16.04.2019 00:36
only 18+
172 views
    
rating 5 | 11 usr.
 © Борис Костинський

ЗЕ-ВІРТУОЗ

PlayЗЕ-ВІРТУОЗ

У Неньці виборець радіє,

бо блазень дав йому надію:

як Вовчик проповзе до влади,

то принесе усім розраду.


Він звеселить хохлів і вату,

та з шоу влізе в кожну хату.

Вмикай екран - там тралі-валі -

Зе х*єм грає на роялі.


З огидою те бачить світ,

як лупить членом цей аїд.

Макрона Вовка здивував,

бо "Марсельєзу" хером грав.


У Трампа з Мей - апофеоз:

"Коли ж приїде віртуоз?!.."

Але оте, ще не кінець -

вживає кокаїн митець.


Говорить: "Кокс мій х*й тримає.

Тому він так майстерно грає.

Аби ж не "дурь", то був би млявий,

а так - долає всі октави."


----------------


Ну що, вельмишановний друже,

сміявся ти від серця дуже?..

А я не в силах гратись в цяці,

бо Україна знову в сраці!


15.04.19р.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 17.04.2019 13:07  © ... => Тетяна Белімова 

Коли я починав в 1974-му році писати проти Совка, то весь час тримав у голові постулат від Володимира Маяковського, що ПЕРО МАЄ БУТИ ЗБРОЄЮ. З тим живу і зараз. То моє кредо.

 17.04.2019 09:40  Тетяна Бел... => © 

Я Вас розумію, пане Борисе, і це Ваше право. Я працюю 16 років із перервами в університеті. Це мій вклад у справу національного поступу. У творчості я сповідую інші принципи. Напевно, для того, щоб педалювати ідеологію, треба бути Є.Маланюком, який зовсім невипадково назвався "залізним імператором строф". Політика, громадянські рухи і відозви в мистецтві миттєво перетворюються на агітку, але інколи треба й агітки. Особливо коли йдеться про вибори. Я не дуже в темі політики, а писати треба про те, що знаєш, інакше читач не повірить. 

 17.04.2019 09:29  Тетяна Бел... => © 

Дуже доречно буде навести слова Ігоря Костецького (1913 - 1983), знаного українського драматурга, письменника, який, як і Ви, виїхав з України: «Я міг би з успіхом стати росіянином, поляком, навіть жидом (це за умов денаціоналізації народів в межах Російської імперії та СРСР було цілком можливим), але усвідомив себе українцем. З українською нацією я зв’язав себе зовсім не дурно. Наші долі мають дуже багато спільного – її і моя. І вона, і я могли стати чим завгодно" // Костецький І. Тобі належить цілий світ. Вибрані твори. – Київ: Критика, 2005. – 526 с. 

 17.04.2019 09:25  Тетяна Бел... => © 

Ви знаєте, пане Борисе, мушу Вам заперечити. Україна ніколи не мала етнічної чистоти - у цьому її особливість, на відміну, скажімо, від острівної Японії. Український народ завжди був конгломератом різних націй із переважаючим українським етносом. Це історичний факт, до речі. Украї...

 16.04.2019 23:21  © ... => КАЛЛИСТРАТ 

Бог над нами є - це перевірено і не один раз, але Він допомагає лише тим, хто реально вартий Його уваги. 

 16.04.2019 13:59  КАЛЛИСТРАТ => © 

Та то так! Холера ясная...

Как бы там ни было, а 22 числа мы точно узнаем сколько в нашей стране ЗЕков и что с ними делать)

А история-матушка любит шутки шутковать, помните крылатую фразу "папередника Владимира" : "Пока народ безграмотен, из всех искусств важнейшими для нас являются кино и цирк" и вот получите - в одной упаковке с бантиком, свежачок, только что с грядки, при том - халявно)

Ну что, православные, есть Бог в этом мире?

Полагаю, что есть...

 16.04.2019 12:53  © ... => Костенюк 

Саме ТАК!

 16.04.2019 12:51  © ... => Тетяна Белімова 

Таня, я пишу громадянські вірші з 14 років і я чітко знаю, що ніякі, навіть реально геніальні тексти, не змінюють ментальність бидлоти. Але, якщо творча людина бачить проблему, то вона просто не має права мовчати або відволікати себе та читачів написанням творів про "красиве". Це моя позиція і я від неї ніколи не відступлю!

 16.04.2019 12:45  © ... => Тетяна Белімова 

Згоден з Вами, Таня, АБСОЛЮТНО! Вован - продукт суто совкового середовища, Україна та українське для нього - лише привід для кривляння. Вчора подивився Корча, де він вірно зауважив, що президент кожної держави, разом з її прапором та гімном, є СИМВОЛОМ цієї держави. Тому виведення на вищий щабель України НЕукраїнця, котрий не володіє державною мовою та ще й до того є клоуном і по формі, і по суті - СТРАШЕННА ГАНЬБА для ураїнців. Але - те є мета тих, хто Україну ненавидить - зганьбити цю країну ТАК, аби весь світ відсахувався від неї, як від зачумленої!

 16.04.2019 09:08  Тетяна Бел... => © 

Відео, звісно, огидне. Гумор, який нижче поясу, - це гумор для плебосу. Це не я така розумна, це настанови античної комедії, виписані драматургами Еллади. Антики це знали, безумовно, знає і Зеленський, що саме і як діє на натовп, Марув знає, як можна дупою заробляти перегляди на Ютюбі. Знову ж таки - про психологію мову. Мене більше обурює не гра на фортепіано, а риторика виступів, неповага, висміювання, профанація українського народу. Зрештою, стриптизер - це лише фах, а от написані і зіграні тексти, що паплюжать Україну, - це вже громадянська позиція. Я не вірю людям, які кажуть "какаяразніцаглавнаєшточєловєкхароший", я не вірю, що такі люди справді люблять мою Україну і зроблять щось для її процвітання. Упевнена, що їх план десь "пасєрєдінє" збігається з "вєлікім планом" Павла Губарєва, що озвучує думки пуйла і формує концепцію "рускага міра". 

 16.04.2019 08:59  Тетяна Бел... => © 

Ви, пане Борисе, марно намагаєтеся апелювати до розуму заЗембованих. Працює технологія, про що я вже писала Вам, яка діє в кожному суспільстві - без винятків. Я вже наводила досвід Естонії, де 25 % цілком притомних, на перший погляд, людей повірили популістським гаслам 9 акторів, котр...

 16.04.2019 08:58  Костенюк => © 

В політиці таке буває:

хтось грає, але не співає.

Неначе виключено звук,

бо тексти не для наших вух)))