03.09.2011 12:01
-
397 views
    
rating 5 | 3 usr.
 © Каранда Галина

Правда у кожного своя

Правда у кожного своя 

Це не просто дволикий Янус. 

І не палиця в два кінці. 

Це далеко не аверс і реверс 

Бо, навіть, тисячі і однієї правди 

Не вистачить, 

Щоб задовольнити ті більш як 

Шість мільярдів пар очей, 

Що одночасно дивляться 

На світ. 

І благають її, Правду, прийти. 

В єдиній іпостасі. 

Сумно. 26.08.08. 01.08

Публікації: Каранда Галина

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 10.09.2015 13:04  Деркач Оле... => Немезида 

...а у мене в кінці городу бузина 

 10.09.2015 06:32  Немезида => Деркач Олександр 

Мета? Може, її і не було. А може була, та змінилася. Жінка - загадкова істота. Навіть для самої себе. ))) 

 10.09.2015 06:29  Немезида => © 

п. Галино, хіба це я написала баєчку про "ракоподібних"? І за що? п.Олександр так толком і не пояснив. Це прозвучало як "за те, що ви тут з"явилися" Ми всі кудись колись з"являємося. Отже, є така у нас потреба. Ну, і що, що я живу на декількох сайтах? Може, мені так комфортніше (як і п.Олександру, напевне. Ви ж у нього не питаєте пояснень?). Ну і що, що я підказую деяким авторам, де у них "кульгає" рима? Я, як читач, так відчуваю. Я вже зрозуміла, кому це потрібно, а кому - ні. Тому я буду підказувати тим авторам, кому це потрібно. Ви ж теж так робите. Не тільки ви. Чому не можу я? Тільки тому, що я тут новенька?
Я не збираюся встрявати у конфлікти з тими авторами, хто не хоче правок. (Я вже окреслила собі це коло). І вам, до речі, раджу. Чи рекомендую - я не знаю, як правильно. Давайте просто насолоджуватися поезією.  

 10.09.2015 06:13  Немезида => Деркач Олександр 

п.Олександре, ну навіщо ви придурюєтеся?
http://probapera.org/avtor/6/0/allavtors.html
Ваша так називаєма БАСТНЯ - в мою адресу. Це зрозуміло неозброєним оком. Повторюю - я до вас нічого не маю і не мала. На будь-який отакий "твір" буду відповідати в такому ж ключі. Тому давайте домовимося - я не буду розказувати вам свого життя і своїх цілей, а ви не будете писати подібних "опусів" на мою адресу. І на адресу моїх друзів - також. Бо у мене тут, на Пробі, уже з"явилися друзі.
Я перевірила свій "ЧС". Там нікого немає. Тільки двоє включили мене у свій "ЧС". Отже, я мало кому "насолила", чи "переперчила". Пишемо вірші. Це ж сайт поезії.  

 09.09.2015 22:30  Суворий => Деркач Олександр 

Якщо все насправді так банально, то даний автор дуже швидко нас покине... І всі його старання безглузді, бо час варто витрачати на саморозвиток, а не на просування в мережі авторського бренду, який так чи інакше загине. Принаймні тут точно... Хоча дуралєїв, що плодять аккаунти вистачає. Будемо сподіватись, що Немезіда до цього стада безплодних баранів не відноситься... 

 09.09.2015 18:34  Деркач Оле... => Немезида 

"яка до вас особисто, як до людини і до поета - нічого не мала." - значить до когось, щось таки маєте? і така була мета Вашого приходу на Портал? бо на це вказує і Ваше псевдо, і Ваше кредо "Месть - это блюдо, которое лучше подавать холодным" Кому Ви прийшли сюди помститися?

 09.09.2015 18:33  © ... => Немезида 

А що там шукати... Я давно знайшла, хоч мене там і немає. Дуже гарна дівчина, до речі, якщо то дійсно ваше фото. От без образ - я колись тут зі своїми пересварилася через те, що на цьому сайті хвалилися іншими. Хай я тричі неправа, але мені це неприємно. Я є тільки тут, і в мене було достатньо часу, щоб зрозуміти, що попри все я люблю це місце. Перепощувати свої твори на надцяти сайтах не маю ні часу, ні бажання. Та й сенсу не бачу. Тому мені особливо обідні розмови на тему: "а он на рожевому...." якщо комусь комфортніше там, то чому він тут переді мною, свинею такою, свій бісер метає? Мені немає більше куди йти, тому я почуваюся зайцем, якому коза-дереза хатку ламає... Чесно.
До речі, на моїй пам"яті в пана Олександра ні з ким конфліктів не було.  

 09.09.2015 18:22  Деркач Оле... => Немезида 

яка сварка? який троль? які матюки? де ? яким чином я Вас образив? конкретно покажіть - я Вам показав Ваші коментарі як тільки Ви зайшли на Портал - 5 коментарів за 20хв. і на три місяці Ви особисто розвели ср**ч... я не давав їм оцінки, просто нагадав їх Вам під Вашими сьогоднішніми словами - Прежде чем осуждать кого-то возьми его обувь и пройди его путь, попробуй его слезы, почувствуй его боли. Наткнись на каждый камень, о который он споткнулся. И только после этого говори, что ты знаешь - как правильно жить...Ще раз прошу показати Всім - де Я Вас особисто образив? 

 09.09.2015 17:36  Немезида => Деркач Олександр 

Я не вірю, що отой троль із матюками - це були ви. А якщо це правда - то нічого достойного у віршах Олександра Першого - не було. Туди тому клону - і дорога.
Це весь компромат, що ви змогли на мене "накопати"? Малувато... Для того, щоб ображати жінку, яка до вас особисто, як до людини і до поета - нічого не мала.
Але вже пізно - щось міняти. Я була така розлючена на ваші "ракоподібні" рядки, на оте "безділа", що сприймається як матюк, що виставила свій вірш "Про птахів" і на Рожевому. Можете почитати. Не треба мене там шукати. Я сама вас знайшла. На те я і Немезіда.
****************
PS. Мені шкода, що так вийшло. Але до цього призвели саме ви. Бо у сварці завжди винен той, хто розумніший. 

 09.09.2015 14:31  Деркач Оле... => Немезида 

перші хвилини на Порталі і перша п`ятірка Ваших коментарів...


03.05.2015 20:27 Немезида для Тетяна Белімова  

Мені теж здалося, що це такий собі жовчний плювок у колективну пику Проби Пера)) Здогадуюся, чим викликаний. Тут у когось із новеньких така поезія зринула "В...

 09.09.2015 14:11  Немезида => © 

Згодна, п. Галино. Я уже декілька раз наводила цю цитату
*****************
Прежде чем осуждать кого-то возьми его обувь и пройди его путь, попробуй его слезы, почувствуй его боли. Наткнись на каждый камень, о который он споткнулся. И только после этого говори, что ты знаешь - как правильно жить
******************
Тому - не хочу я нікого повчати. Нехай кожен залишається - зі своєю правдою 

 13.02.2012 11:19  Олександр ... => © 

я знаю, ви казали. я взагалі хаотично лазю. то по розділах то взагалі по назвам заходжу, не дивлячись передогляд 

 13.02.2012 10:55  © ... => Олександр Новіков 

ух ти... спасибі! аж куди тебе занесло!) а я по некоментованих лажу! тобі, до речі, вже давненько всі білі плями позакривала!))) 

 13.02.2012 10:53  Олександр ... 

глибоко. 

 03.09.2011 20:26  Тарас Іван... 

Сумно?Правда - невиносимий тягар наших пимилок.Настане її час - от тоді і буле сумно!