31.05.2014 12:34
only 18+
185 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Адам Буткевич

Якось т@к

Гроза, дощ. За вікном все сіре. Під ним і між будинками вітер гойдає крони дерев. І я пишу якусь херню на своєму старому мак-буку в ліжку. На мить спинившись, я подивився в вікно на цю заспокійливу сірість і кілька хвилин ловив яскраві блискавки очима. Ні блискавок я не бачив, лише їх примарний, фантомний сліпучо-розмитий слід. Як вони схожі на секунди нашого життя... Саме життя. Життя не в сенсі на родився й помер, а трішки приземленіше або навпаки глибоко. В сенсі миті коли відчуваєш, що ти живеш, а не існуєш серед сірого неба. Коли захоплює дух. Тупо думати мабуть, що глибоко а що ні, й ще тупіше думати, що тупіше.

Якщо ви думаєте, що мені дєлать нєфіг, то ви праві. А що мені ще робити? Чую вже сотні порад. Напевно ви ви думаєте я самотній і мені потрібна дівчина? Ви знову вгадали але од часті. Я справді вже п`ять років відчуваю самотність. Я зустрічаюсь зараз з Лєною. Але нічог більшого ніж секс і спільні дитячі інтереси... Невже знову пояснювати? Які спільні ДИТЯЧІ інтереси в двадцять два? Музика, кіно(театр нудота), художні виставки, знову секс і мабуть ще раз секс. Дитячі, тому що серйозного нічого не хочеться. Ні сім`ї, ні дітей ну просто нічого серйозного. Ми просто тікаємо від самотності.

Доречі про самотність, треба зайти на помийку покинутих і обділених у спілкувані, це місце якраз для таких, як ми, і його називають ВК. Тільки згаяний час. Мабуть Герасим з "му-му" за весь цей час скопіював би полотно Гранжа до мєлчайших дрібниць... Треба послухати Френіка... -привіт, чмок-чмок- чмок-чмок-чпок - (смайл)ти де?- дома - може сходим кудись завтра? - давай куди моя повелителька хоче? - в "Мануфактуру" там виставка картин Гапчинської...

Вона мені справді подобається. Розумна, божественна фігура, карі очі і довгі кучеряві волоси. А особливо мене приваблює в ній- це її гострі зубки. Але ми обоє знаємо: ці стосунки, рано чи пізно приречені. Знову будую ілюзії, питаю, що мені зробити, щоб протриматися і не повторити минулі помилки? Інколи думаю: може я справді її кохаю? Але згадую перше кохання і просто розгублююсь. Довго міркуючи про повну протилежність я твердо повторюю: це всього навсього бажання... мати те чого не мав (я ж навіть незміг сказати їй "люблю", вона надто була неземною для мене). Згадую слова Влада:"... ми приречені на самотність... все рано чи пізно приречене на небуття...". Ці вирваті з його контексту слова завжди заспокоювали. Паралізували мозок. Обездушували. Примушували думати логічно.

Треба прийняти холодний душ.

Публікації: Адам Буткевич

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 09.06.2014 00:22  © ... => Тетяна Ільніцька 

Дякую, хоча і хотів зробити його брутальним, але він на жаль не є сильно таким, будемо над цим щось думати... Але попри все, в мене вийшло переконати хоч одного читача, що автор і є головним героєм.
За помилки вибачте... будемо їх з часом виправляти. Щодо русизмів, був вимушений їх вживати, щоб ближче підійти до простого читача. 

 31.05.2014 12:09  Тетяна Ільніцька => © 

Пане Адаме! Ось які думки виникли після прочитання вашого твору.
По-перше, ваш ЛГ є не настільки брутальним, яким він хоче видатися читачам. Так і не сказав "кохаю" ще не означає, що не кохає. Це радше свідчить про фобії! Про таке відчутне бажання "переконати себе, що це таки не кохання!", бо як раптом не складеться, так буде легше пережити! Легше, коли вважаєш, що втратив лише секс, а не кохання, тому це слово зринає в тексті через речення. Можу порадити вашому ЛГ не так сильно боятися почуттів)))
По-друге, на жаль, дуже багато помилок, русизмів, описок. Вичитайте ще раз!!!
Успіху!