24.12.2021 08:45
for all
13 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Каллистрат

Главное счастье

байки советской эпохи


Иногда просто не хочется приходить второй раз в какое-нибудь учреждение и ты, заняв место, становишься в общую очередь.

Очередь движется неспешно и старики, не постигшие интернет с его электронным наказанием, слово за словом, начинают вспоминать о прежнем счастье, а именно:

- я получил бесплатное высшее образование;

- у меня всегда была работа и гарантированный отпуск;

- бесплатная медицина, я мог отдохнуть в санатории по 30% - й путёвке;

- мне предприятие выдало бесплатную квартиру;

- мои дети ходили в садик;

- да тогда много чего было бесплатного, потому что всё принадлежало народу, а ГЛАВНОЕ – ЧТО Я ТОГДА НИ О ЧЁМ НЕ ДУМАЛ.

Вот это и есть главное счастье бройлера – «ни о чём не думать»! И всё бы ничего, да вот только бройлеры в живой природе не выживают, кончается корм, кончается и их счастье, ну и вид, конечно, исчезает. Всё-таки природа возьмёт своё и вернет жизнь на её место, как то и полагается.

Хотя людей от «счастья» и не уберечь, беспокойные они какие-то, может их мозг в конце месяца сдавали, спешили премию получить?!г. Киев, 24 декабря 2021 г.

Публікації: Каллистрат

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 28.12.2021 23:02  © ... => Каранда Галина 

)))))

Да чего уж там, верят же люди в воскрешение Христа! Вера)))

 28.12.2021 22:09  Каранда Галина => © 

Я тут розказувала про мою колегу з легким присмаком ватності. Так от - їй сьогодні подзвонила тітка з Бєларусі (літня людина), і почала розказувати, які хороші люди путін з лукашенком. Чули б ви, який моя колега їй рознос давала!) Горджусь! - моя школа!))) 

 27.12.2021 13:50  Каранда Галина => © 

Прикол на продовження "комунальної" теми. Із розряду "і сміх, і гріх". минулого місяця я на наполегливі рекомендації водоканалу здійснити повірку лічильника вирішила взагалі його замінити. Так менше мороки, а старий вже однак надто старий був.

Новий лічильник + демонтаж і монтаж = трохи менше 900 грн. Ну і з роботи відпрошуватися.

Прийшли два моторні хлопці, все зробили. 

На лічильнику 1 куб.

Це було в другій половині листопада. Тому в кінці місяця я не стала відтягув...

 25.12.2021 06:02  © ... => Каранда Галина 

Угу )))


А я говорю, что после создания планетарного кибердурдома и изнурительных кибервойн умные люди вернутся к бумажным носителям информации. Хотя бы в быту.  И не в меру тупости обывателей, а ради удобства.

Потому как помню, что ещё Норберт Винер, творец кибернетики предупреждал людей об опасности создания искусственного интелекта. И что это будет похуже атомной бомбы и вот Цукерберг вкладывается в это дело. Надо прямо сказать - сатанинский замысел! Вот что значит отказаться от Бога )))

Ага )))

 24.12.2021 23:48  Каранда Галина => © 

 24.12.2021 22:55  © ... => Каранда Галина 

Ладно, я завтра знайду що-небудь спокійніше ))) Все буде добре! 

 24.12.2021 22:15  Каранда Галина => © 

все... я втомилася. Більше не буду!)

Зараз я повернуся до того, що я робила до того, як перебралася за комп...

Я сиділа в пледику на дивані під ялинкою, під мигання гірлянд, в напівтемній теплій приємній кімнаті, пила чай з медом, гортала тихенько собі телефон.... А ви мені бройлерів підсунули!)))

 24.12.2021 22:10  Каранда Галина => © 

) я вже не пам`ятаю. Логіка підказує, що мали бути, але по відчуттях - хреновастенька в мене молодість була. Мені зараз значно легше і приємніше жити, тільки б війни не було... І рідна держава б не насилувала... 

 24.12.2021 22:07  Каранда Галина => © 

Справа в тому, що зараз з паперовими грошима вже проблематично. З розвитком платіжних систем майже всі реальні відділення банків позакривалися (в Лубнах на 40 тисяч жителів (не враховуючи сіл) 2 відділення привата, 1 ощадбанка, наче ще Полтвабанк є та Райффазен, не знаю зараз точно).

Тож всі, хто лишився поза "цифрою" створюють такі черги, що вже є проблемою і для тих, кому просто потрібно зайти забрати в банку пластикову карточку). На пошті теж посилку не отримати... легше "Новій пошті" втричі більше заплатити, ніж в Укрпошті чергу вистояти.

Щодо матеріальних носіїв: а чому до паперових? папір горить... Давайте все на камені вибивати!

 24.12.2021 22:00  Каранда Галина => © 

Ашан, Маркетопт, АТБ, ТА-ДА і іже з ними дають мені вибір куди саме зайти, коли саме зайти (хоч і цілодобово!), і мене з моєю чергофобією не попре туди в час пік. На крайняк є найближчий магазинчик, де чуть-чуть дорожче є майже все. Плюс там я платитиму за вибраний мною продукт. В комуналці в мене жодного вибору немає. (Газ, до речі, дуже хренової якості! Горить здебільшого не синім, а червоним полум`ям)

Так що порівняння не прокатить.

За поправку дякую, але на мою розмовну мову "і так сойд...

 24.12.2021 21:45  Каранда Галина => © 

Епілог

Серед хороших людей, які мені подобаються, з якими в мене є взаємодопомога, серед колег, знайомих, теж є багато людей, які ностальгують за радянським союзом. І я не можу їх в цьому звинувачувати. Так, я частенько не витримую, і за своєю звичкою кажу "Так, але...." і наводжу конкретні приклади. Факти з історії, факти з власного життя (іноді наіть здається, що ми з ними жили в різних, несхожих між собою радянських союзах".

Проблема не в тому, що вони щось не знають, чи забули тогочасні...

 24.12.2021 21:26  © ... => Каранда Галина 

Дякую за текст))) Надихнули )))


Треба подивитися що в мене там є про ті часи, та "закалістратити" пару текстів на порталі )))

Ну, були ж ми молодими чи ні?!

 24.12.2021 21:20  Каранда Галина => © 

Том 6.Тепер повернемося до наших баранів. Себто - до ссср.

Мене не треба переконувати, який він був поганий. Я в курсі.

Однак зараз ми говоримо про людей, молодість яких припала на відносно спокійні брежневські часи. Вони вже не голодували, і в табори вже відправляли не через одного, а трохи менше. Гівна й проблем було чимало, була й нерівність, і несправедливість. Але вони були молоді й здорові, їм було трохи легше, не було з чим порівнювати (точніше - було: в...

 24.12.2021 21:13  © ... => Каранда Галина 

Що Вам сказати?


Є в мене така думка, що коли ми дійдемо з цією діджиталізацією до повного безумства, то після довгої війни повернемось знову до паперових носіїв.

От розумні німці, ті не поспішають навіть розрахунковими картками користуватись, вважаючи за краще платити "живими" грошима, бо вони індивідуалісти і чхати хотіли на вдавані зручності ))) Ну, так на ЮТ деякі говорять)))

І правильно, бо гроші вони і є гроші, а не якісь там нематеріальні циферки )))

 24.12.2021 21:06  Каранда Галина => © 

підождіть, остапа саме понесло...  

частина 5


На чому я там зупинилася?

На тотальній несправедливості є охрененній безкарності обнаглілих магнатів. Бог з ними, з тими високими тарифами. Ладно, ніхто й не казав, що буде дешево. Але я не вірю, що не можна якось нормально розрулити оці штучні проблеми, якщо по совісті подумати про людей хоч раз.

Я не знаю, як кого, але мене особисто найбільше вибиває з колії саме несправедливість. Ми платимо свої кошти. І за них же відгрібаємо по повній програмі. "За моє жито ще мене ж і бито".

Хух, я видохлася.. 

але далі буде...

 24.12.2021 20:58  Каранда Галина => © 

глава 4  


Нагадую, що ми -  більш-менш розумні, грамотні і технічно оснащені люди, ніяк не можемо "порозумітися" з цією системою комунальних , "вгодити" їй, чи якось обійти. ми все розуміємо, все вміємо розрахувати, але нас однак внаглу дурять (ми бачимо обман!), та нічого вдіяти з цим не можемо.

Раніше я писала десь тут, як Лубнигаз втихаря перекинув добрячу частину споживачів на Постачальника останньої надії, де була вища ціна, і навіть не повідомив їх про це....

 24.12.2021 20:46  © ... => Каранда Галина 

Де у нас черги?


Та зайдіть в "Ашан" коли люди вже вийшли з роботи, здуріти ж можна, до каси  не проштовхаєшься, я туди тільки заглядаю, а щоб стояти серед усіх отих візків - ні!

Поправлю: на пошті до 13,00 години - 7,50 грн., а вже опісля - 15,00 грн. )))

Так ото як літо, то і стоять в черзі на вулиці за розмовами про Радянський Союз. Я  в ті часи, до речі, фіксовану комуналку сплачував  зразу за пів року, двічі на рік, зараз же і чорт ногу зламає )))

Про лічильники. Я тупо записую дані показів на листочок з адресою і йду пішки до найближчого ЖЕКу за 3,5 км від мого дому, там кидаю його в спеціальну скриньку і повертаюся назад, маючи фізкультурну прогулянку в 7 км. )))))

 24.12.2021 20:37  Каранда Галина => © 

Третя серія))

Не знаю, як у Києві, але в Лубнах показники лічильників  потрібно передавати в строго визначені дні. Причому, треба не переплутати, що за воду: три останні і три перші дні місяця, за світло й газ перші п`ять. Якщо забудешся, чи, скажімо, трупом в ці дні  лежатимеш хворий, і передаси на день пізніше, то тобі напишуть "розрахунок" по повній програмі (по середньому). Зазвичай більше, ніж ти використав.

Отже, всі надцять тисяч абонентів мають за 5 - 6 днів з 8:00 до 17:0...

 24.12.2021 19:50  Каранда Галина => © 

Зреагувала я на слово "черга".

Де в нас черги зараз? - окрім традиційних черг у поліклініках, черги в нас на пошті і у відділеннях банків, там де пенсіонери платять за комунальні послуги. Я трохи прифігіла, коли дізналася, що, наприклад, Укрпошта бере за кожну квитанцію 15 гривень до 13:00 і 7,50 грн. після. Причому час зранку вони називають "щасливі години". як наслідок, бабусі, що прийшли, наприклад, об одинадцятій, промерзли в черзі на вулиці до 13:15, вже в той пільговий тариф не попадуть. При...

 24.12.2021 19:34  Каранда Галина => © 

Так. Про  бройлерів я все зрозуміла, однак зараз хочу вступитися за літніх людей. (Во як! Середнє покоління буде заступатися за старше перед старшим!)

Зараз пересяду за комп і напишу вам тут цілу петицію!