24.12.2021 08:45
for all
28 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Каллистрат

Главное счастье

байки советской эпохи


Иногда просто не хочется приходить второй раз в какое-нибудь учреждение и ты, заняв место, становишься в общую очередь.

Очередь движется неспешно и старики, не постигшие интернет с его электронным наказанием, слово за словом, начинают вспоминать о прежнем счастье, а именно:

- я получил бесплатное высшее образование;

- у меня всегда была работа и гарантированный отпуск;

- бесплатная медицина, я мог отдохнуть в санатории по 30% - й путёвке;

- мне предприятие выдало бесплатную квартиру;

- мои дети ходили в садик;

- да тогда много чего было бесплатного, потому что всё принадлежало народу, а ГЛАВНОЕ – ЧТО Я ТОГДА НИ О ЧЁМ НЕ ДУМАЛ.

Вот это и есть главное счастье бройлера – «ни о чём не думать»! И всё бы ничего, да вот только бройлеры в живой природе не выживают, кончается корм, кончается и их счастье, ну и вид, конечно, исчезает. Всё-таки природа возьмёт своё и вернет жизнь на её место, как то и полагается.

Хотя людей от «счастья» и не уберечь, беспокойные они какие-то, может их мозг в конце месяца сдавали, спешили премию получить?!г. Киев, 24 декабря 2021 г.

Публікації: Каллистрат

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 28.12.2021 23:02  © ... => Каранда Галина 

)))))

Да чего уж там, верят же люди в воскрешение Христа! Вера)))

 28.12.2021 22:09  Каранда Га... => © 

Я тут розказувала про мою колегу з легким присмаком ватності. Так от - їй сьогодні подзвонила тітка з Бєларусі (літня людина), і почала розказувати, які хороші люди путін з лукашенком. Чули б ви, який моя колега їй рознос давала!) Горджусь! - моя школа!))) 

 27.12.2021 13:50  Каранда Га... => © 

Прикол на продовження "комунальної" теми. Із розряду "і сміх, і гріх". минулого місяця я на наполегливі рекомендації водоканалу здійснити повірку лічильника вирішила взагалі його замінити. Так менше мороки, а старий вже однак надто старий був.

Новий лічильник + демонтаж і мон...

 25.12.2021 06:02  © ... => Каранда Галина 

Угу )))


А я говорю, что после создания планетарного кибердурдома и изнурительных кибервойн умные люди вернутся к бумажным носителям информации. Хотя бы в быту.  И не в меру тупости обывателей, а ради удобства.

Потому как помню, что ещё Норберт Винер, творец кибернетики предупреждал людей об опасности создания искусственного интелекта. И что это будет похуже атомной бомбы и вот Цукерберг вкладывается в это дело. Надо прямо сказать - сатанинский замысел! Вот что значит отказаться от Бога )))

Ага )))

 24.12.2021 23:48  Каранда Га... => © 

 24.12.2021 22:55  © ... => Каранда Галина 

Ладно, я завтра знайду що-небудь спокійніше ))) Все буде добре! 

 24.12.2021 22:15  Каранда Га... => © 

все... я втомилася. Більше не буду!)

Зараз я повернуся до того, що я робила до того, як перебралася за комп...

Я сиділа в пледику на дивані під ялинкою, під мигання гірлянд, в напівтемній теплій приємній кімнаті, пила чай з медом, гортала тихенько собі телефон.... А ви мені бройлерів підсунули!)))

 24.12.2021 22:10  Каранда Га... => © 

) я вже не пам`ятаю. Логіка підказує, що мали бути, але по відчуттях - хреновастенька в мене молодість була. Мені зараз значно легше і приємніше жити, тільки б війни не було... І рідна держава б не насилувала... 

 24.12.2021 22:07  Каранда Га... => © 

Справа в тому, що зараз з паперовими грошима вже проблематично. З розвитком платіжних систем майже всі реальні відділення банків позакривалися (в Лубнах на 40 тисяч жителів (не враховуючи сіл) 2 відділення привата, 1 ощадбанка, наче ще Полтвабанк є та Райффазен, не знаю зараз точно).

Тож всі, хто лишився поза "цифрою" створюють такі черги, що вже є проблемою і для тих, кому просто потрібно зайти забрати в банку пластикову карточку). На пошті теж посилку не отримати... легше "Новій пошті" втричі більше заплатити, ніж в Укрпошті чергу вистояти.

Щодо матеріальних носіїв: а чому до паперових? папір горить... Давайте все на камені вибивати!

 24.12.2021 22:00  Каранда Га... => © 

Ашан, Маркетопт, АТБ, ТА-ДА і іже з ними дають мені вибір куди саме зайти, коли саме зайти (хоч і цілодобово!), і мене з моєю чергофобією не попре туди в час пік. На крайняк є найближчий магазинчик, де чуть-чуть дорожче є майже все. Плюс там я платитиму за вибраний мною продукт. В комун...

 24.12.2021 21:45  Каранда Га... => © 

Епілог

Серед хороших людей, які мені подобаються, з якими в мене є взаємодопомога, серед колег, знайомих, теж є багато людей, які ностальгують за радянським союзом. І я не можу їх в цьому звинувачувати. Так, я частенько не витримую, і за своєю звичкою кажу "Так, але...." і наводжу к...

 24.12.2021 21:26  © ... => Каранда Галина 

Дякую за текст))) Надихнули )))


Треба подивитися що в мене там є про ті часи, та "закалістратити" пару текстів на порталі )))

Ну, були ж ми молодими чи ні?!

 24.12.2021 21:20  Каранда Га... => © 

Том 6.Тепер повернемося до наших баранів. Себто - до ссср.

Мене не треба переконувати, який він був поганий. Я в курсі.

Однак зараз ми говоримо про людей, молодість яких припала на відносно спокійні брежневські часи. Вони вже не голодували, і в табори вже від...

 24.12.2021 21:13  © ... => Каранда Галина 

Що Вам сказати?


Є в мене така думка, що коли ми дійдемо з цією діджиталізацією до повного безумства, то після довгої війни повернемось знову до паперових носіїв.

От розумні німці, ті не поспішають навіть розрахунковими картками користуватись, вважаючи за краще платити "живими" грошима, бо вони індивідуалісти і чхати хотіли на вдавані зручності ))) Ну, так на ЮТ деякі говорять)))

І правильно, бо гроші вони і є гроші, а не якісь там нематеріальні циферки )))

 24.12.2021 21:06  Каранда Га... => © 

підождіть, остапа саме понесло...  

частина 5


На чому я там зупинилася?

На тотальній несправедливості є охрененній безкарності обнаглілих магнатів. Бог з ними, з тими високими тарифами. Ладно, ніхто й не казав, що буде дешево. Але я не вірю, що не можна якось нормально розрулити оці штучні проблеми, якщо по совісті подумати про людей хоч раз.

Я не знаю, як кого, але мене особисто найбільше вибиває з колії саме несправедливість. Ми платимо свої кошти. І за них же відгрібаємо по повній програмі. "За моє жито ще мене ж і бито".

Хух, я видохлася.. 

але далі буде...

 24.12.2021 20:58  Каранда Га... => © 

глава 4  


Нагадую, що ми -  більш-менш розумні, грамотні і технічно оснащені люди, ніяк не можемо "порозумітися" з цією системою комунальних , "вгодити" їй, чи якось обійти. ми все розуміємо, все вміємо розрахувати, але нас однак внаглу дурять (ми бачимо обман!), та н...

 24.12.2021 20:46  © ... => Каранда Галина 

Де у нас черги?


Та зайдіть в "Ашан" коли люди вже вийшли з роботи, здуріти ж можна, до каси  не проштовхаєшься, я туди тільки заглядаю, а щоб стояти серед усіх отих візків - ні!

Поправлю: на пошті до 13,00 години - 7,50 грн., а вже опісля - 15,00 грн. )))

Так ото як літо, то і стоять в черзі на вулиці за розмовами про Радянський Союз. Я  в ті часи, до речі, фіксовану комуналку сплачував  зразу за пів року, двічі на рік, зараз же і чорт ногу зламає )))

Про лічильники. Я тупо записую дані показів на листочок з адресою і йду пішки до найближчого ЖЕКу за 3,5 км від мого дому, там кидаю його в спеціальну скриньку і повертаюся назад, маючи фізкультурну прогулянку в 7 км. )))))

 24.12.2021 20:37  Каранда Га... => © 

Третя серія))

Не знаю, як у Києві, але в Лубнах показники лічильників  потрібно передавати в строго визначені дні. Причому, треба не переплутати, що за воду: три останні і три перші дні місяця, за світло й газ перші п`ять. Якщо забудешся, чи, скажімо, трупом в ці дні  лежатиме...

 24.12.2021 19:50  Каранда Га... => © 

Зреагувала я на слово "черга".

Де в нас черги зараз? - окрім традиційних черг у поліклініках, черги в нас на пошті і у відділеннях банків, там де пенсіонери платять за комунальні послуги. Я трохи прифігіла, коли дізналася, що, наприклад, Укрпошта бере за кожну квитанцію 15 гривен...

 24.12.2021 19:34  Каранда Га... => © 

Так. Про  бройлерів я все зрозуміла, однак зараз хочу вступитися за літніх людей. (Во як! Середнє покоління буде заступатися за старше перед старшим!)

Зараз пересяду за комп і напишу вам тут цілу петицію!