06.03.2019 19:50
Без обмежень
9 views
Rating 5 | 3 users
 © Добродій Ольга Іванівна

Подорож

В неозорім полі мрії неозорі, Лише щирі сльози чисті і прозорі, Рідним може бути той, хто вірно любить, Той, хто помилявся, тебе не осудить.


На світанку зорі, мабуть, найясніші, В відвертій розмові стаємо чистіші.І життя для того радість посилає, Хто його з дитячою щирістю вітає.


Вітер у морі - вітрилу потіха, Хочеш перемоги - не лякайся лиха.Любо милуватись, коли спів лунає, Важче затулятись від тиші, що волає.


Тільки білі хмари летять понад нами, Чорні розсипаються грозами-дощами.Легко жити легко, важче – справедливо.Найважче зрозуміти, що життя – це диво.


Пробігають поруч дерева й автівки...Хто зуміє виписать у щастя путівку?Мріємо про море, пальми з відпочинками, А життя – лиш відстань між двома зупинками.

  • Увага! Не забудьте ...

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 07.03.2019 09:22  Тетяна Ільніцька => © 

Не змогла пройти повз Ваш вірш, пані Ольго, бо надто близькі роздуми. Також сподобалася мелодика, власне, мелос. Імпонує, що Ваші твори мелодійні. Можна навіть і наспівувати. Перший рядок - геніальна авторська знахідка!!!

"В неозорім полі мрії неозорі", - ну гарно ж як!!! Можна відразу брати в рамочку і вішати на стіну ❤️ А от слово "парус" мені дисонує, і я б щось зробила з дієслівними римами, аби звести їх до мінімуму.

Загалом чудове враження! ❤️❤️❤️ Маєте унікальну здатність сплітати слова із філософією. Мені особисто автор (авторка))) цікавий тоді, коли він дає такий сплав думки й мелодії. Це завжди цікаво попри формальні нерівності.

Чекаю на продовження Вашої поетичної розповіді))

Публікації: Добродій Ольга Іванівна

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше