Юдов

Юдов
Україна  Художник, поетичний видумщик

Публікації: Юдов

Пошук по сайту

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • АМПУТАЦІЯ ДУШІ В РОМАНІ «КИЇВ.UA» ТЕТЯНИ БЕЛІМОВОЇ

  Роман написаний не для любителів трилеру, де в гонитві за сюжетом можна без жалю пропустити кілька абзаців або сторінок, це не для тих, хто ковтає дешеву каву, щоб напустити кофеїну у мозок.

 • «МИРНА ВІЙНА» КОНЦЕПЦІЯ

  «МИРНА ВІЙНА» КОНЦЕПЦІЯ

  Як би вишукано не пояснювалося поняття війни у довідниках, її суть у захопленні чужої території силою з метою встановлення на цій території відповідного порядку.

 • ЧОМУ «ВАСИЛЯ КУПАЛА»?

  ЧОМУ "ВАСИЛЯ КУПАЛА"?

  У цьому році 6 липня в с. Семенівка Миколаївської області відбудеться 2-й (за масштабом майже Всеукраїнський) конкурс українських гумористичних мініатюр з брендовою (а може бредовою) назвою «Василя Купала». Із перших вуст треба розтлумачити назву, бо вже другий рік питання «чому Василя?» інтригує гумористичне суспільство.

 • МЕГАЛОПОЛІС, ВАУ… ПОЕТ!

  МЕГАЛОПОЛІС, ВАУ… ПОЕТ!

  З тих пір, як космічний зонд Вояжер-1 досягнув кордону Сонячної системи, кількість величезних міст на землі зросла з 8 десятків до 5 сотень.  Під час падіння населення в Україні з 50 до 45 мільйонів, у Києві  воно збільшилося від 2,5 до 3 мільйонів.  І не треба тошнотворної уточненості  в тисячах, крапках, дробах, цим хай тішаться математики.

 • ТРАКТАТ ПРО СЛОВО І ФРИГІДНІСТЬ ЛІТЕРАТУРНУ

  ТРАКТАТ ПРО СЛОВО І ФРИГІДНІСТЬ ЛІТЕРАТУРНУ

  Як можна сліпому пояснити, що таке є сонце? Слово «сонце» сліпий сприймає лише як звук, але значення цього слова не може уявити. Сліпий може уявити теплоту сонця, але така сама теплота може бути від вогню. Люди, які не мають функції бачити світло ніколи не зможуть істинно зрозуміти значення слів, які визначають світлові явища,

Блог "Вільні теми"

Усе, що являє собою цікаву інформацію, яку важко загорнути в цілісний літературний чи публіцистичний твір.