11.07.2020 23:04
для всіх
130
    
  1 | 2  
 © Вікторія Івченко

Дикі чудовиська вийшли...

Дикі чудовиська вийшли...

Дикі чудовиська вийшли з пекельного дна...  

Знов розчепірили пазурі, слину ковтають...  

Хочуть пожерти усіх?? То - гібридна війна...  

Онде на заході - хмари, Пожежа палає!  

Боже Всевишній, почуй... Годі тяжко карать... 

Хай забираються геть, ті біблійні потвори... 

Годі вже мучитись, Хрест від чужинців приймать... 

Душе, отямся од Тисячолітнього ГОРЯ. 

Хай та Америка сказиться, хвойда ота... 

Вже поблукала світами - до лігва вертає... 

Є Україна у нас - незнищенна, свята... 

Бог і за неї тих ящурів Скоро скарає! 

Візьміть участь в обговоренні

+++ +++
  • Зберегти, як скаргу
 07.08.2020 20:03  © ... 

P.S. Як казав Чорновіл: ПРО НАЦІОНАЛІЗМ ЖЕРТОВНИЙ і НАЦІОНАЛІЗМ кар`єрний.
"Для мене і для вас усіх націоналіст - це патріот своєї Батьківщини. Це людина, яка понад усе любить свою Батьківщину, нашу Україну, яка понад усе хоче добра для неї. Отож треба провести межу між жертовним націоналізмом, і тим, що я можу назвати кар`єрним... Змінилися часи - і люди, які колись сиділи в кабінетах райкомів партії та райкомів комсомолу..., раптом на хвилі часу стали надзвичайно великими націоналістами і повчають мене й таких, як я, які сиділи десятиліттями, довгими роками по концтаборах за Україну, за наш народ, - хто справжній націоналіст, а хто ні. Я думаю, що їм час від часу треба приходити до символічних чи справжніх могил справжніх націоналістів, справжніх українських патріотів і каятися тут".

 07.08.2020 13:01  © ... => Борис Костинський 

Дуже добре, пане Костинський! Злостивих тут не потрібно. Але від себе додам: ось вона, квінтесенція, яку я намагалася знайти, викладаючи уривки з книги Івана Белебехи: НАЦІЯ - ХВОРА. І з цією хворістю мені доводилося стикатися! Мене цікавлять ЛІКИ, тож перечитую багато літератури. Такий нелюбий панові р о с і й с ь к и й філософ Микола Бердяєв писав у своїй книзі "ДОЛЯ РОСІЇ" - про національне і загальнолюдське:"Дух нації завжди виражений через якісний підбір особистостей, через вибраних особистостей - кінець-кінцем, через "геніїв". І тому - "в тисячу разів більш н а р о д о м був дворянин Пушкін або інтелігент Достоєвський". "НАЦІЯ складається не лише з людських поколінь, але також - із каміння церков, палаців і маєтків, могильних надгробків, старих книжок та рукописів. Аби вловити волю нації, потрібно почути це каміння, прочитати пожовклі сторінки". І ДАЛІ - це з передмови про книгу видатного філософа:"Стривожений ликом нової доби, коли християнство лишається "в антракті", а "на сцені" - італійський фашизм, німецький націонал-соціалізм і сталінізм, Бердяєв своє завдання визначить як невтомну боротьбу з будь-якими формами поневолення людини. Великий філософ вільно обере патріотизм як любов до свого народу і як віру в його "призначення", котре протистоїть національному месіанству. Це глибоко продуманий і пережитий особистісний вибір. І в цьому він достойний наслідування.

 06.08.2020 23:42  Борис Костинський => © 

Є ПАТРІОТИ України і носії української націдеї, і є усі інші: ватани, рашисти, хохли-малороси і вишиватники. Мені здається, що особисто Ви балансуєте між хохлами-малоросами та вишиватниками. :-))) Це моя остання репліка на Вашу адресу. Бувайте здорові!

 06.08.2020 14:47  © ... => Борис Костинський 

Я - ПОЕТ. Це - по-перше. по-друге, Я МАЛА НА УВАЗІ СПРАВЖНІХ НАЦІОНАЛІСТІВ. МОТЛОХОМ В`ЯЧЕСЛАВ ЧОРНОВІЛ НАЗИВАВ ТИХ, ХТО, ЩОЙНО ВИЙШОВШИ З РАДЯНСЬКОГО КОНЦТАБОРУ, ТАК І НЕ СПРОМІГСЯ ПОМІНЯТИ СВОЇ КОМУНЯЦЬКІ СМАКИ НА ЩОСЬ КРАЩЕ: ТАК САМО ПРАГНУВ ДОРВАТИСЯ ДО "КОРИТА" - як і за часів СРСР. ЧУЛИ, ПАНЕ КРИТИКАНЕ? ЙДЕТЬСЯ ПРО С П Р А В Ж Н І Х Н А Ц І О Н А Л І С Т І В. ЯКІ ПО-СПРАВЖНЬОМУ ВБОЛІВАЮТЬ ЗА СВІЙ НАРОД,ЙОГО ІНТЕРЕСИ, СТАВЛЯЧИ ВЛАСНЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ БАГАТО НИЖЧЕ. А "МОТЛОХ" (У РОЗУМІННІ ЧОРНОВОЛА) ЛИШЕ БОРЕТЬСЯ ЗА ВЛАДУ І СВОЇ "БЛАГА" ПРИ НІЙ. Я НАМАГАЮСЯ ГОВОРИТИ ПРО ПРИЧИНУ ХВОРОБИ, ПРО ЯКУ ПИСАВ ІВАН ОЛЕКСІЙОВИЧ БЕЛЕБЕХА. ПІЗНАЙ ПРИЧИНУ ХВОРОБИ - І ТИ ЛІКВІДУЄШ ЇЇ НАСЛІДКИ. Ваші обурливі закиди на мою адресу тримайте краще при собі. НЕ ДЕМОНСТРУЙТЕ ЗАГАЛОВІ СВОГО УБОЗТВА.

 05.08.2020 00:27  Борис Костинський => © 

Ви не поет, а поетКА. Це перше. А друге, це те, шо отакий націоналістичний "МОТЛОХ" - сіоністи вибудували Ізраїль, котрий у 70-80-х вже був ДЕРЖАВОЮ, куди масово хотіли переїхати радянські євреї, але КПРС їх туди не відпускала і весь світ навколо цього колтився. Євреї поїдуть жити у якесь гімно? Навіть смішно подумати! Таким чином, сіоністський "МОТЛОХ" зробив майже ні з чого - країну-цукерочку! А тепер - до Неньки. На 90-й рік в Польщі(ПНР) було відчутно гірше, ніж в Україні. Але поляки привели до влади "МОТЛОХ" з "Солідарності". Зараз 2020 рік - де Польща і де Україна? І чому ТАК? Бо в Польщі НАЦІОНАЛІСТИЧНИЙ "МОТЛОХ" - мало не в кожній хаті! А в Україні - що? Як що? Он-де деякі популяризаторки НЕНАЧЕ українських ідей верещать щось на ГЕРОЇВ-бандерівців, котрі в історії Землі просто не мають аналога в мужності та жертовності заради ідеї! Мало того, ці популяризаторки глибоко у серці кохають "московського брата". Йдеться про ПОПУЛЯРИЗАТОРКУ УКРАЇНСЬКОЇ ІДЕЇ! НЕНАЧЕ свідому українку! А що ж тоді питати з тітки на базарі, котра там продає свиняче сало? Тітка - українка, але їй не потрібен "НАЦІОНАЛІСТИЧНИЙ МОТЛОХ" - їй просто тупо "КАКАЯ РАЗНІЦА". :-)))
"На згарищі підніметься ліс"? Особисто я в те не вірю. Не вірю, бо там, де нема поваги до власної НАЦІЇ і тих, хто вмирав і вмирає за неї, не може вибудуватись щось добре. Тільки руїна та самознищення чекають на такий народ! Але те вже тема іншого матеріалу. ;-)

 04.08.2020 16:20  © ... => Борис Костинський 

"На згарищі підніметься ще ліс,

Який у зародку сьогодні... Тож дивись! -

Аби своїх близьких не розпинати,

Не вбити ненароком друга, брата". Я хочу написати статтю "Перечитуючи Івана Белебеху", де цитую уривок з книги цього харківського професора, доктора економічних наук (її ми вже доволі обговорювали). Так от, там Іван Олексійович наводить слова В`ячеслава Чорновола про українських націоналістів, яких він називає... "історичним мотлохом". Я це розумію таким чином: МОТЛОХ - окрім звинувачень на адресу одне одного, нав`язливих і нескінченних, - ЩЕ Й ТОМУ, що він стоїть не на стороні людей, простих українців, а В КІНЦЕВОМУ ПІДСУМКУ ЛИШЕ БОРЕТЬСЯ ЗА ВЛАДУ, ГРОШІ Й РЕГАЛІЇ, типу ДЕРЖПРЕМІЙ - ЗА ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ. І ПСЕВДОЛІТЕРАТУРНУ, зокрема. Йдеться про "корито", з якого течуть "блага" у їхні кишені - точнісінько як за часів СОВКА. Іван Олексійович Белебеха пише про ХВОРУ НАЦІЮ УКРАЇНСЬКУ, яку необхідно зцілити. А лікарем у таких випадках є одне - ПРАВДА. Озвучуймо її частіше, пане Костинський! Ваші закиди на мою адресу - плід хворобливої фантазії. І це дуже м`яко сказано. Я пишу й друкуюся не задля таких безглуздих звинувачень! КІНЕЦЬ КІНЦЕМ, кожен має право на свою думку... Без ідеологічного "прокрустового ложа". Пишу лише про те, що мене хвилює. ВСЕ. Я ПОЕТ, а не партійна "галушка".

 03.08.2020 23:57  Борис Костинський => © 

В мене точно нема параної - тільки тверезі спостереження. Коли я тут тільки-но з`явився, то Ви дефілювали із анти-бандерівським віршиком, над яким красувалося фото арки у Львові, де було написане вітання Гітлеру. Те було чітко у дусі Кремля. Чітко! Я Вам тоді так дав за те перла, що Ви викрикнули мені, що я - пес скажений. :-))) Далі я читав у Вас купу антиамериканських текстів, але страшенно чекав на сякий-такий антимосковський, та так і не дочекався... :-( А тепер Ви мовчки пройшли повз мій видрук, присвячений пам`яті комбата-добровольця Андрія "Червня" Гергерта - правосека та справжнього патріота України...
Тільки факти, пані Вікторія! Суто - факти! Але! Те все мене не обходить. Ви - звичайна київська міщанка, котра іноді носить вишиванку і добре володіє українською. І те - хліб. :-)

 03.08.2020 00:45  © ... => Борис Костинський 

О, пане Костинський! Ви уже запідозрили в мені шпигунку на користь РФ? АБО ТАКУ, яка співчуває ВОРОГОВІ?? Як цікаво. У мене є ще один такий знайомий, з подібними закидами, АЛЕ... За себе я ручаюсь: Я - СПРАВЖНЯ. А от тому знайомому явно пора лікуватися - не лише від навішування ярликів на нормальних людей... Це, насправді, уже ДІАГНОЗ.

 31.07.2020 01:18  Борис Костинський => © 

Ясна річ, що москалі не будуть фундувати пересічну українську жіночку - вони кладуть тони кешу в офшорах тільки для верхівки української влади. Того достатньо! :-)Але! Я давно за вами спостерігаю і бачу, що про РФ Ви не пишете і слівця поганого, але усе погане тільки про Америку... Трохи дивнувато, та, ясна річ, це суто Ваші справи та смаки... ;-)

 30.07.2020 18:47  © ... => Суворий 

Мракобісся християнства повною мірою ще буде викрито - наступними поколіннями!

 30.07.2020 18:45  © ... => Борис Костинський 

Я відповідаю сама за себе, пане Костинський!

 30.07.2020 18:43  © ... => Суворий 

Боже, перечитую... З КИМ ВИ РОЗМОВЛЯЄТЕ, БУВА НЕ З САМИМ СОБОЮ??

 30.07.2020 18:41  © ... => Суворий 

Тут Ви, певно, хочете навернути мене на читання того роману? І попутно кажете щось про емоціїї... Розберіться у власних, пане Суворий! Мені давно уже не доводиться ПЛЕКАТИ ІЛЮЗІЇ.

 30.07.2020 18:38  © ... => Суворий 

Я також скромно не мовчу... Хочу поділитися у майбутньому з читачами своїми міркуваннями у нарисі "Перечитуючи Івана Белебеху та інших". Все ж таки харків`янин Белебеха - доктор економічних наук, професор - гарно ДУМКИ ПРОВІТРЮЄ! Один лише абзац із мого дослідження:"Ось визначення ФАШИЗМУ від класиків марксизму-ленінізму: Це суспільне ЯВИЩЕ, КОТРЕ ВИНИКАЄ НА ЗЛАМІ ЕПОХ. Імперіалістичного розвитку. Тобто, у НИХ - КРИЗА, а в нас - ФАШИЗМ... ЗВИЧАЙНІСІНЬКИЙ!!! Микола Бердяєв, ДОРЕВОЛЮЦІЙНИЙ філософ, писав про НАЦІЮ РОСІЯН: аби позбутися МОНГОЛЬСЬКОГО впливу (так він визначав азіатчину), ПОТРІБНО ПОЗБАВИТИСЯ УСЬОГО МОНГОЛЬСЬКОГО в самих собі... Тож позбавляймося, люди, того, що і досі намагається перетворити нас на рабів!"

 20.07.2020 12:53  © ... => Суворий 

Вибачте, навіть імені Вашого не знаю... "що вивчати проблематику глибоко та вчитися на чужих, а не своїх помилках". Намагаєтеся втягнути мене в довгу і заплутану дискусію? Я знаю, що підказує мені серце... І досвід. ПО ПЛОДАХ ВОЗДАСТЬСЯ. ТВОРЧА САМОРЕАЛІЗАЦІЯ - ось маркер,завдяки якому ПИШУ, ТВОРЮ І намагаюся не надто захоплюватися БЕЗПЛІДНИМИ ДЕБАТАМИ. Назвіться власним ім`ям, скажіть, чого РЕАЛЬНО ДОСЯГЛИ - І БУДЬМО ЩАСЛИВИМИ ЛЮДЬМИ. СИНТЕЗ у творчості досягається завдяки знанням багатьох культур і епох, до речі. Це так, до слова.

 17.07.2020 08:22  Суворий => © 

Дуже легко оперувати абстрактними знаннями не маючи конкретних. А між тим усе, що Ви тут розписали яскравими фарбами уже було. Конфуцій поклав ваші алюзії в цілком конкретну філософію згідно якої китайці жили сотні років. Він теж апелював до традицій тисячолітньої давнини і родину та протидії впливам. Зрештою це привело до катастрофи. Одна з моїх найулюбленіших письменниць Перл Бак дуже добре розписала увесь цей жах, зумовлений свідомим ігноруванням реальності, в романах Імператриця та Земля.

Але ж Ви не будете читати. Ви краще витратите цей час на свідоме підбурювання людей на шлях, що веде в намазане маслом минуле замість майбутнього. Дуже сумно, коли соціально активні українці розливаються потоками емоцій замість того, що вивчати проблематику глибоко та вчитися на чужих, а не своїх помилках.

Не ображайтесь, але інколи сум мене бере от і пишу таке замість того, щоб скромно мовчати.

 17.07.2020 00:12  Суворий => © 

Можливо Вам варто прочитати Рим Еміля Золя, де священник намагався повернути католицизм до так званого первинного, чистого як сльоза християнства, який він сам собі вигадав і описав в книзі... Досить пізнавально для всіх тих, хто порпається в глибині тисячоліть і намагається плекати ілюзії, від справжнього майстра пера.

 16.07.2020 20:49  © ... => Суворий 

Ех... Я Вам за Ярему... Щойно поговорила зі знайомою на цю тему. ВЛАДА АБО РОЗКЛАДАЄ НАРОД (злочинна влада), або підіймає його. В залежності від того, що ЦЯ ВЛАДА має на меті. У давні часи - ДОХРИСТИЯНСЬКІ - існувала СПРАВЖНЯ ВІРА, яка базувалася на ВЕДИЧНИХ принципах. Таким ватажкам НА РОДУ БУЛО НАПИСАНО підіймати ДУХ народний: виховувати, зокрема справжніми патріотами. ІСНУВАВ БОГ РОД - архетип роду слов`янського, жива іпостась Його. Прибульці, які насадили тут християнство "вогнем і мечем", уже потребували зовсім іншого... Не вільної ЛЮДИНИ, не синів Рода всемогутнього, а РАБА БОЖОГО. Мене цікавить ЗВ`ЯЗОК ІЗ ВЛАСНИМ КОРІННЯМ, ЩО СЯГАЄ ВГЛИБ ТИСЯЧОЛІТЬ. Наскільки Душа людська відчуває свій зв`язок із ним, настільки ЖИВА ЕНЕРГІЯ ПРАЩУРІВ - ДУХОВНА ЕНЕРГІЯ - ЖИВИТЬ ЇЇ. Усього Вам найкращого!

 16.07.2020 13:01  Суворий => © 

Гризлись аж гай шумів, але не за престол, ясна річ, через свою мізерність, а за дрібниці всілякі. А ще практикували пускати за водою найкращу дівчину в селі в особливо неврожайні роки... Отак і Вас могли в юності заради загального блага пустити згідно канонів тодішньої культури.

Цнота затурканих природою й хворобами людей, що не доживали частенько й до тридцяти - ілюзія загорнута в вигадку, як сказав би Черчіль. Всього Вам доброго.

 16.07.2020 09:29  © ... => Суворий 

Дохристиянській ВЕДИЧНІЙ культурі, яка існувала в СЛОВ`ЯНСЬКОМУ СВІТІ ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ ТИСЯЧОЛІТЬ, не передбачала таке явище, як "непоступливість церковних ієрархів, які гризлись за престол не згірш теперішніх політиків за гетьманську булаву, ділячи єдину Церкву на Схід та Захід". Наші ПРАЩУРИ жили у гармонії з Природою і самими собою, і СЛАВИЛИ ПРАВУ, БОГИНЮ ПРАВДИ І ДОБРА. Гризню в суспільство привнесла неорганічна, "заморська" віра - разом із її носіями. Христос у печалі, бо Він не задля цього приходив до "вибраного народу"!

 15.07.2020 14:03  Суворий => © 

Знайте міру й не вигадуйте, бо впадете в хулу. Християнство нічого не присвоювало, бо в греків та латинян взагалі кажучи своя мова була і є.

Православ`я - це вільний переклад від грецького ὀρθοδοξία - ортодоксія, що ще означає "правильно восхваляти, славити Бога". Виникло внаслідок відокремленя від Петрової католицької Церкви через банальну непоступливість церковних ієрархів, які гризлись за престол не згірш теперішніх політиків за гетьманську булаву, ділячи єдину Церкву на Схід та Захід.

Православ`я зі слов`янофільством почали ліпити у купу в Російській імперії, де в поєднанні з самодержавством воно й було основою русcкого мира (читай імперії). Цей велосипед вигадано уже давно. Питання в тому, чи варто на ньому кататися?...

 15.07.2020 13:22  © ... => Суворий 

Християнство свого часу ПРИСВОЇЛО це слово - аби витіснити "конкурента"! ПРАВО СЛАВА. Суто слов`янський світогляд. ДОХРИСТИЯНСЬКИЙ.

 14.07.2020 12:36  Суворий => © 

Дохристиянським джерелам православ`я не могло бути відоме в принципі.

 14.07.2020 12:08  Борис Костинський => © 

Усе суще має свій початок і свій кінець...

 14.07.2020 00:31  © ... => Борис Костинський 

Дохристиянські джерела донесли до нас інформацію про те, що стародавні ПРАВОСЛАВНІ жреці знали про настання ТЕМНОЇ ЕПОХИ, яка мала тривати два тисячоліття... Це - космічна подія. Тодішні слов`янські духовні ватажки казали: ВСЕ ЗАБУДЕТЕ, ЗАГУБИТЕ СЕБЕ, ВІРУ ПРЕДКІВ. АЛЕ настане Час - і відродиться СПРАВЖНЯ ДУХОВНІСТЬ ПРАЩУРІВ, вороги заберуться геть, у тартарари, звідки й прийшли колись... І НАСАДИЛИ СВОГО БОГА. І ЗАМУЛИЛИ СВІДОМІСТЬ. І РАБСТВО НАСТАЛО. Усе повертається на круги своя! Космічні закони ДІЮТЬ. НАСТАЄ ДЕНЬ. ПІСЛЯ СТРАШНОЇ НОЧІ. Матеріальні зазіхання відійдуть у НЕБУТТЯ.

 12.07.2020 23:34  Борис Костинський => © 

Зараз ми нічого не знаємо. Але можливо, що йдеться про використання євреями слов`ян, як матеріалу для вибудови єврейського шляху. Можливо, це не про духовне, бо ні Тору, ні Талмуд, ні Кабалу вже ніхто не облишить - ця мудрість показала свою виключну корисність для євреїв. Скоріше за все, йдеться про суто матеріальні речі. В принципі, це євреям дуже властиво. ;-)

 12.07.2020 21:49  © ... => Борис Костинський 

Я вже писала, що тібетський Лама Лобсанг Рампа, чиї книги я свого часу прочитала (більше десятка) висловився так про євреїв, у відповідь на чиєсь запитання: "Вони застрягли в одному з кіл Існування..." Абсолютно НЕЙТРАЛЬНО відповів, без жодної емоції! ТАК ЧИ НЕ СЛОВ`ЯНИ ПОКЛИКАНІ ВИТЯГТИ ЇХ НА НОВИЙ РІВЕНЬ - БІЛЬШ ДУХОВНИЙ??? :)))

 12.07.2020 21:44  © ... => Панін Олександр Миколайович 

Щиро дякую Вам, Олександре Миколайовичу!

 12.07.2020 21:38  Борис Костинський => © 

Ну, все вірно - існує План царя Соломона. Там багато чого, але одна з ідей в тім, що євреї повинні скористатися ОСОБЛИВИМИ стосунками зі слов`янами, котрі мають допомогти євреям на певному етапі. Як там буде і що - побачимо(якщо доживемо). ;-)

 12.07.2020 21:27  © ... => Борис Костинський 

Пане Борисе, я сама поступово ПРОЗРІВАЮ щодо Америки "AS IT IS" ("ТАКОЇ, ЯКА ВОНА Є"). Стає, правду кажучи, моторошно... Ось звідки НОГИ РОСТУТЬ у міжнародного бан...зму. Всі "групи", які стоять за ним, проплачені американськими і європейськими б а н к і р а м и. Певного ґатунку... Здогадайтеся, якого! Щодо ж Росії - це звичайнісінька КОЛОНІЯ. Знову ж, здогадайтеся, чия!Я намагаюся усе по поличках розкласти, не більше!

 12.07.2020 17:00  Панін Олександр Мико... => © 

Надзвичайно поетично.
Найгарніша, найдуховніша
Україна
Несе свій
стражденний Хрест!

 12.07.2020 00:39  Борис Костинський => © 

Доволі цікаво, пані Вікторія, що Ви бачите найголовнішою та найстрашнішою бідою для України не Росію, котра, фактично, за майже 400 років панування над українцями, перетворила українську націю у збіговисько манкуртів та хронічних і масових пристосуванців, а саме США, котрі Україною почали сяк-так цікавитися зовсім нещодавно. Аби не знав, що Ви - патріотка, то вирішив би, що Вам за Ваші антиамериканські прокльони щось доплачує Кремль. ;-)