29.12.2016 20:19
для всіх
296
    
  3 | 3  
 © Роман-Мтт

Прибуття

Прибуття фантастично-реальне

В світі стало на одну зрячу людину більше? Якщо так - то з прибуттям на планету Земля вас! Не скажу, що вас тут хтось сильно чекав, але вже розташовуйтеся якось, звикайте.

А рожеві окуляри прийдеться здати. Так-так, і не сперечайтеся, бо за них можна і вирок отримати тут у нас. Який? «Друга молодість» зветься.

Що? Ні, хо-хо-хо, шкіра гладкою не стане, а от можливості мислити раціонально вас буде примусово позбавлено ще на 10 років. То краще здавайте їх тут – на КПП, бо далі з ними лише проблеми матимете.

Ну, не треба так зітхати. Якщо сумуєте за минулим, то в нас тут атракціони відповідні є: "Рожеве минуле" – дуже рекомендую, сам іноді ходжу.

Чого? Так тут же місцевих немає – всі тільки прибулі. В мене є свої спогади – ніяк не позбавлюся, того і статус такий низький в мене – на КПП сидіти. А якщо б на минуле не зважав, то міг би вже рази три бути місцевим президентом.

Чого три? Більшості президентів вже на другому терміні, кажуть, набридає. Рідко хто на три терміни погоджується – спогадів бояться, що прилипнуть, а я б погодився - все веселіше, ніж на КПП. Але мені і тут добре – не треба нічого і нікого запам’ятовувати, одинична операція: привітання з попередженням. Як тільки ви пройдете, то я і обличчя вашого вже за секунду не згадаю. Ну, чого ви думаєте? Окуляри не хочете віддавати?

То проходьте з ними, проходьте-проходьте. Чи мені нічого не буде? Хе-хе, не буде, не переймайтеся - я свою роботу виконав, вас привітав і попередив. А там далі з вами розберуться швидко.

Ні, що ви! Ми ж на Землі, а не на якійсь варварській планеті – самі не встигнете оговтатися, а вже отримаєте «другу молодість». Бо це в нас тут місце таке – зачароване…

Боїтеся? Отак би відразу: давайте їх вже сюди. Тепер ми вмикаємо прес, кладемо їх от сюди… Чуєте як гуде – важко їх ламати, ледве техніка витримує. Ой! Все – хруснули. Я вас більше не затримую, проходьте, будь-ласка. Хто там у нас наступний?

Шо, знов ти? Горе ти моє горе, коли ж тобі вже набридне? Шановний, це я не вам, я ж сказав вам, проходьте вже. Не переймайтеся, в мене все добре, це просто нарік один під кислотою – мені тепер з ним до самого протверезіння розбиратися. Не співчувайте – в будь-якій роботі бувають неприємні моменти.

А ви йдіть собі: спокійно йдіть, роздивляйтеся все гарненько і не плачте – сльози лише заважають ясно дивитися на речі довкола.

Вітаємо вас на планеті Земля!Zp-місто, зима 2016

Візьміть участь в обговоренні

+++ +++
  • Зберегти, як скаргу
 31.12.2016 10:03  © ... => Каранда Галина 

так хто каже, що обов`язково чорні вдягати. ходіть без окулярів - теж можна жити, виявляється :)

 31.12.2016 09:11  Каранда Галина => © 

так, знайшла.
щодо окулярів.
рожеві зазвичай ідуть в комплекті до людини, і або зникають в перші роки життя (битійо опрєдєляєт сознаніє), або їх здирають насильно у зрілому віці.
Ви праві, іноді це здирання рожевих відбувається як масова акція. Іноді тако відбуваються "атракціони нєвіданной щедрості", на яких вдається масово начепити рожеві окуляри великій групі людей. Закінчується це зазвичай печально - чорними окулярами кожному учаснику.
Чорні окуляри мають подібні властивості. Але зняти їх значно важче. Масово зняти - майже неможливо. А от надіти можна одночасно на дуже велику групу людей.
після чорних рожеві вже не носять... розумні люди. тому вони більш нещасні за ідіотів.

 30.12.2016 02:26  © ... => Каранда Галина 

знайшли :)

 30.12.2016 01:00  Каранда Галина => © 

хм... щось я в коментах у вас бачила про прес і рожеві окуляри... пішла шукати першоджерело...