14.06.2020 12:22
for all
67 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Вікторія Івченко

Жаб`ячий рай

Жаб`ячий рай

*** 

Хор суголосний солістів - 

То жаб`ячий рай! 

Миле озерко. Латаття. 

Три качури плинуть... 

Подруги їхні - у засідці - 

Гнізда боронять. 

Вправно пірнають,  

Мов рибки, ті качури дикі. 

Майже сухими виходять 

Вони із води. 

Жаби сидять на лататті - 

Співають "душевно"... 

І по-пташиному вміють,  

Мов ті горобці. 

Пух тополиний летить,  

Плинуть хмари легенькі... 

Душе, твій рай незбагненний - 

Він поруч живе. 

Де б не шукала його ти - 

Ніде і не знайдеш... 

Тільки од власного дому одійдеш - 

Вже рай! 

Осьдечки він - коло того 

Озерця малого... 

Там, де навіки Дитинство 

Лишилось твоє. 

*** 

Падає камінь у воду?.. 

То - чайка згори! 

Вгледіла рибку сріблясту - 

І вправно пірнає... 

Крильця у неї - гостренькі,  

А крик - раз-два-три! 

Дзвінко й пронизливо 

Він понад ставом лунає. 

Верби завмерли над річкою - 

Ні вітерця. 

Сонце привітно всміхається,  

Аж припікає... 

Боже, як хороше тут - 

Раювать без кінця! 

Хороше жити привільно 

У рідному краї... 

*** 

Дикі чудовиська вийшли 

З пекельного дна? - 

Знов розчепірили пазурі,  

Слину ковтають... 

Хочуть пожерти усіх,  

То - гібридна війна... 

Онде на заході - хмари,  

Пожежа палає! 


Боже Всевишній, почуй,  

Годі тяжко карать... 

Хай забираються геть - 

Ті біблійні потвори... 

Годі вже мучитись,  

Хрест від чужинців приймать - 

Душе, отямся од тисячолітнього горя! 

Хай та Америка сказиться,  

Хвойда ота... 

Вже поблукала світами - 

До лігва вертає... 

Є Україна у нас - незнищенна, свята. 

БОГ І ЗА НЕЇ тих ящерів скоро скарає! 

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 23.06.2020 16:28  © ... => Борис Костинський 

Так-так, дякую. Я просто перекажу ОДНЕ ВИДІННЯ МУДРЕЦЯ, без посилань.

Якось люди запитали у нього, а що буде з "кармічною нацією" - в майбутньому? МУДРЕЦЬ не одразу, але відповів на це запитання. Трохи згодом, коли він і не сподівався ПОБАЧИТИ МАЙБУТНЄ - в образній формі, оскільки ...

 23.06.2020 03:07  Борис Кост... => © 

Ну, раз про Сатану згадали, то ось Він, прямо тут: https://probapera.org/publication/13/53317/kara.html
;-))) 

 23.06.2020 00:48  © ... => Борис Костинський 

І ГРОШЕЙ НАДРУКУВАЛИ - до Місяця дорогу тими "зеленими" простелити можна! А ЗОЛОТОМ - НЕ ПІДТВЕРДЖЕНІ. МАКУЛАТУРА. ПЕРФОРМАНС. Он уже половину людства знищити збираються... Боже Землі моєї і Неба, УПРАВ! Цур їм, пек. Згинь, сило нечиста! 

 22.06.2020 12:14  Борис Кост... => © 

Голі? А-ха-ха! Це з Торою та Кабалою? Я вже не кажу про усі гроші світу. ;-))) 

 21.06.2020 23:21  © ... => Борис Костинський 

Я Вам - "В десятку!" Хіба не зрозуміло? ВОНИ - ГОЛІ. У які б шати не рядилися... ГОЛІ.

Тибетський Мудрець, Лобсанг Рампа, чиї книги свого часу читала і перечитувала з великою цікавістю і користю для себе, якось відповів на чиєсь запитання про "кармічну націю": "ВОНИ застрягли в одному з кіл Існування". Гарна відповідь, чи не так?
 20.06.2020 02:36  Борис Кост... => © 

Я - Вам про бузину на городі, а Ви мені - про дядька у Києві. :-))) 

 19.06.2020 12:35  © ... => Борис Костинський 

"Как жалок шут на троне короля! -
* Униженый народ с Судьбою спорил... * А сатана смеялся: "Ой-ля-ля... * Доколе будешь править тьі, доколе?" Но вскоре объявил, что кончен бал - Оцепенел народ от н а в а ж д е н ь я: Монарха чертик хитрый р а з д е в а л, Дабы не прикрывался черной тенью. "КОРОЛЬ-ТО ГОЛ!" - вдруг закричал юнец, Когда наряд р е к л а м н ы й он увидел... И в этот миг настал всему конец - НАРОД ПРОЗРЕЛ. И... прочь бежала свита!" ПАРАФРАЗ НА ТЕМУ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ В ІНЕТІ. 

 19.06.2020 01:58  Борис Кост... => © 

Стосовно євреїв, то цей народ не потребує чужої енергетики - своєї стільки, що нема куди подіти! В українців немає Кабали, а в євреїв ТАЄМНА КНИГА була ще тоді, коли навіть і слова "українці" не було. А Кабала - це НЕСКІНЧЕННИЙ ресурс ДУХОВНОСТІ. А от стосовно матеріального, то тут справа інша. Ну, так, чи інакше, але усі світові гроші, фактично, в руках "малого народу". І вже доволі давно... ;-)
Чи буде щастя Ізраїлю біля арабів? Поживемо-побачимо! ;-) Але є ПЛАН ЦАРЯ СОЛОМОНА, за котрим Ерец Ісроель має бути в межах Нілу та Єфрату... Сміх-сміхом, але цей ТАЄМНИЙ план таки вже суттєво реалізовано... Чому так? Бо Господь євреїв сказав їм прямо: "Поки ви - зі МНОЮ, Я - з вами! Ви - МІЙ народ! Слухайте МЕНЕ, і прийде той час, коли усі народи світу будуть вважати за істинне щастя навіть звичайний дотик до краю вашого одягу! Це кажу вам Я, ваш Господь!" Атеїсти будуть реготати з цих ВЕЛИЧНИХ слів, але істинно віруючи люди ставляться до всього того з величезною увагою. 

 18.06.2020 13:57  © ... => Борис Костинський 

Пане Борисе! Я з цікавістю спілкуюся з Вами, оскільки "зворотній зв`язок" із читачами - то найкращий спосіб озвучити власні "прозріння"... Нещодавно я послухала цікаву лекцію про те, що буває з людьми, які ХАРЧУЮТЬСЯ чужою енергією. Життєвими силами. Так, вони на певний період стають ...

 18.06.2020 00:53  Борис Кост... => © 

Нова Хазарія - це не сіоністський проєкт, а хасидський. Хасиди дійсно вже мають величний Храм у Дніпрі(нинішнє місто Дніпро - існує саме на території Хазарського каганату), частково хасиди вже контролюють Умань. Але між хасидами та сіоністами дуже великі тертя. Хоча, може, коли Нова Хазарія якось проявить себе, Ізраїль не відкине братню державу. ;-) Пані Ела Лібанова(жінка троюрідного брата моєї мами) - директор Інституту демографії при НАН України нещодавно сказала, що Україна, як назва буде завжди, але от, хто конкретно населятиме цю територію - питання... В принципі, як на мене, то хасиди - це аж ніяк не гірше за таджиків чи китайців... :-))) 

 17.06.2020 23:24  © ... => Борис Костинський 

ВОНИ уже збираються перебиратися... АРАБИ набридли - з вічною війною. І куди ж вони подадуться, вгадайте! Далі не хочу продовжувати. Скажу лише, що давня козацька (магічна)заповідь твердить: голова повинна бути ХОЛОДНОЮ, а серце - гарячим! Це - принцип ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ. 

 16.06.2020 12:14  Борис Кост... => © 

Карпенко-Карий про українство сказав абсолютно чітко. Я його "Сто тисяч" ще в школі закарбував, як об`єктивну картину стану духу української нації. Стосовно ж того, що ненависть НЕНАЧЕ не конструктивна, то приклад розбудови Ізраїлю це спростовує. Саме ненависть до ворогів зробила сіонізм абсолютно корисною для євреїв ідеєю. Українцям фатально не вистачає отакої ненависті! Саме через цю вайлуватість та сопливість українці і мають оті страждання та нескінченну сраку в усьому! 

 16.06.2020 09:45  © ... => Борис Костинський 

Ви надто емоційно ставитеся як до "теорії змови" так і до "власних падлюк". І те, і друге - РЕАЛЬНІСТЬ. Бути сліпим і не бачити одну зі сторін, перебільшуючи іншу - ознака людини, засліпленої емоціями. Так ми далеко не підемо!

До того ж, Карпенко-Карий свого часу писав про українських "чумазих" ("Сто тисяч"). В ДЕСЯТКУ, як-то мовиться. Страшна зненависть до "кармічної нації" обернулася для українців ще більшим лихом... То - сам ЧУМА, а вони заразилися ЧУМОЮ. ОД НИХ. Гірший варіант важко собі уявити! Недаремно, е з о т е р и к и говорять, що коли когось лаяти-викривати-ненавидіти, а самому не працювати над собою, то швидко і сам таким станеш. Ті хоч панами себе уявляють. а тут, схоже, ознаки рабства. І не лише компартійного!
 15.06.2020 23:49  Борис Кост... => © 

Я дуже ціную Теорію Змови, але сприймати за абсолютну істину геть усе, що пишуть на цю тему в Мережі, я б не радив нікому. Що ж до планів "Світового Уряду" поставити крапку на людстві, то мені здається, що це перебільшення. Якщо проаналізувати шкоду для України від зовнішніх ворогів і від внутрішнього ідіотизму, то останній сходу поб`є своєю нищівністю усе, що драло Неньку ззовні. Два вороги українців, котрі є реально страшними: продажність і невігластво! Ото і усе! Рокфеллери, Ротшильди, Барухи та Оппенгеймери - дітки в коротеньких штанцях в порівнянні з власними українськими падлюками! 

 15.06.2020 22:58  © ... => Борис Костинський 

Шановний пане Борисе! Це лише маленька дещиця інформації, яка іде останнім часом ВАЛОМ. Я слухаю інтер`ю найрозумніших людей світу і не сумніваюся в достовірності того, що вони говорять. Так от, мій поетичний твір написаний під враженням від повідомлення про те, що ГРУПА РОКФЕЛЛЕР...

 14.06.2020 15:48  Борис Кост... => © 

Поставив найвищу оцінку, але мушу зауважити, що, незважаючи на абсолютну щирість та емоційність Вашого віршу, пані Вікторія, такі роботи не мають суто літературної цінності, бо, фактично, це набір традиційних кліше, котрими українці вже не одне десятиліття висловлюють їхню відда...