Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ

Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ
Україна  Автор драматичних та прозових творів малих і великих форм, лауреат Другого всеукраїнського конкурсу оригінальних радіоп`єс "Відродимо забутий жанр", дипломант Шостого, переможець Сьомого конкурсу імені О.С.Масельського на кращий літературний твір у номінації "Майстер слова".

Публікації: Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ

Пошук по сайту

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • КаТедрою по каФедрі, чи навпаки,

  Виходить, що правильно казати: каТедра (бо καθέδρα, з наголосом на е), міТ (бо μύθος), еТер (бо αἰθήρ), тим паче, що у словах того ж таки грецького походження з тією ж таки θ (тетою) ми маємо такі слова як тема, лабіринт, бібліотека (θέμα, λαβύρινθο, Βιβλιοθήκη ) та багато інших

 • Вийшла на вулицю й мову забула свою

  Згадуючи про вчителів та викладачів української мови частенько виникає запитання: а чому це ви, щойно вийшовши з класу, аудиторії, а тим паче на вулицю, починаєте цвенькати не українською?! Га?

 • «У цій країні… / В этой стране…», - з підтекстом…

  Я гостював у Франції. І там не чув такого: «Dans ce pays», тобто «у цій країні» з явним підтекстом зневаги, неприхованої цинічної зневаги!. . А чого ж ви у ній живете? Ах, біднесенькі, «у цій країні» вас обкрадають?

 • НЕПАТРІОТИЧНИЙ РАДІОПРИЙМАЧ

  – А чому вона ту передачу не підготувала ось, скажімо, про героїв чудового твору Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки»?.. А?

 • ВІКТОРЬКА ЯК ОБИДЛЯЧЕНИЙ ОБРАЗ МЕНШОВАРТОСТІ УКРАЇНСЬКОМОВНОЇ ЛЮДИНИ

  На тлі Вікторьком скаліченої мови, треба думати – української, усі інші персонажі розмовляють чистою російською. Це не тільки приниження нас, українців, а й ввігнання клину роздору й напруженості між українськомовними та російськомовними людьми.

 • Яку книгу читати: паперову чи відцифровану?

  Ярослав досяг у комп’ютерних технологіях неабияких висот. І тільки після цього втямив: паперові книги й різні тексти на папері – значно краще, ніж вінтернетнені чи відцифровані.

Блог "Вільні теми"

Усе, що являє собою цікаву інформацію, яку важко загорнути в цілісний літературний чи публіцистичний твір.