29.03.2017 11:00
for all
139 views
    
rating 5 | 3 usr.
 © Юрій Слащов

Межа

Межа

І де проходить та межа

холодну правду хто сприймає?

Де доля Криму, мов чужа, 

в усі часи її хтось "має"…


Терплячу націю, завжди, 

немов рабів, в узді тримали.

З гучних століть й ще йдуть сліди, 

де наші пращури стогнали.


Немов продали за борги, 

довічно втиснули у вщемлю.

З усіх боків йдуть вороги, 

несуть біду на нашу землю.


Де запорізька Січ була, 

окрім етнічного музею, 

частина Хортиці мала, 

живе, пластунські, за ідею.


Дніпро давно вже не реве, 

лихе козацтво відмирає.

Суспільство, як гі*но пливе, 

таке ж, гі*но і обирає.


І де проходить та межа, 

де схаменуться ненажери.

Бо їм країна як чужа, 

нажаль, нема на них Бандери!


Славетний Гетьман – де ти є, 

Буди народ, нехай встає!Юрій Слащов©29.03.2017

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 30.03.2017 10:39  © ... => Тетяна Белімова 

Дякую, Тетяно! - Я більше схиляюся до радикальних заходів, але мене бентежить лідер цієї партії, який грає роль коханця в нинішній владі. Отже залишуся українським націоналістом (з чисто російським корінням) на стороні справедливості і правди. І коли б не геноцид переданий по спадку від російського царя-батюшки до нинішнього гебіста-правителя "збирача земель" - те я, так би і шанував пам`ять про своїх предків в образі і подібності російській... Але ж, вони так само пройшли випробування на собі: репресії, полон, ГУЛАг. І сьогодні, думаю вони на моєму боці, гени підказують, що не можна поважати країну, її народ, який намагається нав`язати свою волю, закабаливши іншого на довічне рабство.

 30.03.2017 07:33  Тетяна Белімова => © 

Межа пройшла репресіями, голодомором, русифікацією. Що таке нація без еліти? Мусимо пройти новий період нарощування генів. 

 29.03.2017 13:46  © ... => Борис Костинський 

Біда в тому, Борю, що українська нація і досі хворіє на віч інфекцію-"сересер", а неспроможна влада прикладає велике зусилля у цьому, провокуючи жебратством старе-пенсійне населення. А ненажерливі ескандери-яничари деруть глотки за слов’янське братерство, інші підробляють у виборчих масовках-тусовках, зайва маса мріє про хліб по 16 копійок та молоко за 15 копійок. Маразм не скінчаємо рушить наше суспільство… – Одна надія на свіжу кров, на нашу молодь! Я вірю в оновлену націю, з нею починається майбутнє країни. Вже час міняти країну на краще, і починати треба з влади - ось тоді і не буде в мене запитань до суспільства!

 29.03.2017 12:00  Борис Костинський => © 

Гарно сказав, Юра! В тих умовах, що склалися в сучасній Україні, тільки істинний патріот-фанатик має очолити та повести за собою розшарований та вкрай деморалізований український загал! Демократія в Україні поки що не принесла нічого, окрім ганебних виборів, де бидлота з комсомольськими мозками обирає повсюди геп та вілкулів! 25 років занепаду! Так не може йти безкінечно! Або Україна розвалиться на шматки, або стане на шлях відродження!