02.01.2020 12:21
for all
178 views
    
rating 5 | 5 usr.
 © Надія Крайнюк

Дорослий Новий рік

Дорослий Новий рік

"Дорослий Новий рiк" – це коли знаєш, що Дід Мороз не справжній, але сподіваєшся, що Снігурочка ще прийде.

***

Прочитала і згадала таке. Дівчинка-шестикласниця прийшла до своєї мами вся в сльозах.

– Чому плачеш? – питає її мама.

– З мене дівчата сміються. Кажуть: – Ти що, досі віриш у Діда Мороза і Снігурочку? Ніякого Діда Мороза і Снігурочки немає! Дурочка! Вони тебе обманюють, а ти їм віриш. Мамо, скажи мені чесно, є Дід Мороз і Снігурочка, чи їх немає? – а сама плаче гіркими слізьми.

– Ну звісно є, – каже мама. Заспокойся. Це вони так кажуть, бо злі, і до них Дід Мороз не приходить. А до тебе він приходить щороку. Тільки йому жалко тебе будити, бо коли він заходить з подарунками до нас, ти вже спиш.

Мамі дуже хотілося зберегти казку для своєї дитини.

І вже дівчинка виросла, вже знає про те, що Дід Мороз не справжній, але казку про Діда Мороза і Снігурочку продовжує для своєї маленької донечки. Дивно… Казка продовжує жити.


30. 12. 2019 рік

Картинка з інтернетуСмт Шевченкове, 30. 12. 2019 рік

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 03.01.2020 18:33  © ... => Борис Костинський 

Дякую!  

 03.01.2020 13:10  Борис Костинський => © 

Зичу тобі, Надя, в 2020-му році тільки достатнього здоров`я! Все інше - другорядне. 

 03.01.2020 11:28  © ... => Борис Костинський 

Читала казки і я, але більше любила фантастику. Дивно, як збіглися наші уподобання. "Гіперболоїд інженера Гаріна" перечитала нещодавно. Це вже вкотре! Любила читати фантастичні романи Бєляєва.
Зараз читаю дуже багато. Причина проста до жаху. Як побічний ефект від ліків, у мене розвинулася короткозорість (міопія): з "плюса" на "мінус". Добре бачу на короткій відстані, погано — на далекій. Не користуюся окулярами, що дає можливість читати книжки.
Що стосується зміни геному людини, то тут є свої плюси і мінуси. Так, як і клонування людини. Це дуже складні і серйозні питання, до яких слід підходити надзвичайно обережно.
З Новим 2020 роком, Борю! Щастя, добра, успіхів, миру!
Дякую за коментар!  

 03.01.2020 11:03  © ... => Тетяна Белімова 

Дякую за коментар!
З Новим роком, пані Тетяно! Хай рік новий буде щасливим, добрим, мирним. Натхнення у творчості та нових літературних перемог!  

 03.01.2020 09:08  Тетяна Белімова => © 

Казки потребують усі - і дорослі, й малі ❄️ Добре, коли казкова традиція триває ❄️❄️❄️ 

 03.01.2020 01:40  Борис Костинський => © 

Яка світла новелка! А от я з раннього дитинства знав, що Діда Мороза немає, а подарунки коштують грошей. Також я чітко знав, скільки коштує м`ясо та десяток яєць на базарі. Батьки та бабуся постійно обговорювали при мені геть усе, що було навкруги і я ріс абсолютним реалістом. Чи любив читати казки? Читав, але навіть і тоді більше звертав увагу на професійну майстерність письменника, ніж на КАЗКОВІСТЬ того, про що він писав. А от фантастику я не просто читав - КОВТАВ. Досі пам`ятаю, як втрачав почуття часу, занурившись у "Гіперболоїд інженера Гаріна" Олексія Толстого та у томи Герберта Уеллса. Це було десь у 4-му класі. А от до Рея Бредбері я долучився вже у 14. Але уелсівський "Острів професора Моро" й досі є моєю улюбленою фантастичною книгою. Зараз ідея змішування тварин і людей вже доволі близька до втілення - модифікація геному є майже вирішеною справою. 

 02.01.2020 23:13  © ... => Панін Олександр Миколайович 

Дякую, Олександре Миколайовичу за коментар! З Новим 2020 роком. Нехай він буде для нас усіх роком щастя, добра і миру!
 

 02.01.2020 22:09  Панін Олександр Мико... => © 

Звісно,
вони є
і вірять
один в одного.

З Новим Роком!