25.05.2019 09:42
for all
109 views
    
rating 5 | 2 usr.
 © Роман-Мтт

Ок, нас створив Господь, і...

Ок,  нас створив Господь,  і...

Ок, нас створив Господь, і ми не є продуктом еволюції. Так? Припустимо, так. Бог нас створив за образом і подобою своєю? Так? Так, Біблією мені по макітрі! Тоді, якщо так, ми не можемо бути гірші чи кращі за Творця нашого. І, так думаю, мали право на ті наче як заборонені знання, що отримали Адам і Єва у Едемському саду. Це мало статися, інакше навіщо Творець би садив там те дерево?


Бо він не міг зробити інакше. Просто, як високоорганізована особистість, він зробив то дуже цікаво: наче і не я вам дав ті знання сумні (про які хтось і якось мав вам розповісти), а ви самі то наважилися взяти. Морально він чистий: зробив, що мав зробити, і зробив не своїми руками, а через посередника.

А як же Змій-спокуситель, скажете ви? Я вас прошу - його тупо підставили і не про нього поки мова, повернемося до основної теми, але не забуваємо про цей відступ - він нам знадобиться для пояснення всієї схеми.


Так от, Господь дав нам ті знання, які мав дати. Але він мав лишатися добрим до людей - це його сутність, це особливість будь-яких вміняємих батьків по відношенню до власних дітей - не травмувати їм психіку, а якщо травмувати, то дуже обережно. Тому вигадано було казку про пекло. Бо рай існує після смерті - його існування, як нагорода за гарне життя, логічна і може бути навіть науково обгрунтована.


А мучати душі у пеклі? Ну яка при тямі істота забажає такого для власних дітей, навіть після їх смерті, навіть для самих поганих дітей? Я не вірю, що Господь може бути злим і мстивим у ставленні до людей. А якщо підрахувати витрати будматеріалів і часу на побудову пекла, утримання, реконструкцію? Ідея пекла збиткова і безперспективна з усіх боків в усіх аспектах. Тому, логічним буде висновок, що пекла просто не існує.


Тепер повернемося до Змія-Диявола. Він теж створіння Бога, його дитина. Так, він сильно накосячив. Але і його Господь не покарав - він лишив його існувати. І скинув не до пекла, якого не існує (як ми з`ясували вище). А де ж тоді бідосю було скинуто?


Нижче небес на той момент була лише твердь земна, пановє. Нижче землі не впадеш. То де він зараз, той завинилий ангел? Він тут. Що тоді пекло в прямому і переносному значенні? Воно теж тут. При нашому житті. Так кому Господь довірив місію з передачі знань, і хто покаянно її виконав? Здогадались, хто більш менш розумів всю відповідальність за цей процес?


Так картинка складається в дуже логічну, продуману схему. Бо як дитина, яку батько покарав, Змій давно все зрозумів і вже слухається батька. Якби гнівався на батька - він би не послухав його. Бо і до Едемського саду просто так не потрапити, бо його садівник - всевидячий, чи я кажу щось не так? Та ніби так і є. Як все відбувалося далі?


Бог наказує своєму творінню, яке бідкається планетою, відправлятися до саду. Наказує, буквально, "навчи людей добру і злу" . Навчи, каже, бо знання примножують смуток, а я не можу так зі своїми дітьми, хоча мушу - така моя сутність. Допоможи, і - станеш тут головним, смотрящим за планетою будеш. Далі ви самі все знаєте.


Чи спокушає Диявол людей? Ні. Люди самі спокушаються. У них достатньо знань, розуміння, свідомості, щоб обирати для себе те, що вони вважатимуть важливим усе своє життя. Вони розчиняються у своєму виборі під час життя і після смерті.


А де тоді рай? Рай десь є - я вірю у нього (це точно). Ті хто сильно нагрішив, так що точно до раю зась, ті, я думаю, просто розчиняються у просторі. Ті хто менше накосячив - потрапляють до раю (хто з незайманими дівчатами в різній кількості, хто на просту базу відпочинку, санаторного типу, де нема діскатєк - ну, бо в кожного той рай свій).


А пекло воно тут, де біди примножуються знаннями і побутовою невлаштованістю, яку недолугі психологи і "трєнєри лічнастнаго роста" називають зоною комфорту. Біди, як покарання за нерозуміння отриманих знань, хвороби чи бідність, чи інші негаразди - то і є котли пекельні, які бурлять чорною смолою наших негативних думок, які живляться нашими поганими емоціями, які в цій системі є окислювачем для палива - палива, що складається з наслідків наших непродуманих дій, нашого поспіху до слави, любові до ліні і інших вад.


А навіщо в цій системі Диявол, якщо він особливо не впливає на ситуацію? Для нагадування. Лише для нагадування, що десь є рай, в якому є місце після життя для кожного з нас, чи нема, для тих в кого душа вигорає ще за життя. Не витрачайте свою душу для підігріву власного пекельного котла. Відчуваєте його температуру? Це 36.6. Тримайте її сталою, не підвищуйте - до раю не потрапите. Енергія душі - досить коштовне паливо, вона не для Землі та її умов.


А навіщо це все взагалі? Життя, смерть, рай, пекло? Ми - великий генератор душевної енергії. Планета і є Сад Едемський, де ця енергія має продукуватися. Просто, Творець трохи недопрацював над нами, може не досить чітко скопіював себе (приклад з ангелом, скинутим з небес - це просто результат невдалого проектування, таке вже у практиці Творця траплялося, як бачите). Надлишки виробничої діяльності так би мовити…


Тому оці всі "схеми" ми зараз і розгрібаємо. З головним сумним інженером, що виступає в різних образах, який керує виробництвом душевної енергії для керівника-родича, бо той намагається відбирати для раю тільки краще. Аби не пуста душа потрапила до раю. Рай він такий - він вимагає багато енергії, чистої, незабрудненої. Рай, це те місце, де і живе наш Творець, де чекає на нас. Вторинну сировину у раю не приймають - ККД від неї низький, а тепловий коефіцієнт - почасти від`ємний.


Такі справи, хлопці-дівчата. Намагайтеся бути краще в реальному світі, щоб на тому зустріти біля воріт до Вирію стариганя Дарвіна, який записує усіх, хто приходить, і сказати йому з посмішкою: "Вітаю, пане батько еволюції! Ну і шо тепер оце ти мені скажеш?" І ви разом сміятиметеся. А потім він вас запише і відчинить браму. Браму до цілого світу. ;)


Пишіть в коменти свої зауваження і поради - цей текст написано заради гордині, суму і ще декількох гріхів, якщо я не помиляюся, Біблією по голові мені гепнути нема кому. ;)

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 26.05.2019 20:00  © ... => Борис Костинський 

Ну то питання спірне. Бо "А сьогодні про завтрашній день говорити з Абсолютом може не кожен, вірніше, говорити можуть не лише всі, мало хто те спроможний робити. " трохи перебрехав одного київського мера.)))) 

 26.05.2019 16:51  Борис Кост... => © 

Говорити до Бога можна 24 години на добу, але тотальній більшості людей відповіді Творця абсолютно незрозумілі. Церква на тому і паразитує, що, мовляв, вона знає, як тлумачити відповіді Абсолюта і до неї треба йти і залишати там гроші за посередництво між Господом і його "рабами"(у православ`ї паства - раби і нічого іншого). Але! Дуже невеличка купка людей на планеті реально може спілкуватися з Батьком. Хоча, є ще й купа тих, хто бреше про свої паранормальні можливості. 

 26.05.2019 13:42  Шепітко Ол... => © 
 26.05.2019 13:40  © ... => Шепітко Олександр 

По секрету і тільки вам: останній абзац - це гачок. Ви (без образ) на нього спіймалися. ;) 

 26.05.2019 13:35  © ... => Каранда Галина 

Та таке - думки діти ніде з голови :) 

 26.05.2019 13:34  © ... => Суворий 

Дякую за відгук! Тема, безперечно, довга і розлога ;) 

 26.05.2019 10:35  Каранда Га... => Суворий 

Ну, без сентиментів - на випадок, коли щось глюкне... щоб без зайвих проблем повернутись до динозаврів...

 26.05.2019 10:24  Суворий => Каранда Галина 

В певному сенсі так (дуже умовному сенсі), але він нічого не архівує. Він позбавлений сентиментів і, скоріше, нагадує Миколу Гоголя, що нещадно спалював свої Мертві душі. Навіть кілька версій Мертвих душ... Цей теж не любив архівувати і все починав наново.

 26.05.2019 10:17  Каранда Га... => Суворий 

Таки бог - то великий програміст, що, про всяк випадок, архівує старі версії?)) 

 26.05.2019 10:02  Суворий => © 

Спіткнувся відразу на першому ж реченні. Бог не сидить склавши руки, він і є еволюція. Творець рухає наш світ від примітивного до досконалішого, методично знищуючи всі попередні версії і заміняючи їх новими, що наслідують в першу чергу сильні сторони своїх попередників і ігноруючи по можливості слабкі. Динозаври можуть підтвердити. І не лише вони.

Трактування раю та пекла, як гіганського музею, де все це знищене в нашому світі продовжує зберігатися (навіщо?) мені подобається. Зрештою хоча б тому, що це безкінечна тема для розмов, домислів та трактувань, які так потребує наш мозок, що відмовляється вірити у власну 100% смерть не маючи на це жодних раціональних підстав.

 26.05.2019 09:42  Шепітко Ол... => © 

якби ви знали, як не хотілося його писати (розлінився)), та останній абзац дійсно зачепив - довелося себе пересилити...
а тема така, що можна говорити годинами і все одно кожен залишиться при своїй думці (кожен по своєму правий, а по моєму - ні))
І так - "Блажен, хто вірує!" 

 26.05.2019 09:36  Каранда Га... => © 

А що це ви взялися зачіпати почуття віруючих?) Що вас спонукало, як кажуть? 

 26.05.2019 09:35  © ... => Каранда Галина 

А це - тупа маніпуляція з підміною понять. Живе і неживе трохи, тойво, по різному еволіціонують ;) 

 26.05.2019 09:33  © ... => Каранда Галина 
 26.05.2019 09:32  © ... => Каранда Галина 

Дякую за відгук і відвертість. Попереднійкоментар дивився - крутий анекдот! 

 26.05.2019 09:32  Каранда Га... => © 

Щойно натрапила)))

 26.05.2019 09:30  © ... => Борис Костинський 

Дякую за відгук, бачу вас теж зачепив цей текст. А чоми ви вважаєте, що ми не можемо спілкуватися з Абсолютом, якщо є його образом і подобою? Я думаю, що можемо, інтерфейс був налогоджений від самого початку, якщо Біблії вірити. Чи його недолугі програмісти писали? ;) 

 26.05.2019 09:26  © ... => Шепітко Олександр 

Ого! Дякую за коментар - бачу, текст вас зачипив ;) 

 26.05.2019 08:46  Каранда Га... => Шепітко Олександр 

В наш час навіть власним очам не можна вірити!) 

 26.05.2019 08:38  Шепітко Ол... => Каранда Галина 

Якщо ви в це вірите - так)) 

 26.05.2019 08:36  Каранда Га... => Шепітко Олександр 

"Матриця"))) 

 26.05.2019 08:12  Шепітко Ол... => © 

«Ви звикли до думки, що всі сприймають світ однаково. Але це не так. Якщо ви зберетеся разом і спробуєте переказати один одному найпростіші й очевидні для вас поняття, то зрозумієте, що всі ви живете в абсолютно різних світах. І лише ваш комфорт визначає ваш психічний спокій. У ...

 25.05.2019 23:56  Борис Кост... => © 

У світі, де ми мешкаємо, усе чітко відрегульовано і збалансовано: вода - вогонь, небо - земля, Сонце - Місяць, світло - темрява, любов - ненависть, народження - смерть і таке інше. У Всесвіті те саме: Інь - Янь. Себто, якщо є Рай( скупчення суцільного енерго-позитиву) то має бути і центр нак...

 25.05.2019 20:45  Каранда Га... => © 

Слизька тема.
Мені доводиться спілкуватися з людьми, які називають себе віруючими. Євангелісти здебільшого. Деякі з них розуміють Біблію настільки буквально, що я впадаю в ступор. Вони напам`ять знають параметри Ноєвого ковчегу, і не сумніваються, що якесь там місто було з чистого золота. Для мене Біблія - це книга символів і алегорій. Але я ї не змогла прочитати. Бо вона руйнує того Бога, якого я собі придумала. Справедливого і доброго. Який би не спровокував драму Каїна і Авеля. Не влаштовував би іспитів Аврааму. Взагалі не вимагав би жертв.
І взагалі, враховуючи те, що я народилася ще в союзі, хрещена в православній церкві тайком, в школі вчилася на зламі епох, а освіта фізматівська, то я православна атеїстка, яка вважає бога Великим Програмістом (перед цим він був великим годинникарем), і свято вірить у всі прояви Закону збереження енергії. При цьому в жодному разі не хочу гнівити Бога, (див. попередній коментар з анекдотом). 

 25.05.2019 20:27  Каранда Га... => © 

Учительница - детям: "Дети, кричите в небо - Бога нет!" И видит, что
мальчик еврей стоит молча. Она ему: "Почему ты молчишь?" Он отвечает:
"Если там никого нет, то зачем кричать? А если там кто-то есть, то зачем
портить отношения?"
Мудрость дается человеку с детства!!!...

 25.05.2019 18:53  Каранда Га... => © 

Прокоментую пізніше)

Поки скажу, що я теж казала, що пекло тут)