Найновіші публікації в розділі «Про осінь»

Збірка прекрасних творів про осінь чекає на читача. Вірші, пісні для дорослих та дітей. Золота осінь від класиків до сучасників.

Пошук по сайту

Анотація до розділу «Про осінь»

З першого дня осені усі засмучені та в захопленні водночас – адже почалася золота вистава. Краса цієї пори року не може не надихати, не може не розкривати крила. І це зовсім не птахи, котрі відлітають в теплі краї – це барви та підготовка до сплячки, котра протримається до весни, ховаючи усі пензлі. Краса, яку оспівували такі класики, як Тарас Щевченко, Леся Українка, сучасниця української літератури Ліна Костенко та багато-багато інших поетів та письменників. І ці останні публіцисти – вони серед нас, вони пишуть зараз, в даний момент, і їх можна одразу ж почитати.

В даному розділі згуртовані твори сучасних українських поетів та письменників, котрим осінь стала рідною. Їх твори надихають, їх вірші дивують, їх проза заставляє сміятися та плакати. Лишається тільки знайти свій осінній твір.

Тому, якщо ви шукаєте вірші про осінь для дитячого садочку, школи чи дорослі добірки, це до нас. Якщо потрібен твір чи розповідь про осінь для школи, теж ми допоможемо. Якщо цікавлять дитячі пісні про золоту осінь на підготовку свята, то й тут ви потрапили за адресою. У нас можна віднайти все: осінні твори для дітей, дорослі оповідання та просто гарні думки митців про жовто-багряні мотиви. «Проба Пера» завжди гуртує, щоб кожен знайшов свій вірш про осінь.