09.12.2019 11:02
for all
62 views
    
rating 5 | 3 usr.
 © Віктор Насипаний

Думай сам!Картає мати знову горобця: 

- Коли ж мудріш голівка буде ця? 

Не слухай інших. Думай більше сам. 

В житті важливіш розум, не краса. 

Малий зітхнув: - Я, мамо, як усі. 

Цвірінькнеш щось, - сміяться горобці. 

Кивають інші, я киваю теж. 

Мовчи! Занадто мудрий ти авжеж. 

Нехай вже краще думає сова. 

У неї значно більша голова. 


Щодня брехня з екранів, лють і бруд. 

Тупіє і стає байдужим люд. 

Публікації: Віктор Насипаний

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 09.12.2019 15:59  КАЛЛИСТРАТ => © 

Ну и денёк)))


Шёл сегодня по городу и, глядя на изобилие магазинов секонд-хенда, тоже подумал о бесплатном советском образовании и что оно в итоге дало людям его получившим.

- советские люди это, конечно же, отдельное явление в истории и эволюции человека. Не приведи нас господи)))

- IQ, как спросил бы Гераклит Тёмный, это определение УМА или МНОГОЗНАНИЯ))) Ум, как и глупость - беспредельны, а вот знание всегда упирается во временные границы, которые, дайте только срок и отодвинутся)))


А, если по-простому, по-уличному, так я бы сказал: "Ребята, посмотрите в свой выпускной формуляр, куда вам там "галочки" поставили, в какие графы? Нешто древние мудрецы просто так писали для вас раньше гороскопы")))


Пан Виктор за байку спасибо!!!

 09.12.2019 14:27  Каранда Галина => Суворий 

Згодна.
Зазвичай погана спадковість поєднується з таким же поганим вихованням і ставленням до власних дітей та їх освіти. Хороша - дзеркально... саме тому "розумні розумнішають, а дурні - дурнішають".
А про освіту в нас й казати нічого... застрягли в минулому тисячолітті. 

 09.12.2019 12:39  Суворий => Каранда Галина 

Встромлю свої 5 копійок.

Коли читав Бекка "Помилятися корисно" подумалось мені, що геть не зайвим було б дітям й студентам хоча б інколи проводити спецкурси по тому, як правильно користуватись власним мозком. Більшість видатних людей стали видатними не в останню чергу через те, що за збігом обставин саме їм випала честь в дитинстві чи юності випадково вибрати єдино правильну з чисельних стратегій (більшість з яких вкрай непродуктивні), як правильно в мозок завантажувати знання і оптимізовувати його роботу... Їх ніхто цьому не навчав. Їм просто повезло, як Колумбу випадково повезло відкрити Америку. Так і вони найефективніший принцип роботи мозку вчасно довели до автоматизму. А далі просто пожинали чисельні плоди власного трудолюбства...

Просто тупо бздіти годинами над книжкою далеко не те, що потрібно для розвитку... І з поганою спадковістю, якщо мова йде не про явних олігофренів, теж можна боротися.

 09.12.2019 11:48  Костенюк => © 

Правильна байка. 

 09.12.2019 11:14  Каранда Галина => © 

Щодо "тупіє люд"...

Вчора натрапила на цікаву статтю на цю тему:

"... що в світі збільшується більш небезпечна нерівність: інтелектуальна.

 

Майже усе ХХ століття у світі спостерігався так званий «ефект Флінна»: результати IQ-тестів кожного наступного покоління ставали все вищими й вищими. Тобто, якщо вважати IQ-тест надійним відображенням рівня інтелекту, населення планети ставало все розумнішим. Минулого року виявилося, що тенденція обернулася навпаки: ...