23.09.2019 10:08
for all
65 views
    
rating 5 | 8 usr.
 © Надія Крайнюк

Співвітчизниці

Співвітчизниці

Злий жарт зіграла доленька з тобою,

І доля звалась та ес-ер-ес-ер.

Для українців стала ти чужою,

І злишся на «укропів» та «бандер».


Далеко від домівки і від правди.

Неначе жало, гострий твій язик.

Прислужниця російській пропаганді,

Забула український свій рушник.


Давно перекосились в хаті двері,

Стежинка вже травою заросла.

Ти донька для батьків лиш на папері,

Бо й матір поховати не змогла.


То добре, що батьки твої не взнали,

Як зрадила дитинства рідний край.

Я зла тобі не зичу, лиш надалі

Йти до свободи нам не заважай.


16. 09. 2019

Картинка з інтернетуСмт Шевченкове, 16. 09. 2019

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 25.09.2019 08:44  © ... => Борис Костинський 

Згодна з тобою повністю.  

 25.09.2019 00:52  Борис Костинський => © 

Нехай би усі яничари були тільки такими! :-))) Гірше, коли запроданець виглядає гарно та належить до інтелектуальної еліти. Дебіли менше шкоди завдають. 

 24.09.2019 19:39  © ... => Борис Костинський 

Подивилася, почитала. Жах якийсь. Одне обличчя (якщо його можна так назвати) чого варте. У мене аж мороз по шкірі.  

 24.09.2019 19:10  © ... => Костенюк 

Дякую, пане Костенюк.  

 24.09.2019 16:07  © ... => Тетяна Ільніцька 

Знаєте, пані Тетяно,це не те що страшно, а просто жахливо. Знаю людей. Нібито порядні у всіх відношеннях. Як тільки з`ясовується, які у них погляди, мене кидає то в жар, то в холод. Пояснюю, не розуміють. Потім пізніше підходять і кажуть мені: "Н. О., ми Вас дуже любимо. Не ображайтесь на нас. Ну не розбираємося ми в політиці". — Так чому ви тоді влазите туди, де нічого не розумієте? — Та ми от дивимося 112 канал... Жах один! Все стає зрозумілим. І що з ними зробиш? І ліків таких немає. Прикро і сумно...
Дякую Вам за коментар і за "улюблені" теж.  

 24.09.2019 15:58  Костенюк => © 

Гарно. 

 24.09.2019 15:57  © ... => Борис Костинський 

Так, там є таке посилання. Пройдусь. Дякую.  

 24.09.2019 13:02  Борис Костинський => © 

Надя, аби глянути на харєво та читання цього дегенерата, не треба мати власну сторінку на сайті "В Контакте". Просто треба пройтися по лінку, котрий цей яничарик виставив на його стіхірській сторінці. 

 24.09.2019 09:37  Тетяна Ільніцька => © 

Страшно і сумно((( Не знаю, що може спричинити страшне переродження в хохла-малороса і чи є на то рада, ліки? Чогось мені здається, що це суто ментальна риса, яку розвинув наш нарід(((( 

 24.09.2019 09:36  © ... => Борис Костинський 

Дякую за інформацію про цього українофоба. Так, дійсно, він є на Стихи.ру. Уявляю, з якою "любов`ю" він ставиться до своїх предків українського походження. Не розумію я таких людей зовсім. Особливо цього Мотографа. Він, швидше за все, просто душевно хвора людина. 

А "В Контакте" у мене немає сторінки. 

 24.09.2019 03:54  Борис Костинський => © 

Щоби трохи тебе звеселити, підкину тобі не просто стіхірського яничара, а яничара у кубі: Синий Мотограф. Це падло написало(даю по пам`яті): "Вот сам я украинец и у меня с ними одна кровь, и от этого я схожу с ума - я не могу их не ненавидеть, а они одной крови со мной!" :-))) А ось його стішок на тему України:


"Братскость для лимитрофов----------------------------------------------Хватит «братскости» да за русский счёт ––

Понаелись всласть за семьдесят лет.

И фантомные боли есть ещё,

Бо когда катились ...

 23.09.2019 19:05  © ... => Каранда Галина 

Таких прикладів можна навести дуже багато. Цей вірш просто змальований з натури.

***Пам`ятаю один журналіст провів над собою експеримент. Два чи три тижні він дивився тільки програми російського ТВ. І раптом відчув, що вірить всьому, що там показують і розказують! Це журналіст, якого вчили не просто дивитися, а й аналізувати, робити відповідні висновки. Ось така сила цієї пропаганди.
А нещодавно зустріла на одному сайті росіянина, який написав, що давно вже не вірить цій пропаганді. Багато їздить і все перевіряє на власні очі, переконуючись, що їм брешуть.
Дякую, пані Галино, за коментар.  

 23.09.2019 17:22  © ... => Борис Костинський 

Ми з тобою однаково думаємо. Все, що ти пишеш - точнісінька правда. Скільки я тут такого бачу, просто не витримую. Ну нехай корінні росіяни вірять тому, що їм втовкмачують у їхні голови. Але ж наші співвітчизники, які щойно виїхали з України, на всі боки вихваляють свою нову батьківщину, прославляють її велич, виливають такий бруд на українців, що важко навіть таке придумати. Вони не вірять ні батькам, ні родичам, ні своїм найкращим друзям. Всього і не напишеш. І вірно ти говориш про те, що таких навалом в самій Україні. Їх дуже багато. Вони аж захлинаються, доводячи свою правоту.
Що ж, я борюся всіма своїми силами. Без цього ніяк.
Дякую тобі за толковий коментар.  

 23.09.2019 13:01  Борис Костинський => © 

Абсолютно чіткий та правдивий портрет типової яничарки! Я вже 10 з гаком років тусуюсь по різних літсайтах і виявив вельми цікаве явище: чи не найбільшими ненависниками незалежної України є саме яничари - етнічні українці, котрі давно прижилися в Росії і, щоб ні в кого не виникло сумнівів в їхній лояльності до всього російського, вони аж вивертаються у проявах своєї ненависті до вільної від Москви України. Доволі дивно, що яничарів навалом і в самій Україні, але ця публіка дуже майстерно прилаштувалася до н...

 23.09.2019 10:47  Каранда Галина => © 

В мене по-сусідству хата, господар якої ще в 1976 виїхав в Росію (мати жила тут, померла років 10 тому). Десь близько Сахаліна живуть. Востаннє був тут ще до війни. Оце приїхав з сім`єю на кілька днів. Адекватні люди, путіна не люблять. Але однак спочатку боялися в місто виходити, щоб українці їх за російську мову не побили. Наче й не вірять телевізору своєму, але однак у свідомості засіло. Тобто - навіть розумні піддаються тій чортовій пропаганді. Біда.