Найновіші публікації в розділі «Пісня»

Тексти, відео-кліпи українських та зарубіжних ХІТів. Слова українських народних та сучасних пісень.

Анотація до розділу «Пісня»

В даному розділі зібрані найкращі українські народні пісні, котрі неможливо забути. Пісні, без яких неможна уявити українську державність. Тексти, переплетені з вишиванками та історією нашого народу. Слова, які вкарбовані в кожному гені нашої ідентичності. Пам’ятаємо, не забуваємо та вивчаємо.

Але як без сучасності? Звичайно, треба вигадувати щось нове, цікаве, актуальне, драйвове. І такі українські пісні від сучасних виконавців теж знайдуться на сторінках нашого сайту «Проба Пера». В даному розділі дописувачі порталу постійно виставляють нові, актуально ХІТи України та світу. Тексти, слова, відео-кліпи, котрі хочеться слухати та переглядати. Читати та вивчати на пам’ять. Ми в цьому допомагаємо. Показуємо кращі пісні сьогодення з правильними текстами для подальшого вивчення. Лишається тільки насолоджуватися цими унікальними пропозиціями сучасної української музики та фантастичні збірки шлягерів світу.

На даний момент присутні тексти та слова пісень таких популярних виконавців, як Dzidzio (Дзідзьо), Олександр Пономарьов, TARABAROVA (Світлана Тарабарова), TAYANNA, Kazka, Олег Винник, Потам, NK (Настя Каменских), Оля Цибульська, Наталка Карпа, Тіна Кароль, Злата Огнєвіч та інші.

Слухайте українську музику, пісні, воно того варте!