Найновіші публікації в розділі «Колядка»

Колядки онлайн для дітей та дорослих: класика та сучасні вірші, короткі та прикольні пісні. Українські колядки до Різдва Христового і на Новий рік.

Пошук по сайту

Анотація до розділу «Колядка»

Величальні пісні, колядки звучать кожної зими на Різдво Христове та Новий рік (Василя). Діти текстами колядок прославляють родини та вшановують традиції української культури. Це важливий елемент зимових свят, котрий ми не можемо забувати. А значить, треба обов’язково навчити свою дитину хоча б одній українській колядці.

В даному розділі порталу «Проба Пера» підібрані різні пісні-колядки. Є класичні тексти «Добрий вечір тобі, пане Господарю!», «Нова радість стала», «Тихая ніч, дивная ніч». Є сучасні українські колядки, наприклад, «Різдвяні веселинки». Знайдуться короткі дитячі колядки на Новий рік для хлопчиків та дівчаток дошкільнят та школярів, а також прикольні колядки на Різдво для дорослих. Є слова укр. народних пісень, є російські вірші для колядування, є слова для Коляди з інших держав. Знайдуться колядки онлайн та тексти з відео. Усе можна віднайти в даному розділі, лишається тільки вибрати ту колядку, з якою ви чи ваша дитина піде скоро колядувати. Адже Різдво Христове вже близько, як і Новий рік (свято Василя) і в ці дні обов’язково треба заспівати – заколядувати, прославивши цим зимові свята.

З Новим Роком, з новим щастям!