1)

  Але в країнах з слабко розвиненою економікою, де уряд не розуміє вищеописаного, навіть у мирний час прийнято вважати, що держава має захищати найбідніші верстви населення штучно утримуючи ціни на продукти харчування на низькому рівні, щоб зробити їх якомога доступнішим. Це богоугодне діло на перший погляд виглядає на стільки зрозумілим, що не підлягає жодному сумніву чи обговоренню.

 • Комарі в листопаді як провісники Апокаліпсису (Урок економіки)

  На дворі уже листопад, а комарі продовжують гризти ночами як ні в чому не бувало. І буквально вчора, вихоплений нечистою силою вчергове зі сну, подумав прислухаючись, як вона бурхливо радіє в темряві теплу, ось про що…

 • Що спільного між Україною та друшляком? (Урок історії)

  Феноменально. Микола Гоголь в двох реченнях розповів на століття наперед усім нащадкам, чому повноцінна українська держава з`явиться лише в 1991 році скоріше за примхою долі, а не за прагненням, якого за цей час було більше ніж вдосталь.

 • Як правильно грати на трубі? (Урок економіки)

  Тим, хто не в курсі буде цікаво дізнатися, а тим, хто знає, варто нагадати, історію, як саме на нашій планеті з`явився перший нафтопровід і взагалі ідея транспортування палива по трубах. Думка про те, що це певно було звичайним наслідком науково-технічного прогресу з метою полегшити людству дорогу в світле та радісне майбутнє не зовсім відповідає дійсності.

 • «Ціна правди» - фільм про Гарета Джонса

  Поляки зняли художній фільм, що стосується теми Голодомору та висвітлення його в тогочасних світових ЗМІ. Режисер Agnieszka Holland, назва фільму в українському прокаті «Ціна правди» (у поляків «Obywatel Jones», світовий прокат «Mr. Jones»).