22.10.2019 20:41
for all
157 views
    
rating 5 | 4 usr.
 © Суворий

Вердикт Німеччини: геноцид українців не відповідає високим міжнародним стандартам

Прочитав новину про те, що з Берліна надійшли вісті, що Голодомор 1932 - 1933 років не можна вважати геноцидом, бо… Іншими словами він не відповідає високим німецьким стандартам геноциду.

Ні для кого не секрет, що сам термін геноцид з`явився під час Другої світової війни і був фактично змальований з високотехнологічного вбивства євреїв на окупованих гітлерівською Німеччиною територіях. Зрозуміло, що планка стандартів такого вбивства була встановлена німцями дуже високо. Тут і систематична підготовка, і юридична підтримка, відео та фотофіксація, особистих документів та інших особистих речей жертв Голокосту, графіки руху поїздів та ще маса усякого, що беззаперечно говорить про підготовчий етап, що передував злочину. І дуже дивно, що тепер кожен геноцид з мільйонами жертв доводиться підганяти під цей високий німецький стандарт, бо, власне, будь-який злочин (в тому числі геноцид) може бути виконаний спонтанно без жодної попередньої підготовки і фіксації, коли для цього з`являються сприятливі умови. І рушійною силою для нього може бути лише злочинний тактичний план виношений роками в хворій голові з татарським прищуром або вусами та люлькою.

Проілюструємо сказане на іншому злочині....

В 1920 - 1922 роках на території радянських Росії та України бушував голод. Радянська влада звернулася до міжнародних організацій за допомогою, перед цим викачавши з територій, охоплених голодом, практично все резервне зерно. Як це часто буває, спека погіршила ситуацію до катастрофічної. І поки усім світом намагалися рятувати людей, Ленін, прийшовши до тями після якогось там по рахунку удару, написав Молотову, що було добре, якби поки люди їдять один одного відібрати у церков усі цінні ритуальні речі, ікони, аксесуари, пожертви. Зрозуміло, що раніше це викликало б новий виток громадянських конфліктів і церковне золото поки ніхто не чіпав. Під приводом допомоги для голодуючих Поволжя конфіскації проводились активно, але валюта, що була одержана після їх продажу за кодон в жодному разі витрачена не була для нужденних. Більше того, як тільки ситуація з іноземною допомогою устаканилась, більшовики розпочали продавати продовольство за кордон, що стало причиною для конфлікту з американською АРА, яка, дізнавшись про підле негоціанство, покинула Росію, полишивши голодних режиму.

Пряма цитата Леніна:

Зараз і тільки зараз, коли у районах, охоплених голодом, їдять людей, а на дорогах лежать сотні, якщо не тисячі трупів, ми можемо (і тому повинні) забрати церковну власність зі скаженим, безжалісним завзяттям і без вагань придушити найменшу опозицію. Зараз і тільки зараз переважна більшість селян буде або на нашому боці, або, принаймні, не зможе рішуче підтримати цю жменьку [реакційного] духовенства та реакційну міську дрібну буржуазію, яка готова і захоче спробувати протистояти цьому радянському указу політикою сили.

Хочеться висловити співчуття нашим дипломатам та історикам, що уже котрий рік б’ються на усіх фронтах, щоб переконати світ у високих стандартах сталінського геноциду українців, що не поступається німецьким.

І на останок думаю варто передати вогняний привіт Штайнмайєру та Адольфу Шикльгруберу, який ці стандарти ввів і зараз горить у пеклі на пару ще з одним, що плювати хотів на стандарти, що й досі його захищають.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 24.10.2019 11:28  © ... => Борис Костинський 

Тим не менш саме наших увіковічнили не спроста.

 24.10.2019 01:12  Борис Кост... => © 

Українські гниди були та й будуть. Але українство може не дуже сумувати від того - така категорія є в кожній нації, без винятку. :-))) 

 23.10.2019 13:25  © ... => Борис Костинський 

Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди...

Щось мені підказує, що під українськими гнидами Петлюра мав на увазі не московських посіпак. Їх він оцінив, як бачимо, значно краще.

 23.10.2019 12:58  Борис Кост... => © 

Я теж на це сподіваюсь. Що ж до Московії, то їй ще з часів Богдана Хмельницького всяка влада в Україні - погана. :-) Москва в усі часи хоче мати Україну такою, як якісь там Бурятія чи Якут Саха. :-) Але не те страшно, що москалі про таке мріють! Страшно, що в Україні завжди до чорта московських посіпак! 

 23.10.2019 12:47  © ... => Борис Костинський 

Всьому свій час... Рішучі люди майють прийти до влади тоді і в той спосіб, який буде вигідний нам, а не Росії. 

 23.10.2019 02:57  Борис Кост... => © 

А що ще можна чекати від Німеччини, коли там починається економічна криза, а це значить, що порятунком для німців може стати міцний торговельний баланс з путінською Росією? Кремль порадив Меркель триматись подалі від визнання Голодомору геноцидом - яволь! - усе виконано! :-))) Казав, кажу і буду те повторювати знову і знову: якщо українці не перестануть задивлятися в рота колективному Заходу, то закінчать вкрай погано! Тільки прихід до влади в Україні радикальних націоналістів може стати порятунком для української нації! Всі ті демократії та лібералізми за умов, коли країна летить у реальну прірву, є не просто маячнею, але ЗЛОЧИННОЮ маячнею! 

 22.10.2019 22:47  КАЛЛИСТРАТ => Каранда Галина 

Конечно политика .

Но, если мы ещё пару раз на них всех  дрыснем, то они уж точно занесут нас в категорию "унтерменш" и отдадут обратно России.

И тут я с ехидцей замечу, а вот при Порохе такого бы не было )))

Кого выбрали господа, на того мы и похожи, к сожалению.(((

 22.10.2019 21:13  Каранда Га... => © 

Не придумувати ж до кожного окремого випадку нове слово для означення... 

 22.10.2019 21:09  © ... => Каранда Галина 

Трошки емоційно. Бо вже будь кому зрозуміло, що це був все той же гібридний геноцид, що в силу цієї гібридності в стандарти загальноприйняті однозначно десь не вписується. Але ж кількість жерт як не крути співрозмірна Голокосту.

 22.10.2019 20:51  Каранда Га... => © 

Емоційно у вас вийшло...
То в них відмазка така. Велика політика... Путін, північний потік і іже з ними... не з руки зараз їм геноцид визнавати.