19.12.2019 19:03
для всіх
360
    
  5 | 5  
 © Надія Крайнюк

Новий рік

Новий рік

Новий рік

Рік новий — дитяча казка,

Рік новий  — це жарти й сміх,

Рік новий  — це бал у масках,

Рік новий — сріблястий сніг.


Рік новий — це сніжна баба,

Із мітлою у дворі.

На санчатах — ігор зваба

На засніженій горі.


Рік новий — це фейєрверки,

Це Снігурка й Дід Мороз,

Подарунки і цукерки,

Буратіно-віртуоз.


Грудень. 2018

Картинка з інтернетуСмт Шевченкове, Грудень. 2018

Візьміть участь в обговоренні

+++ +++
  • Зберегти, як скаргу
 20.12.2019 10:11  © ... => Каранда Галина 

Дякую, пані Галино, за коментар. І справді, зима — не зима. Вчора було +8. Ясна погода. У мене біля пеньочка виросли зимові опеньки. Ростуть вже другий рік поспіль. Була одна сімейка, а зараз вже дві. Диво якесь. Кажуть, що це дуже смачні гриби. Така ось смішна зима.

 20.12.2019 10:06  © ... => Борис Костинський 

У мене, Борю, теж була така книжечка. Спочатку я читала її своїм дітям, потім онукам (у них вона і залишилася). Чудова книжечка. Ми всі її любили читати.
***Мені б дуже хотілося випустити таку книжечку з віршами та ілюстраціями для дітей. Є знайомі художники. Але це дуже дорого. Я, ні при якому розкладі, не потягну. а шукати спонсорів соромлюсь. Не вмію цього робити і завжди розраховую на свої сили. Тому, й мова не йде про це.
***Дуже дякую за коментар. Люблю твої коментарі.

 20.12.2019 09:54  © ... => Тетяна Белімова 

Чудове відео! Просто казково чудове! Дякую Вам, пані Тетяно, за це новорічне диво. Я цю пісню чула. Але відео бачу вперше. А Ви ще й вживу це бачите? Неймовірно. А як прикрасили там все ці маленькі цуценята! Дякую ще раз!

 20.12.2019 08:43  Тетяна Белімова => © 

Свято наближається, уже чутно різдвяні дзвоники ❄️❄️❄️ Вірш сприяє новорічному настрою ❤️❤️❤️

Ці хлопці такі скромні, хоч і мають світову славу й мільйонні перегляді на ютюбі. Щоразу, коли йду з роботи через Майдан, чую, як "Шпилясті кобзарі" грають у переході. Завжди народний концерт. Завжди повно глядачів і слухачів. Різдвяна мелодія у їхньому виконанні -- це щось неймовірне)))) 

Video YouTube

 20.12.2019 00:29  Борис Костинський => © 

Цей милий віршик був би дуже доречним у дитячій книжці про різні свята. Скажімо, на кожній сторінці є ілюстрація про якесь свято, котре святкують в Україні, а поряд - віршик. Дітлахам таке було б до смаку. :-) Пам`ятаю в мене була книжка "От "А" до "Я" Самуїла Маршака, видання 1956 року. Там на кожну букву були вірші цього геніального дитячого поета і розкішні малюнки до них. Я страшенно любив цю книжку! Шкода, що її в мене більше нема, бо коли виріс, то усі мої дитячі книжки мої батьки віддали сусідній сім`ї. Мушу сказати, що обидві дівчинки з тієї сім`ї вийшли в люди і вельми гарно зараз живуть у Києві. Можливо, це мої дитячі книжки так спрацювали. :-)

 19.12.2019 23:37  Каранда Галина => © 

Вірш про те, якою має бути зима)). Аби ще сьогоднішня зима його прочитала!)