14.06.2020 12:22
для всіх
99
    
  1 | 1  
 © Вікторія Івченко

Жаб`ячий рай

Жаб`ячий рай

*** 

Хор суголосний солістів - 

То жаб`ячий рай! 

Миле озерко. Латаття. 

Три качури плинуть... 

Подруги їхні - у засідці - 

Гнізда боронять. 

Вправно пірнають,  

Мов рибки, ті качури дикі. 

Майже сухими виходять 

Вони із води. 

Жаби сидять на лататті - 

Співають "душевно"... 

І по-пташиному вміють,  

Мов ті горобці. 

Пух тополиний летить,  

Плинуть хмари легенькі... 

Душе, твій рай незбагненний - 

Він поруч живе. 

Де б не шукала його ти - 

Ніде і не знайдеш... 

Тільки од власного дому одійдеш - 

Вже рай! 

Осьдечки він - коло того 

Озерця малого... 

Там, де навіки Дитинство 

Лишилось твоє. 

*** 

Падає камінь у воду?.. 

То - чайка згори! 

Вгледіла рибку сріблясту - 

І вправно пірнає... 

Крильця у неї - гостренькі,  

А крик - раз-два-три! 

Дзвінко й пронизливо 

Він понад ставом лунає. 

Верби завмерли над річкою - 

Ні вітерця. 

Сонце привітно всміхається,  

Аж припікає... 

Боже, як хороше тут - 

Раювать без кінця! 

Хороше жити привільно 

У рідному краї... 

*** 

Дикі чудовиська вийшли 

З пекельного дна? - 

Знов розчепірили пазурі,  

Слину ковтають... 

Хочуть пожерти усіх,  

То - гібридна війна... 

Онде на заході - хмари,  

Пожежа палає! 


Боже Всевишній, почуй,  

Годі тяжко карать... 

Хай забираються геть - 

Ті біблійні потвори... 

Годі вже мучитись,  

Хрест від чужинців приймать - 

Душе, отямся од тисячолітнього горя! 

Хай та Америка сказиться,  

Хвойда ота... 

Вже поблукала світами - 

До лігва вертає... 

Є Україна у нас - незнищенна, свята. 

БОГ І ЗА НЕЇ тих ящерів скоро скарає! 

Візьміть участь в обговоренні

+++ +++
  • Зберегти, як скаргу
 23.06.2020 16:28  © ... => Борис Костинський 

Так-так, дякую. Я просто перекажу ОДНЕ ВИДІННЯ МУДРЕЦЯ, без посилань.

Якось люди запитали у нього, а що буде з "кармічною нацією" - в майбутньому? МУДРЕЦЬ не одразу, але відповів на це запитання. Трохи згодом, коли він і не сподівався ПОБАЧИТИ МАЙБУТНЄ - в образній формі, оскільки Духовний Світ постає перед людськими очима саме так, - ВІДКРИЛАСЯ йому країна. Південніше Європи. Він не знав, де саме опинився у тому видінні, але усе було ДУЖЕ РЕАЛЬНИМ. Мов наяву. Мудрець навіть бачив пісок у себе під ногами - на березі моря. Південного моря. ПРОВИДЕЦЬ ВІДЧУВАВ ЦЕ якимсь шостим відчуттям... ЗНАВ - НАПЕВНЕ. Мудрецю відкрилася будівля - надзвичайно стародавня, дуже міцна, "закроєна" дбайливо. "На совість". В неї були закладені ЗНАННЯ ВСЕСВІТУ та ГАРМОНІЇ. Розуміння свого місця на нашій планеті - в ті далекі часи... Жодного самохвальства і профанації - лише досконала кладка з маленьких цеглинок. Але - кільканадцять метрів ТВЕРДОЇ СТІНИ поступово переходили в "новодєл", що тягнувся на кілометри. Ближче до новітнього Часу. До наших днів. Це була наскоруч зліплена споруда, неохайна, груба кладка якої говорила сама за себе. Мудрець підвів голову - й озирнувся. Нікого. Ступив іще крок-другий - і побачив малих дітей на піску...Вони були НОВИМ ПОКОЛІННЯМ ЛЮДЕЙ. Що пережили Темні Часи наших днів. Нікого з дорослих поруч не було. Діти - СИМВОЛ ОЧИЩЕНОЇ ДУШІ. Отже, пане Борисе, "НОВОДЄЛ" уже валиться - на наших очах! І НАРОДЖУЄТЬСЯ НОВЕ. Вибачте, брехня бігає завжди на коротеньких ніжках... Хто нею СВІТ перейде - назад не повернеться!

СТАРОДАВНІ ЗНАННЯ СПРАЦЮЮТЬ ЛИШЕ У ВИПАДКУ ПОЯВИ НА ТИХ БЕРЕГАХ ЧИСТИХ, МОВ СКЕЛЬЦЕ, ДУШ НОВИХ ЛЮДЕЙ. ОНОВЛЕНОГО ЛЮДСТВА. Які усвідомить свої помилки - і підніметься на новий щабель розвитку.
 23.06.2020 03:07  Борис Костинський => © 

Ну, раз про Сатану згадали, то ось Він, прямо тут:
;-)))

 23.06.2020 00:48  © ... => Борис Костинський 

І ГРОШЕЙ НАДРУКУВАЛИ - до Місяця дорогу тими "зеленими" простелити можна! А ЗОЛОТОМ - НЕ ПІДТВЕРДЖЕНІ. МАКУЛАТУРА. ПЕРФОРМАНС. Он уже половину людства знищити збираються... Боже Землі моєї і Неба, УПРАВ! Цур їм, пек. Згинь, сило нечиста!

 22.06.2020 12:14  Борис Костинський => © 

Голі? А-ха-ха! Це з Торою та Кабалою? Я вже не кажу про усі гроші світу. ;-)))

 21.06.2020 23:21  © ... => Борис Костинський 

Я Вам - "В десятку!" Хіба не зрозуміло? ВОНИ - ГОЛІ. У які б шати не рядилися... ГОЛІ.

Тибетський Мудрець, Лобсанг Рампа, чиї книги свого часу читала і перечитувала з великою цікавістю і користю для себе, якось відповів на чиєсь запитання про "кармічну націю": "ВОНИ застрягли в одному з кіл Існування". Гарна відповідь, чи не так?
 20.06.2020 02:36  Борис Костинський => © 

Я - Вам про бузину на городі, а Ви мені - про дядька у Києві. :-)))

 19.06.2020 12:35  © ... => Борис Костинський 

"Как жалок шут на троне короля! -
* Униженый народ с Судьбою спорил... * А сатана смеялся: "Ой-ля-ля... * Доколе будешь править тьі, доколе?" Но вскоре объявил, что кончен бал - Оцепенел народ от н а в а ж д е н ь я: Монарха чертик хитрый р а з д е в а л, Дабы не прикрывался черной тенью. "КОРОЛЬ-ТО ГОЛ!" - вдруг закричал юнец, Когда наряд р е к л а м н ы й он увидел... И в этот миг настал всему конец - НАРОД ПРОЗРЕЛ. И... прочь бежала свита!" ПАРАФРАЗ НА ТЕМУ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ В ІНЕТІ.

 19.06.2020 01:58  Борис Костинський => © 

Стосовно євреїв, то цей народ не потребує чужої енергетики - своєї стільки, що нема куди подіти! В українців немає Кабали, а в євреїв ТАЄМНА КНИГА була ще тоді, коли навіть і слова "українці" не було. А Кабала - це НЕСКІНЧЕННИЙ ресурс ДУХОВНОСТІ. А от стосовно матеріального, то тут справа інша. Ну, так, чи інакше, але усі світові гроші, фактично, в руках "малого народу". І вже доволі давно... ;-)
Чи буде щастя Ізраїлю біля арабів? Поживемо-побачимо! ;-) Але є ПЛАН ЦАРЯ СОЛОМОНА, за котрим Ерец Ісроель має бути в межах Нілу та Єфрату... Сміх-сміхом, але цей ТАЄМНИЙ план таки вже суттєво реалізовано... Чому так? Бо Господь євреїв сказав їм прямо: "Поки ви - зі МНОЮ, Я - з вами! Ви - МІЙ народ! Слухайте МЕНЕ, і прийде той час, коли усі народи світу будуть вважати за істинне щастя навіть звичайний дотик до краю вашого одягу! Це кажу вам Я, ваш Господь!" Атеїсти будуть реготати з цих ВЕЛИЧНИХ слів, але істинно віруючи люди ставляться до всього того з величезною увагою.

 18.06.2020 13:57  © ... => Борис Костинський 

Пане Борисе! Я з цікавістю спілкуюся з Вами, оскільки "зворотній зв`язок" із читачами - то найкращий спосіб озвучити власні "прозріння"... Нещодавно я послухала цікаву лекцію про те, що буває з людьми, які ХАРЧУЮТЬСЯ чужою енергією. Життєвими силами. Так, вони на певний період стають багатшими, успішнішими, але згодом, як кажуть е з о т е р и к и з ними трапляються неприємні речі: на їхній а у р і з`являються темні плями, вони наче починають гнисти - з середини... А все тому, що живуть за рахунок інших, паразитуючи на чужому ДУХОВНОМУ ПОТЕНЦІАЛІ. Отак животіють-животіють - обидві сторони - і РАПТОМ та, яку ПИЛИ І ЇЛИ - ОДУЖУЄ від цієї хвороби, усвідомлює небезпеку і... ВИРИВАЄТЬСЯ З ПАЗУРІВ ЧОРНОГО ПАВУКА-ГЛИТАЯ. То Господь Бог допоміг, скажуть деякі. Можливо, і допоміг. АЛЕ НЕЗНИЩЕННИЙ ДУХ - І НАЦІОНАЛЬНИЙ У ТОМУ ЧИСЛІ - здоровий, живий Дух. рано чи пізно СПРАЦЮЄ. То Він Школу таку проходить наш народ, очищуючись від паразитів! А прийде час - як тряхоне їх ВСЕВИШНІЙ, то порозлітаються на різні боки... У свої пекельні світи. ЗВІДКИ ПРИЙШЛИ! Поки що щастя від співіснування з АРАБАМИ у деяких також немає... ТО НА ІНШУ ЗЕМЛЮ схотіли переселитися??? Чи буде у них щастя тут, в Україні? За такого "раскладу" - НІКОЛИ!!!

 18.06.2020 00:53  Борис Костинський => © 

Нова Хазарія - це не сіоністський проєкт, а хасидський. Хасиди дійсно вже мають величний Храм у Дніпрі(нинішнє місто Дніпро - існує саме на території Хазарського каганату), частково хасиди вже контролюють Умань. Але між хасидами та сіоністами дуже великі тертя. Хоча, може, коли Нова Хазарія якось проявить себе, Ізраїль не відкине братню державу. ;-) Пані Ела Лібанова(жінка троюрідного брата моєї мами) - директор Інституту демографії при НАН України нещодавно сказала, що Україна, як назва буде завжди, але от, хто конкретно населятиме цю територію - питання... В принципі, як на мене, то хасиди - це аж ніяк не гірше за таджиків чи китайців... :-)))

 17.06.2020 23:24  © ... => Борис Костинський 

ВОНИ уже збираються перебиратися... АРАБИ набридли - з вічною війною. І куди ж вони подадуться, вгадайте! Далі не хочу продовжувати. Скажу лише, що давня козацька (магічна)заповідь твердить: голова повинна бути ХОЛОДНОЮ, а серце - гарячим! Це - принцип ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ.

 16.06.2020 12:14  Борис Костинський => © 

Карпенко-Карий про українство сказав абсолютно чітко. Я його "Сто тисяч" ще в школі закарбував, як об`єктивну картину стану духу української нації. Стосовно ж того, що ненависть НЕНАЧЕ не конструктивна, то приклад розбудови Ізраїлю це спростовує. Саме ненависть до ворогів зробила сіонізм абсолютно корисною для євреїв ідеєю. Українцям фатально не вистачає отакої ненависті! Саме через цю вайлуватість та сопливість українці і мають оті страждання та нескінченну сраку в усьому!

 16.06.2020 09:45  © ... => Борис Костинський 

Ви надто емоційно ставитеся як до "теорії змови" так і до "власних падлюк". І те, і друге - РЕАЛЬНІСТЬ. Бути сліпим і не бачити одну зі сторін, перебільшуючи іншу - ознака людини, засліпленої емоціями. Так ми далеко не підемо!

До того ж, Карпенко-Карий свого часу писав про українських "чумазих" ("Сто тисяч"). В ДЕСЯТКУ, як-то мовиться. Страшна зненависть до "кармічної нації" обернулася для українців ще більшим лихом... То - сам ЧУМА, а вони заразилися ЧУМОЮ. ОД НИХ. Гірший варіант важко собі уявити! Недаремно, е з о т е р и к и говорять, що коли когось лаяти-викривати-ненавидіти, а самому не працювати над собою, то швидко і сам таким станеш. Ті хоч панами себе уявляють. а тут, схоже, ознаки рабства. І не лише компартійного!
 15.06.2020 23:49  Борис Костинський => © 

Я дуже ціную Теорію Змови, але сприймати за абсолютну істину геть усе, що пишуть на цю тему в Мережі, я б не радив нікому. Що ж до планів "Світового Уряду" поставити крапку на людстві, то мені здається, що це перебільшення. Якщо проаналізувати шкоду для України від зовнішніх ворогів і від внутрішнього ідіотизму, то останній сходу поб`є своєю нищівністю усе, що драло Неньку ззовні. Два вороги українців, котрі є реально страшними: продажність і невігластво! Ото і усе! Рокфеллери, Ротшильди, Барухи та Оппенгеймери - дітки в коротеньких штанцях в порівнянні з власними українськими падлюками!

 15.06.2020 22:58  © ... => Борис Костинський 

Шановний пане Борисе! Це лише маленька дещиця інформації, яка іде останнім часом ВАЛОМ. Я слухаю інтер`ю найрозумніших людей світу і не сумніваюся в достовірності того, що вони говорять. Так от, мій поетичний твір написаний під враженням від повідомлення про те, що ГРУПА РОКФЕЛЛЕРІВ ще тридцять років тому розпочала фактично знищення нашого народу, а також сусідського... Себто, російського. Як мінімум. Проти наших країн фактично ведеться підступна гібридна ВІЙНА. Для Вас це відкриття? Поцікавтеся.
Наводжу лише одну статтю, яка трапилася мені двадцять хвилин тому.("Рокфеллери знали про пандемію зарані. Нас розкладають "на елементи" - бажаючі ПРАВИТИ СВІТОМ. Брудна брехня, драконівські податки і "тарифи"... ЗА ЦИМ СТОЯТЬ ДЕВ`ЯНОСТОРІЧНІ "ляльководи"-людожери. ПОЦІКАВТЕСЯ!!!
"Рокфеллеры знали про пандемію зарані. КІВІД-19: фарсовість і диявольска жорстокість вселенського «закритт». Автор - Кёніг Пітер (переклав Духанов Сергій) - про глобальне «закриття» з метою розвалу світової економіки і тієї соціальної тканини, котра лежить у її основі". Стаття була опублікована російською, спробуйте знайти її, переклавши назад на цю мову.

 14.06.2020 15:48  Борис Костинський => © 

Поставив найвищу оцінку, але мушу зауважити, що, незважаючи на абсолютну щирість та емоційність Вашого віршу, пані Вікторія, такі роботи не мають суто літературної цінності, бо, фактично, це набір традиційних кліше, котрими українці вже не одне десятиліття висловлюють їхню відданість Україні. Ясна річ, що літературний сайт "Проба Пера" - саме таке місце, де оті кліше мають цвісти і пахнути, але, але, але... Що ж до фіналу Вашого віршу, де Ви не вперше(гадаю, що і не в останнє ;-) шлете прокляття у бік "ВЕЛИКОГО ШАЙТАНА" - США, то це просто кумедно і характеризує Вас, як вкрай наївну людину. США - супердержава, котра мала, має і завжди буде мати власні інтереси! А Україна - країна "ТРЕТЬОГО" світу, в котрій 3/4 виборців і через майже 30 років від проголошення їхньою батьківщиною незалежності, не знають - КУДИ вони хочуть потрапити і ДЛЯ ЧОГО. Себто, не Америка винна у тому жалюгідному стані, котрий має НАЙБІДНІША, станом на сьогодні, країна Європи! Хтось зараз скаже, що то в усьому винна Московія. А я відповім, що чомусь в бідній на всілякі ресурси, в порівнянні з Україною, Прибалтиці москалі не можуть так зухвало маніпулювати, як вони це робили і роблять в нашій Неньці! Більше того, навіть за часів СРСР ні в Естонії, ні в Латвії, ні в Литві не було стільки запроданців-колаборантів, скільки їх зажди було(і є!) в Україні! Таким чином, треба не ззовні шукати відповідей на ХРОНІЧНУ українську сраку, а суто і виключно в самій Україні! Так буде чесно і вірно.