Найновіші публікації в розділі «Фейлетон»

Пошук по сайту

 • 5 | 1

  Винищення практикантів експедиторської фірми «Кобкан»Винищення практикантів експедиторської фірми «Кобкан»

   © Ярослав Гашек

  - Через два тижні у мене іменини. Мені хотілося б побачити в газетах поздоровлення від знайомих, друзів і підлеглих. Само собою, витрати, пов`язані з цим, я беру на себе. Але я не хочу, щоб привітання до іменин було збитим, банальним.

 • 4 | 3

  Про ювілей і ювіляраПро ювілей і ювіляра

   © Вікторія Івченко

  Олену запросили на ювілейний вечір. «Цікаво, – подумалося їй, – скільки років не бачилися…» Перед очима постала сцена: нинішній "винуватець торжества" – років п’ять-сім тому в Українському домі. Олена з власною книжкою – за персональним столиком на книжковому ярмарку. Ювіляр – неподалік. Те, що він має неабиякий стосунок до «українських меценатів», Олена тоді ще не знала.

 • Юдов
  4 | 5

  САМОКАТУВАННЯ НАРЦИСА

   © Юдов

  Чи міг би я бути Львом Толстим? За дворянським походженням ні однозначно, а от якщо копнути у генеалогічний корінь, то мені можливо бути (офіційним чи неофіційним) нащадком древніх князів, як і всім народженим українцям, (за формулою ми всі княжі діти, ще й можу нарватися, що я швед чи там фін).

 • 5 | 9

  Як написати вірш коханій на 8 березняЯк написати вірш коханій на 8 березня (від Червоної Шапочки)

   © Каранда Галина

  Червона Шапочка  помітила в запитах цікаві питання: «Як написати вірш про себе», «Написання віршів», «как скласти вирш про бабусю». І, правду сказати, спочатку посміялася, а потім пораділа за людей. Адже легше ж просто здерти написаний кимось вірш! І не перейматися, що то буде зовсім не про того себе, і бабуся  вийде зовсім не така… А от коли людина вже розуміє оте «не таке», і хоче, щоб було таки «таке» - то це треба тільки вітати. Тому, йдучи назустріч побажанням трудящих (чи то пак, користувачів), Шапка з властивим їй дитячим ентузіазмом взялася за невдячну, безглузду і даремну роботу – написання інструкції по написанню віршів (ох і речення, господи прости, що значить – неук!)))
  А оскільки на носі Міжнародний жіночий день, то, вирішила приурочити.

Анотація до розділу «Фейлетон»