03.03.2017 03:25
for all
106 views
    
rating 5 | 3 usr.
 © Борис Костинський

Хлопці зі сталі. Марш "Правого сектору"

Хлопці зі сталі. Марш «Правого сектору»

Гей там! До біса

соплі й печалі!

Це "Правий Сектор"-

хлопці зі сталі!

Смерть ворогам!

Нації слава!

Ярош веде

не для забави!

Зайда нехай

скоро тікає -

"Сектор" іде, 

"Сектор" стріляє!

Є Провідник, 

є Україна -

буде кацапам

кара-руїна!

Бог тільки мужнім

допомагає.

Душі героїв

линуть до Раю.

Не за платню, 

не за медалі -

б`ються за Неньку

хлопці зі сталі!


17.08.14р.

PlayХлопці зі сталі. Марш «Правого сектору»

Публікації: Борис Костинський

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Сторінка: 1 з 4 | Знайдено: 19
Автор: Борис Костинський
АВТОРСЬКІ ЗБІРКИ: За Україну!;
Сортування за: Дата/час опублікування з спад.;

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 26.11.2018 03:38  © ... => Гаврищук Галина 

Вірш писався в той час, коли про "Правий сектор" було чути дуже гучно в усіх українських медіа. Дмитро Ярош здавався тоді реальним Провідником... Але! Хлопці, котрі ДОБРОВІЛЬНО пішли на фронт, ОДНОЗНАЧНО заслуговують всілякої шани та поваги. 

 25.11.2018 09:38  Гаврищук Галина => © 

"правий сектор"-- це байка москальських масмедіа для доказів загрози ніби фашизму в Україні. Насправді в Україні про них вже давно нічого не чути і не знати... Колись вони були замішані в рейдерстві, як посібники олігархам. Ярош - ніхто, як і депутати. Там одне кодло. Ті, що ще кричать, просто кричать, а вдіяти нічого не можуть. Вся прокуратура, поліція, генеральщина повиробляли собі посвідчення учасників АТО і мають тепер пільги, хоч там їх не було...А солдати лікуються за свій кошт або волонтерів. Не вірте пропаганді. Простий найманець-солдат в стократ вагоміший, ніж ті "бійці", що на слуху. 

 07.03.2017 02:31  © ... => Надія Крайнюк 

Хочеться вірити, Надя, у краще... Занадто багато розчарувань за останній час... 

 06.03.2017 23:55  Надія Крайнюк => © 

Борю, гарно написав. Начебто все і вірно. А тільки не можу зрозуміти, куди подівся отой Ярош, що про нього ні слуху, ні духу. Чи може і справді готується до чогось важливого? ***Щасти!  

 04.03.2017 15:37  Юрій СЛАЩОВ => © 

Борю, військовий експерт Едмонд Юе вивів ефективну формулу війни Росії з Україною. Вона опублікована на його сторінці в соціальній мережі Facebook. У перекладі формула звучить так: "Якщо Росія перестане битися, не буде більше війни. Якщо Україна перестає битися, не буде більше України, а потім не буде Європи".

Надто багато Європейських ЗМІ, замість терміну "російсько-українська війна" використовують "український конфлікт". Так само, відомий зухвалий факт, що горезвісні Криворізькі депутати на чолі з мером Вилкулом не визнали Росію агресором.

Настав час абсурду і запаморочення. Бо буквально, учора " кишеньковий" Кабмін склав перелік товарів для обміну з бойовиками! Хіба може це усе уміщатися в голові нормальної людини!

Прокидайтеся вже, панове, чи що...

 04.03.2017 00:01  © ... => Юрій СЛАЩОВ 

З Ярошем щось незрозуміле, Юра. Повірити в те, що ТАКА людина може запродатися за ордена, котрого йому навісив Шоколад, я не можу. Будемо чекати. Впевнений, що Провідник щось готує. 

 03.03.2017 17:02  Юрій СЛАЩОВ => © 

Борю, дивуюся, чому Ярош мовчить?! Нормальна людина, не може собі уявити, як це можна, одночасно, воювати і торгувати з ворогом?! І лише злодії "пані" Королівська&чоловік переконали український уряд і пана Гройсмана в зворотному! Начеб-то, в цьому є пряма вигода української нації. Де логіка?! Гидко дивитися, як у зв`язку з блокадою ОРДЛО, все більше українських політиків поверх вишиванки одягають ватники.

 03.03.2017 12:58  © ... => Тетяна Ільніцька 

Щиро вдячний Вам, пані Тетяна!

 03.03.2017 09:16  Тетяна Ільніцька => © 

Гарний бойовий марш, пане Борисе!
Я тут трохи не по темі хочу привітати Вас із Всесвітнім днем письменника! Натхнення!