18.01.2013 18:53
Без обмежень
248 views
Rating 5 | 24 users
 © Ярослава Яковенко

На полях нотатника

Неримована графологія

У неї був поганий почерк. ЇЇ недбало прописна «Я» мала гордовитий розчерк. Інші літери писала просто, без химерності. У її малюнках не проглядалося  майбутнього ефемерності. Принаймні так здавалося. Спіралі, кола, хвилясті лінії як свідчення бажання позбутися набридлого співрозмовника. Вертикалі, нахилені вліво, мов богомола крила, рядки, безсило падаючі нижче ватерлінії, викривали у ній бунтівника, схильного зо зневіри. Часом зустрічалися будинки. З ганком і галявиною як розрадою від самотності. Величезними вікнами як ознаками гостинності. Тільки двері збоку і зачинені. Зате димар з промальованими цеглинками. І дерева, здавалося, всміхнені. Усе, що ми любимо, чого боїмося, щоночі у пам’яті архівується. Усе, що старанно ігнорувалося, на полях нотатника ранком з’являється. Потім сторінки закінчуються. Нотатник викидається. Добре, що життя на цьому не спиняється.

  • Увага! Не забудьте ...

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 27.01.2013 18:50  © ... => Марієчка Коваль 

Малюнки на полях конспектів лекцій, щоправда, не власних, каракулі на сторінках телефонних довідників (вже власні) та посібник з графології якраз і слугували джерелом натхнення :-) Рада, що Вам сподобалося, Марійко! 

 19.01.2013 01:46  Марієчка Коваль 

о єс-єс, як все слушно))) оте - бажання позбутися набрид. співрозмовника - в моєму випадку, позбутися викладача на лекції - взагалі бальзам на душу. Підтримую погані почерки і всякі малюночки в зошиті, хоча, в мене досить непогані.))Цікаво. 

 19.01.2013 01:18  © ... => Тетяна Ільніцька 

Дякую Вам за відгук, Тетяно! І за спогади. "Ясоччина книга" - подарунок хрещеного і одна з моїх найперших книг :-) 

 19.01.2013 01:14  © ... => Олександр Новіков 

Дякую, Олександре! Щодо психологічного портрета за "чьорканням" - цілком вірно ) Хоча професійному графологу для цього достатньо написання однієї цифри - 7. 

 19.01.2013 00:55  Каранда Галина => © 

))))) та я ж не проти! Мені справді захотілося попробувати)))), чесно. Ніколи так не писала. Прийшла до висновку, що то певний навик, і виробляється він досить швидко, до речі. 

 19.01.2013 00:52  Тетяна Ільніцька => © 

Класно! Римована проза? Ммм, точно бачила таке в Івана Андрусяка. Ну, й звісно ж, у дитинстві - "Ясоччина книжечка" Наталії Забіли. 

 19.01.2013 00:49  © ... => Каранда Галина 

Пані Галино, зачекайте! У степ не тікайте! :-) Я переконана, що писати проникливі твори (прозу чи поезію) до снаги насправді обдарованим творчо людям. Тому талановитим поетам не слід "плювати" на канони, бо це вже якась неповага до Поезії виходить. Ваш експеримент мені, до речі, сподобався ) Проте римована проза чи речитатив, на мою думку, то така віддушина для тих, у кого виходить щось посереднє - недовірш або перепроза :-)) 

 18.01.2013 23:21  Марічка 

Непогана графологічна експертиз вийшла. До речі, я б не сказала, що римована проза не має сенсу, радше не так цінна з точки зору оформлення і худ.засобів і т.д і т.п. але теж має право бути. 

 18.01.2013 18:36  Олександр Новіков => © 

класно. ніби дісно на той почерк і карлючки дивишся, портрет психологічний собі вимальовуєш, цеглою і зачиненими дверима. я теж люблю "чьоркати" на полях зошитів, а так як вже не навчаюсь то мої карляки поступово займають весь листок. сподобалось. і відпочатку привернуло саме полями 

 18.01.2013 17:13  Каранда Галина 

дуже дивне неримування з різної точності римами... Треба й собі спробувати якось писати подібними, напівзримими. якось цікаво виходить - від змісту відволікаюся, і , так ганебно і вперто, знову за риму чіпляюся... Лише погано виходить у мене плювати на розміри й ритми, але стараюся - люди ж уміють,значить, треба учити й собі ці складні премудрості, форма, як форма, а сенс - у його відсутності... Люди, здається, у мене виходить реп? блін, не хотіла, буду тікати в степ...) 

Публікації автора Ярослава Яковенко

Літературні авторські твори, вірші, проза, публіцистика та інше