Суворий про себе

Україна   Література, яка намагається повчати, фальсифікує життя. Наперед продуманий автором намір творити добро приводить до результату протилежному тому, якого він прагнув. (Франсуа Моріак)

Публікації автора Суворий

Оберіть авторську збірку з випадаючого списку нижче, якщо у автора вони є

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • Липень 1934: Київ сьогодні (Італійська преса)

  Коли я оглядав місто, запримітив стільки обідраних і знеможених людей, які сплять і вмирають серед дороги, що годі й повірити. Україна та її столиця терпить недостачу всього. Страшно багато є дезентерії й інших недуг, що є наслідком поганого харчування та голоду. Голод, страшний голод!

 • Сарум (Едвард Резерфорд)

  Роман "Сарум" охопив період біля 6 тисяч років: від льодовикового періоду та перших мисливців, що населяли мелові схили поблизу Солсбері, до 80-х років 20-го століття, коли практично згасли трагічні спогади по останній великій світовій війні.

 • Народжені бігати (Крістофер Макдугал)

  Мільйони років тому на планеті Земля з`явився новий, неймовірно амбітний, наділений нечуваними здібностями убивця: людина. До появи високоефективного мозку, який змінить майбутнє планети, передували мільйони років еволюції цього вбивці.

 • Невідомий солдат (Вяйне Лінна)

  Роман "Невідомий солдат" цікавий дещо іншою точкою зору на дещо іншу війну, про яку ми, здавалося, ніби уже все знаємо. І з якої Фінляндія змогла таки вийти зберігши свій суверенітет та незалежність від посягань велетня-сусіда.

 • Десниця великого майстра (Костянтин Гамсахурдія)

  Роман "Десниця великого майстра" Костянтина Гамсахурдія справді монументальний історичний шедевр. В міру достовірний з геніальною художньою вигадкою. Красивий, як сама Грузія, і неймовірно цікавий сюжетно.

 • По кому подзвін (Ернест Гемінґвей)

  Одним з найогидніших видів війн, винайдених людством, є громадянська війна. Якщо загарбницькі війни є продуктом амбіцій та зажерливості окремих лідерів, то громадянські війни найчастіше наслідок бідності та тривалого зубожіння, якому не може дати ради влада.