11.07.2013 00:00
for all
245 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Адам Буткевич

Я не знаю...

Cкажи, ти вбив би себе заради інших?

За ілюзії людей тобі дорогих.

За проклятих, святих і повністю грішних,

За втрачені душі, покинутих їх.


Спинитись не можна, кисень точить легені,

Ми поряд на одній сцені.

Нема ангелів, які були б незнищенні,

Нема демонів, які були б непрощенні.

Публікації: Адам Буткевич

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 12.07.2013 20:41  © ... => Володимир Пірнач 

А звідки ви взяли, що не читаю? Коментарі не читаю лише, це нівелює. Щось підказує що це про О. Макар... або можливо притча про овець(там більше сенсу цього слова). В мою категорію такі люди не входять дорогі мені. Бидло- це стадо, так називають зазвичай народ, солдат чини стоящі вище, іронічно дещо... Не потрібно оцінювати чужі, оцініть свою.
Дякую, але я на жаль не Донкан Маклауд, я б пропустив ваш коментар, якби не слово "бидло", я ненавиджу людей які вживають це слово, байдуже які вони, просто ненавиджу, вони вважають себе вищими за інших. Гарного настрою, вам того ж. 

 12.07.2013 11:41  Володимир Пірнач => © 

Якби ви часом читали тутешні тексти, а не лише публікували свої, то напевно були б в курсі, що не так давно тут була дискусія про вищезгадане бидло, яке у вашому тексті хоч і не зустрічається, та все ж входить в категорію "людей", можливо навіть "тобі дорогих". Оцінювати чужі жертви я не берусь, жертовність то справа кожного, а оцінювати наскільки ця жертва важлива, потрібна і теде візьметься в кращому випадку історія, в гіршому лікарі.
Ви ставите цікаві питання, часом гарно граєтеся словами, але (тут дуже суб"єктивно) більше уваги приділяєте тому, щоб пояснити нам, простим смертним читачам, зміст, який ви хотіли вложити. Працюйте, успіхів вам. 

 11.07.2013 19:07  © ... => Володимир Пірнач 

Герой Жан Батіст Гренуй асоціювався з кліщем в одній знайомій всім картині, але в кіно вирізана одна дуже важлива сцена в горах, там де йому снилися сни. В цій сцені і відповідь на "Якого чорта?".
І невже ви в цьому вірші побачили слово "бидло"? А ви оцінюєте жертви інших? Річ не в тому, в якому ви стані важливі для рідних: замороженому чи вареному, а в тому чи готові ви відати життя "За ілюзії людей тобі дорогих. За проклятих, святих і повністю грішних, За втрачені душі, покинутих їх", чи здатні ви на самопожертву заради інших? 

 11.07.2013 11:28  Володимир Пірнач 

І я б не вбивав.
Якого чорта? Тут не так давно була публікація про наше рідне і прекрасне бидло, це і за ради них я маю закінчити своє нікчемне жтиття? Думаю вони не оцінять такої жертви..
А для дорогоих мені людей я важливий коли думаю, а не коли кормлю черв"яків. 

 11.07.2013 09:56  Олена Вишневська 

Змістовно! 

 10.07.2013 23:38  Каранда Галина 

цікаво. вбивати не хочеться.